web tracker


[ad_1]

افزایش فروش در سایت برای محصولات یا خدمات، نکات و روش های گوناگونی دارد که ما در این پست قصد داریم یکی از بهترین ترفندهای آن را آموزش دهیم. این ترفند حدود 18 ماه قبل در وب سایت نیوسئو پیاده سازی شد که نتیجه بسیار فوق العاده ای برجای گذاشت. طوری که موجب شد بعد از آن در تمام صفحات لندینگ فروش، آن را پیاده سازی کنیم.

برای پیاده سازی این روش افزایش فروش اینترنتی، باید در صفحات ویژگی ای قرار دهید که هنگام اسکرول کردن کاربر در صفحه، بعد از پایین تر رفتن او از قسمتی خاص، یک عکس حاوی اطلاعات تماس و مشاوره خرید محصولات یا خدمات در قسمتی از صفحه، نمایش داده شود. اینگونه به محض این که مخاطب جهت خرید تصمیم گیری کند می تواند به سرعت با شما تماس برقرار کرده و پاسخ سوالات و مشاوره مورد نیاز خود را دریافت کند.

برای مشاهده این ویژگی در سایت نیوسئو، همچنین دریافت توضیحات بیشتر در مورد این ترفند فوق العاده می توانید ویدئو موجود در ابتدای صفحه را تماشا کنید.

مطالب زیر را حتما بخوانید

پیام شما بلافاصله پس از ثبت برای مدیران سایت ارسال می شود

[ad_2]

مهرداد محمدیAuthor posts

Avatar for مهرداد محمدی

محمدی هستم مدیریت دکو وب متخصص در برنامه ریزی برای طراحی سایت و سئو وب سایت 17 سال زندگی فریلنسری تجربه ای عالی برای من ایجاد کرده که تو بیش از چندین الگو فعالیت کنم . همیشه به یاد داشته باشید که در دنیای خود زندگی خواهد کرد ولی در دنیای ما تجارت

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *