محافظ امنیتی وب سایت

:: محافظ امنیتی وب سایت

نرم افزار محافظ امنیتی تیم دکووب یک سیستم محافظتی است که خرابکاریهای در حال وقوع روی سایت را شناسایی کرده و مانع ایجاد خرابکاری می‌گردد. روش کار به این صورت است که با استفاده از تشخیص نفوذ که شامل مراحل جمع آوری اطلاعات، پویش سایت، به دست آوری کنترل سایت و نهایتا هک کردن می‌باشد، می‌تواند نفوذ خرابکاری‌ها را گزارش و کنترل کند. از قابلیتهای دیگر نرم افزار محافظ امنیتی تیم دکووب، امکان تشخیص ترافیک غیرمتعارف از بیرون به داخل شبکه سرور سایت و اعلام آن به مدیر سایت و یا بستن ارتباطهای مشکوک و مظنون می‌باشد. ابزار محافظ امنیتی تیم دکووب قابلیت تشخیص حملات از طرف کاربران داخلی و کاربران خارجی را نیز دارد. بر خلاف نظر عمومی دستگاههای امنیتی زیر نمی‌توانند به عنوان محافظ امنیتی مورد استفاده قرار گیرند:
۱- سیستم‌هایی که برای ثبت وقابع مورد استفاده قرار می‌گیرند مانند: دستگاههایی که برای تشخیص آسیب در جهت از کار انداختن سرویس و یا حملات مورد استفاده قرار می‌گیرند.
۲- ابزارهای ارزیابی آسیب پذیری که خطا‌ها و یا ضعف در تنظیمات را گزارش می‌دهند.
۳-نرم افزارهای ضدویروس که برای تشخیص انواع کرم‌ها، ویروس‌ها و به طورکلی نرم افزارهای خطرناک تهیه شده‌اند.
۴-دیواره آتش (Firewall)
۵-مکانیزمهای امنیتی مانند SSL، VPN و Radius و...


مکانیزم های امنیتیمکانیزم های امنیتی

- گوش دادن به ارتباطات سایت و جمع آوری اطلاعات افرادی که به سایت مراجعه می‌کنند.
- گوش دادن به تمامی ترافیک‌های موجود در سایت.
- روی سایت نصب می‌شود و از سخت افزار استفاده نمی‌کند.
- دارای اعلان خطر در لحظه می‌باشد و مدیر سایت را توسط Sms و... مطلع می‌سازد.
- ساخت مشکلات کذب در سایت برای گمراه کردن نفوذگر : اگر یک پویشگری از دیواره آتش با موفقیت رد شود متوجه نخواهد شد که گرفتار یک Honey pot شده است. و خرابکاری‌های خود را روی آن سیستم انجام می‌دهد و از روشهای این خرابکاریی‌ها برای امن کردن استفاده کرد.
استفاده از محافظ امنیتی تیم دکووب نیاز به یک مدیر با دانش بالا ندارد به راحتی می‌توان از وقایع بدست آمده کنترل‌های جدیدی را روی سیستم پیاده سازی کرد.

مشاوره

مشاوره

در صورتي که نیاز به دریافت نسخه آزمایشی و یا مشاوره محافظ امنیتی تیم دکووب را دارید از طریق فرم مشاوره درخواست نمائید. درخواست شما بررسي خواهد شد و جهت راهنمایی در کوتاه ترین زمان ممکن کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

:: برو به ...

Live Help
Security Services
By Pars Fanavaranمعرفی تیم دکووب به دوستان با ارسال ایمیل خبرخوان اضافه کردن به علاقه مندی ها