[ad_1]

بولد کردن متن,تفاوت تگ b و تگ strong,تگ bold 100ها نکته آموزشی رایگان در اینستاگرام نیوسئو

بولد کردن متن یکی از فاکتورهای سئو محتوا است که به گوگل کمک می‌کند تا موضوع اصلی محتوای شما را متوجه شود. جان مولر، مدیر ارشد سئو در گوگل، اینطور عنوان می‌کند که بولد کردن قسمت‌هایی از متن بر روی سئو تاثیر مستقیم دارد.

در جلسه پرسش و پاسخ گوگل، شخصی از جان مولر سوال می‌کند:”آیا بولد کردن متن تاثیری در سئو دارد، یا اینکه این گزینه تنها سبکی در نوشتن می‌باشد؟” ‌پاسخ صریح جان مولر به این سوال بله است؛ بولد کردن بخش‌هایی از محتوا به درک بهتر متن اصلی و موضوع آن کمک می‌کند.

جان مولر در توضیحات خود اینطور عنوان می‌کند که بولد کردن بخش‌هایی از متن محتوا، ارزش اضافی به صفحه می‌دهد. خزنده‌های گوگل به قسمتی از متن که بولد شده و یا به صورت ایتالیک نوشته شده است، برای درک بهتر موضوع محتوا، توجه ویژه‌ای می‌کنند.

جان مولر اشاره می‌کند که گوگل متوجه فاکتورهای مهم در سایت و به ویژه محتوا می‌شود؛ اما قسمت‌های بولد شده متن، پیام را به صورت شفاف‌تر منتقل می‌کنند.

این کارشناس ارشد سئو می‌گوید: ما همیشه سعی می کنیم تا موضوع اصلی محتوای وبسایت را متوجه شویم و برای این کار فاکتورهای مختلفی را بررسی می‌کنیم. مواردی مانند هدینگ‌ها که تاکید بیشتری بر روی آنها شده است، معمولا یکی از سرنخ‌های مهم هستند.

یکی دیگر از سرنخ‌ها بولد شدن متن است. بولدکردن بخش‌هایی از محتوا، ارزش بیشتری به محتوا می‌دهد و باعث می‌شود تا موتور جستجو موضوع محتوا یا آن پاراگراف خاص را به خوبی متوجه شود.

بولد کردن متن چگونه بر سئو تاثیر می‌گذارد؟

جان مولر صراحتا عنوان می‌کند که بولد کردن متن مستقیما بر روی سئو تاثیر می‌گذارد و سیگنال‌های قوی‌تری را به موتور جستجوی گوگل ارسال می‌کند. اما اگر یک متن از ابتدا تا انتها بولد شود، آن وقت دیگر ارزشی ندارد.

اما هنگامی که تنها بخش‌هایی از محتوا که برای شما از اهمیت بیشتری برخوردار است، بولد شود؛ آن وقت گوگل هم متوجه این موضوع شده و ارزش بیشتری برای آن قائل می‌شود.

تفاوت تگ b و تگ strong

بولد کردن متن,تفاوت تگ b و تگ strong,تگ bold

آقای مت کاتس یکی دیگر از کارشناسان گوگل می‌گوید، تفاوت تگ b و تگ strong در سئو ناچیز است و هر دوی این تگ‌ها، باعث ارزیابی یکسانی از طرف گوگل، نسبت به محتوای وبسایت و در نتیجه، دادن رتبه می‌شوند.

جمع بندی نهایی

اگر بخواهیم در چند جمله کوتاه، تاثیر بولد کردن متن یا تگ strong در سئو را عنوان کنیم؛ بایستی بگوییم که: شما با بولد کردن قسمت‌هایی از محتوا می‌توانید به سئو سایت خود کمک کرده و موتورهای جستجو را برای درک هر چه بهتر محتوای صفحه و یا یک پاراگراف خاص، راهنمایی کنید. 

مطالب زیر را حتما بخوانید[ad_2]

مهرداد محمدیAuthor posts

Avatar for مهرداد محمدی

محمدی هستم مدیریت دکو وب متخصص در برنامه ریزی برای طراحی سایت و سئو وب سایت 17 سال زندگی فریلنسری تجربه ای عالی برای من ایجاد کرده که تو بیش از چندین الگو فعالیت کنم . همیشه به یاد داشته باشید که در دنیای خود زندگی خواهد کرد ولی در دنیای ما تجارت

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *