طراحی سایت آژانس های مسافرتی

:: طراحی سایت آژانس های مسافرتی

با پیشرفت تکنولوژی گردشگران برای آگاهی از مقاصد گردشگری خود و وضعیت آن‌ها از تکنولوژی‌های اطلاعاتی و ارتباطی استفاده نموده و در چارچوب انگیزه‌های خود به انتخاب مقاصد اقدام می‌نمایند.
در این میان آژانس‌های مسافرتی با استفاده از اینترنت در عرصه طرح‌های تخصصی گردشگری و در چارچوب شناخت زمان تعطیلات به همراه پاسخگویی به نیازهای گردشگران در مقاصد مختلف نقش اساسی دارند. اولین قدم برای ارائه این خدمات به صورت مفید طراحی سایت متناسب با خواسته‌های این مراکز می‌باشد که تیم دکووب با بررسی نیاز های مشتریان قبلی خود اقدام به تهیه بهترین راهکار طراحی سایت آژانس های مسافرتی نموده است. راه کاری که پاسخگوی تمام نیاز های این مراکز می باشد.


مهمترین انگیزه طراحی سایت آژانس های مسافرتی

انگیزه طراحی سایت آژانس های مسافرتی

در راستای اهداف توسعه صنعت گردشگری اصلیترین و مهم‌ترین انگیزه متقاضیان طراحی سایت آژانس‌های مسافرتی ، معرفی مرکز و ارائه خدمات به صورت آنلاین بمنظور افزایش بهره وری می‌باشد. از این رو در طراحی اینگونه سایت‌ها سعی بر آن خواهد بود که با آنالیز و تحلیل فرآیند‌های داخلی نیز به بهترین نتیجه در اجرای راهکار طراحی سایت آژانس‌های مسافرتی برسیم.


برخی از امکانات

این راهکار شامل سیستم مدیریت تورهای مسافرتی و سیستم ثبت و پیگیری درخواستهای رزرو در کنار سیستم معرفی آژانس مسافرتی می باشد. راهکار طراحی سایت آژانس‌های مسافرتی ، ابزارهای مفید اتوماسیون روند عملیاتی جاری در آژانس را در خود جای داده است. مدیریت تورهای مسافرتی فضایی است که در آن تورهای مسافرتی آژانس ّهمراه برنامه سفر در سایت تعریف می‌شود.

امکانات : تعریف تور‌ها، تعریف مسئولین تور‌ها به همراه شماره تماس و ایمیل هر یک به صورت مجزا، تعریف نوع تور، مشخص کردن موقعیت هتل بر روی نقشه گوگل، انتخاب امکانات تور (صبحانه و نهار، راهنمای فارسی زبان، ترانسفر فرودگاهی و...)، اضافه نمودن به لیست امکانات به تعداد دلخواه، درج تصاویر و فیلم به تعداد نامحدود برای هر تور، ارسال پیامک برای مشتریان برای اطلاع رسانی تورهای جدید، فرم‌های ویژه ثبت نام تور‌ها و دریافت کپی گذرنامه و سایر مدارک از طریق فرم مخصوص، هماهنگی کامل با موتورهای جستجو جهت نمایش تورهای موجود در نتایج جستجوی گوگل و ....

نیل به اهداف تجاری

اهداف تجاری طراحی سایت

اینترنت راهنمای خوبی برای گردشگران است. گردشگری اینترنتی امکانات اجرایی خوبی نظیر رزرواسیون اینترنتی هتل‌ها و مراکز اقامتی را فراهم می‌کند. بدین ترتیب این امکان به مشتریان داده می‌شود تا به طور مستقیم نسبت به تهیه بلیط خود افدام نمایند.


ایجاد ارتباط میان آژانس و مراکز اقامتی

ایجاد ارتباط میان سیستمهای مراکز اقامتی با سیستم های آژانس‌های هواپیمایی از اقدامات مهمی در این راستاست که توسط تیم دکووب پیاده سازی می‌گردد.


بهره گیری از اصول روان‌شناسی

در طراحی وب سایت شما، در کنار کار‌شناسان فنی خلاق و با تجربه از توصیه‌های روانشاسی در نحوه تامین محتوا، ساختار وب سایت و رنگهای مورد استفاده بهره خواهیم برد تا مرکز شما به بهترین نحو ممکن و با روش‌های نوین خود را معرفی کند.


میزبانی

اغلب شرکتهای طراحی سایت بدلیل مشکلات میزبانی از ارائه خدمات میزبانی خودداری می‌کنند. به همین دلیل مشتری در زمان برخورد با خطا جهت اطلاع رسانی و رفع خطا سردرگم شده و نمی‌داند که مشکل از میزبان است یا طراح سایت. حال اینکه تیم دکووب با آگاهی از این امر مهم با هدف پشتیبانی بهتر و سریع‌تر به صورت رایگان میزبانی وب سایت های طراحی شده توسط تیم طراحی این شرکت را بعهده خواهد گرفت.

امنيت در طراحی سایت

امنيت طراحی سایت

مهمترين مبحث در راه اندازی وب سایت مبحث امنيت آن مي باشد .

تیم دکووب بمنظور حفظ امنيت بيشتر از راهکار حفاظتي مجزايي که توسط تيم امنيتي اين شرکت تهيه شده است استفاده مي کند.

اين راهکار يك سيستم محافظتي تولید تيم امنيتي اين شرکت است كه خرابكاريهاي در حال وقوع روي سايت را شناسايي کرده و مانع ايجاد خرابکاري مي گردد. روش كار به اين صورت است كه با استفاده از تشخيص نفوذ كه شامل مراحل جمع آوري اطلاعات، پويش سايت، به دست آوري كنترل سايت و نهايتا هك كردن مي باشد ، مي تواند نفوذ خرابكاريها را گزارش و كنترل كند.

از قابليتهاي ديگر اين سيستم ، امكان تشخيص ترافيك غيرمتعارف از بيرون به داخل شبكه سرور سايت و اعلام آن به مدير سايت و يا بستن ارتباطهاي مشكوك و مظنون مي باشد.اين ابزار قابليت تشخيص حملات از طرف كاربران داخلي و كاربران خارجي را نيز دارد.


اطلاعات بیشتر

مشاوره

در صورتي که نیاز به مشاوره دارید از طریق فرم مشاوره درخواست نمائید. درخواست شما بررسي خواهد شد و جهت راهنمایی در کوتاه ترین زمان ممکن کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.


خدمـات پشتیبانـی

خدمات پشتیبانی تیم دکووب پل ارتباطی پایدار ما با مشتریان است. تلاش می‌کنیم با رفع مشکلات و ابهامات، شرایط لازم را برای استفاده‌ی کامل‌تر شما از راهکارها و امکانات نرم‌افزاری تیم دکووب فراهم کنیم. جهت مشاهده خدمات پشتیبانی کلیک نمائید .


نمونه کار طراحی سایت

صدای نمونه کار رساتر از گفتار است. جهت مشاهده نمونه کارها کلیک نمائید .


اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات طراحی سایت

By Pars Fanavaranمعرفی تیم دکووب به دوستان با ارسال ایمیل خبرخوان اضافه کردن به علاقه مندی ها