:: از کجا شروع کنم ؟

برای انتخاب یک شرکت مناسب جهت دریافت خدمات مورد نیازتان باید اطلاعاتی کاملی از آن شرکت داشته باشید؛ چرا که با توجه به ماهیت خدمات فناوری اطلاعات مهم‌ترین بحث، پایدار بودن شرکت مجری و خدمات پشتیبانی می‌باشد. از این رو شما می‌توانید با مراجعه به قسمت درباره تیم دکووب اطلاعات مفیدی را در مورد ساختار شرکت تیم دکووب کسب نمائید.

نکته :

با توجه به مرجع بودن این صفحه، تمامی لینکهای این صفحه در صفحه جدید نمایش داده می شود.


پس از کسب اطلاعات در باره شرکت ابتدا باید بدانید که از کدام یک از خدمات ما پاسخگوی نیاز شما خواهد بود؟

آیا شما نیاز به یک وب سایت دارید؟
آیا شما در حال حاظر یک وب سایت داشته و قصد طراحی و ارتقاء وب سایت خود را دارید؟
آیا شما نیاز به برنامه نویسی اختصاصی تحت وب دارید؟
آیا شما نیاز به یک برنامه از پیش آماده شده مبتنی بر وب دارید؟
آیا خدمات مورد نیاز خود را نیافتید و شما نیاز به یک سرویس خاص در حوزه وب دارید؟آیا شما نیاز به یک وب سایت دارید؟

برای راه اندازی یک وب سایت و آگاهی از خدمات طراحی سایت تیم دکووب ابتدا قسمت طراحی سایت را مطالعه نمائید. در صورتی که این اطلاعات برای شما کافی نبود پس از مشاهده نمونه کار‌ها و خدمات پشتیبانی می‌توانید به قسمت مشاوره مراجعه نمائید تا کار‌شناسان تیم دکووب جهت راهنمایی با شما تماس گرفته و اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهند و در انتها پس از دریافت اطلاعات کافی با ما جهت سفارش طراحی سایت تماس حاصل فرمائید. نیز برای اینکه بدانید از ابتدا تا انتهای همکاری ما با شما چه خواهد گذشت؟ می‌توانید به این قسمت مراجعه نمائید. / بازگشتآیا شما در حال حاظر یک وب سایت داشته و قصد طراحی و ارتقاء وب سایت خود را دارید؟

برای راه اندازی مجدد یک سایت ابتدا قسمت طراحی سایت را مطالعه نمائید و پس از دریافت اطلاعات کافی با ما جهت سفارش طراحی سایت تماس حاصل فرمائید. همچنین در صورتی که امکانات و طرح گرافیکی وب سایت کنونیتان نیازهای شما را برآورده می‌کند و تنها نیاز به بهینه سازی و ارتقای رتبه در موتورهای جستجو دارید به قسمت بهینه سازی وب سایت مراجعه نمائید تا با خدمات ما در این زمینه آشنا شوید. / بازگشتآیا شما نیاز به برنامه نویسی اختصاصی تحت وب دارید؟

در واقع برنامه نویسی اختصاصی گستره‌ای وسیع از نیازهای شما را در بر می‌گیرد که برای کسب اطلاعات بیشتر می‌بایست به قسمت طراحی نرم افزار بر پایه وب مراجعه نمائید. / بازگشتآیا شما نیاز به یک برنامه از پیش آماده شده مبتنی بر وب دارید؟

تیم دکووب با توجه به نیاز افراد و سازمان‌ها نرم افزارهای عمومی از پیش بهینه شده را جهت سهولت و سرعت پیاده سازی به صورت آماده در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. این نرم افزار‌ها شامل: سیستم‌های یکپارجه اداری، پورتال درون سازمانی، سیستم مدیریت مشتریان، محافظ امنیتی وب سایت، سیستم برگزاری سمینار، سیستم آزمون آنلاین، سیستم مدیریت محتوا، سامانه وب کنفرانس، سامانه پیام کوتاه، سرور اختصاصی میزبانی و سیستم پیش بینی مسابقات ورزشی می‌باشد که با کلیک بر روی هریک از این محصولات می‌توانید اطلاعات کافی را در این زمینه کسب نمائید. / بازگشتآیا خدمات مورد نیاز خود را نیافتید و شما نیاز به یک سرویس خاص در حوزه وب دارید؟

در صورتی که پس از مطالعه قسمت‌های ذکر شده و آشنایی با محصولات و خدمات ما به اطلاعات کافی از خدمات مورد نیازتان دست نیافتید کافیست از طریق قسمت مشاوره اقدام نمائید تا به بهترین نحو ممکن راهنمایی شوید. / بازگشت

:: برو به ...

Live Help
Contract
Web Design Workflow
Price List
Portfolio
Support
By Pars Fanavaranمعرفی تیم دکووب به دوستان با ارسال ایمیل خبرخوان اضافه کردن به علاقه مندی ها