بهینه سازی وب سایت

:: خدمات بهینه سازی وب سایت

مهم‌ترین قانون برای پیشرفت یک سایت بهینه سازی سایت می‌باشد اما بهینه سازی برای موتور‌های جستجو اولین قدم برای افزایش بازدید و پیشرفت سایت نیست بلکه داشتن محتوای جذاب و مورد نیاز برای کاربران اولین مرحله از بهینه سازی می‌باشد که ابتدا از فاکتور‌های ابتدایی، مثل تیتر و توضیحات شروع می‌گردد.

در همین راستا تیم دکووب خدمات بهینه سازی وب سایت را با دو هدف افزایش بازدید و افزایش بهره وری به مشتریان خود ارائه می‌دارد. در ادامه با انتخاب سرویس مورد نظر اطلاعات لازم را در زمینه خدمات بهینه سازی تیم دکووب کسب نمائید.


بهینه سازی در موتورهای جستجو

SEO مخفف «search engine optimizer» و به معنای عملیاتی است که برای بهبود وب سبهینه سازی سایتایت شما در صفحه نتایج موتورهای جستجو صورت می‌گیرد. امروز اهمیت موتورهای جستجو برای همه واضح است. اغلب افراد برای یافتن خدمات، سرویس‌ها و کالاهای مورد نیاز خود و به طور کلی برای یافتن هر محتوایی در اینترنت از موتورهای جستجو استفاده می‌کنند. به همین منظور بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو یکی از عوامل مهم و حیاتی بدست اوردن کاربران و مشتریان جدید می‌باشد.

الگوریتم‌ها و ارزش‌ها در هر یک از موتورهای جستجو با هم متفاوت هستند. به عنوان مثال در موتور جستجوی گوگل استفاده از موتور مبتنی بر اطلاعات درون وب سایت و تکیه نمودن به مجموعه عوامل اعتماد گوگل (Trust Factor) و یا در موتو جستجوی یاهو شبکه‌های اجتماعی و سایتهای تملک یافته مهم‌ترین ارزش‌ها در نمایش نتایج می‌باشد.

از این رو. برای بدست آوردن رتبه‌های بالا در موتورهای جستجو گر نمی‌توان از یک الگوی یکسان در مورد همه آنان استفاده نمود. تیم دکووب سرویس‌های مفیدی را برای سایت‌های طراحی شده در این زمینه ارائه می‌دهد و با ایجاد روش‌هایی در ساختار طراحی سایت یک سایت بهینه برای ثبت شدن در موتورهای جستجو را ارئه می‌دهد.


کمی تخصصی‌تر

در علوم کامپیوتری، یک الگوریتم جستجو، الگوریتمی است که یک مساله را به عنوان ورودی گرفته و بعد از ارزیابی ، یک راه حل مناسب برای آن مساله برمی گرداند. این الگورتم‌ها به طور کلی به دو دسته الگوریتم‌های ناآگاهانه و آگاهانه تقسیم می‌گردد که موتورهای گوگل و یاهو از جستجوی آگاهانه برای نمایش نتایح استفاده می‌کنند. ما به دنبال ایجاد اطمینان از این مسئله هستیم که نیاز شما را درک نمائیم و با ارائه بهترین سرویس‌ها و گزارش‌های هفتگی و ماهانه به پیشرفت سایت شما کمک کنیم. تضمین ما گزارش‌ها و روند چشمگیر رو به رشد سایت شما در نتایج موتورهای جستحو خواهد بود. برای این منظور می‌توانید جهت مشاوره با ما تماس و یا از طریق فرم مشاوره ارتباط داشته باشید.

"بهینه سازی موتورهای جستجو توسط تیم دکووب به شما کمک خواهد کرد که در موتورهای جستجو براحتی دیده شوید. "تبلیغات کلیکی گوگل

تبلیغات کلیکی گوگلبهترین بازاریابی اینترنتی تبلیغ در موتورهای جستجو است. یکی از مزیت‌های تبلیغات در موتور‌های جستجو هدفمند بودن تبلیغات در مدت زمان کوتاه می‌باشد. به نقل از Nielsen Online حدود ۸۵ درصد کاربران از موتور جستجو برای پیدا کردن وب سایت‌ها استفاده می‌کنند که سهم گوگل، یاهو و بینگ به ترتیب ۶۲ درصد، ۱۷ و ۹ درصد می‌باشد. تبلیغات گوگل ساده‌ترین، منصفانه‌ترین و موثر‌ترین روش آگهی تبلیغات اینترنتی محسوب می‌شود که محصول و خدمات شما را دقیقاً به مشتریان مورد نظرتان نشان می‌دهد. این نوع تبلیغات افزایش ترافیک وب سایت شما و در نتیجه کسب رتبه‌های بالا‌تر در موتورهای جستجو را نیز باعث می‌گردد. تیم دکووب با کارشناسان متخصص در این زمینه سرویس‌های تبلیغات در گوگل را ارائه می‌دهد.

اگر در حال تهیه یک برنامه توسعه بازار یا محصول خودتان هستید، استفاده از ترافیک پرداخت به ازاء کلیک تقریبا ضروری است و با این سرویس در بین رقبایتان شاخص خواهید بود.

 


تبلیغات در سایت های پر بازدید

تبلیغات در سایت های پر بازدیدمزیت مهمی که اینترنت در قیاس با سایر رسانه‌ها دارد این است که در اینجا کاربر قدرت انتخاب بسیار بالایی دارد، در اصل وی چیزی را مشاهده می‌کند که در جستجوی‌‌ همان بوده است، از این رو یک آگهی هوشمند متناسب با خواسته ذهنی وی می‌تواند موثر‌ترین و سودمند‌ترین نوع تبلیغ باشد. در همین راستا یکی دیگر از روش‌های بازاریابی ، تبلیغ در سایتهای پربازدید ایرانی می‌باشد. توجه به این نکته بسیار مهم است که، مادامی که سایت شما دیده نشود نمی‌تواند برای شما هیچگونه سودآوری داشته باشد. بنابراین زمانی شما می‌توانید از وب سایت خود کسب درآمد کنید که توسط مشتری بازدید شوید. تیم دکووب با بهره گیری از تجارب چندین ساله خود در این زمینه، راهنمای شما در بهره گیری از این خدمات می‌باشد.


نکته :

تبلیغات در سایت‌های پر بازدید ایرانی در واقع مکمل تبلیغات کلیکی گوگل بوده و به تنهایی توصیه نمی‌گردد.


افزابش ترافیک سایت

افزابش ترافیک سایت تیم دکووب با استفاده از روش‌های نوین افزایش ترافیک سایت، آمار بازدیدکننده‌های سایت شما را بالا برده که این امر موجب افزایش بهره وری شما از فروش محصولات و یا خدماتتان می‌گردد. چرا که افزایش ترافیک، سایت شما را در موتورهای جستجو در رتبه بالا قرار می‌دهد.

 

افزایش ترافیک در واقع به دو روش صورت می‌گیرد. روش اول استفاده از ترافیک غیرمتعارف و غیر واقعی بوده و روش دوم استفاده از بازدیدکنندگان واقعی می‌باشد. تیم دکووب با تدوین برنامه‌ای اصولی ترافیک وب سایت شما را همواره در یک سیر منظم و رو به رشد قرار خواهد داد.
تامین محتوای سایت

تامین محتوای سایتمهم‌ترین مبحث در زمینه بهینه سازی سایت، تامین محتوای سایت می‌باشد.

محتوا گستره‌ای وسیع را دربر می‌گیرد: تامین متن صوری، متن زبانی؛ متن اداری، متن‌های تبلیغاتی. نمادهای گرافیکی، فایلهای صوتی و تصویری که تیم دکووب تمام این خدمات را عرضه می‌کند. در واقع داشتن محتوایی کارآمد و جذاب «بهینه سازی سایت برای کاربران» می‌باشد.

می‌توانید موضوعات متن‌های خود را در قالب فایل یا بر روی کاغذ به ما بسپارید. کار‌شناسان ما آماده‌اند تامین محتوای سایت شما را با دقت و سرعتی رضایت‌بخش برعهده گیرند.:: برو به ...

Live Help
Workflow Web Design Dedicated ServerContract Support
By Pars Fanavaranمعرفی تیم دکووب به دوستان با ارسال ایمیل خبرخوان اضافه کردن به علاقه مندی ها