طراحی سایت مراکز آموزشی

:: طراحی سایت مراکز آموزشی

قرن ۲۱ به سمتی می‌رود که اکثر مشاغل به دانش و مهارتهای رایانه‌اى نیاز خواهند داشت. ورود به این عرصه به نوع جدیدی از آموزش نیاز دارد که با آموزش سنتی کنونی بخصوص آنچه هم اکنون در مراکز آموزشی ایران در جریان است همخوانی ندارد.

تیم دکووب با بررسی نیازهای این مراکز از جمله طراحی سایت مدارس، طراحی سایت دانشگاه، طراحی سایت آموزشگاه و برگزار کنندگان دوره‌های آمادگی کنکور ، راه کارهای جامعی از قبیل معرفی مرکز، معرفی مدیران و اساتید، دوره‌های آموزشی، سرفصل‌های هر دوره، معرفی دانشجویان موفق، کارنامه آنلاین، اطلاعیه و اخبار، شهریه و ثبت نام اینترنتی، مشاوره تحصیلی، سمینار و همایش، بانک مقالات، کتابخانه الکترونیک و ... را برای راه اندازی وب سایت این گونه مراکز ارائه می‌دهد.

راهکار طراحی سایت مراکز آموزشی بر دو ستون سیستم مدیریت اطلاع رسانی هوشمند و مدیریت اجراء و آموزشی هوشمند سازی استوار می‌باشد.


مهمترین انگیزه طراحی سایت مراکز آموزشی

مهمترین انگیزه طراحی سایت مراکز آموزشی

در راستای اهداف هوشمند سازی مراکز آموزشی اصلیترین و مهم‌ترین انگیزه متقاضیان طراحی سایت مراکز آموزشی استمرار فرایند یادگیری در خارج از مرکز و اطلاع رسانی پیرامون مرکز می‌باشد. از این رو در طراحی اینگونه سایت‌ها سعی بر آن خواهد بود که با آنالیز و تحلیل فرآیند‌ها به بهترین نتیجه در اجرای راهکار طراحی سایت مراکز آموزشی برسیم.


برخی از امکانات

تیم دکووب پس از بررسی نیازهای شما امکانات بیشتری از جمله امکاناتی که در ادامه به آن اشاره شده است، در اختیارتان قرار خواهد داد:

انتقال دادن کلیه اطلاعات مرکز از نرم افزار‌های تحت ویندوز و یا DOS، به سایت اینترنتی با کمترین زمان ممکن و با سهولت، طراحی آزمون و برگزاری آزمون‌های پیشرفته. انتقال اطلاعاتی نظیر کلیه اسامی و اطلاعات رشته، پایه و کلاس به همراه دسته بندی اتوماتیک آن‌ها. انتقال تصویر پرسنلی. چاپ کارت اتوماتیک برای نام کاربری و کلمه عبور. دریافت خودکار کلیه نمرات با دسته بندی آزمون‌ها با قابلیت نمایش همزمان بی‌‌نهایت آزمون، بخش ویژه کارنامه انضباطی قابلیت گفتگوی اینترنتی، انجمن‌های تخصصی، معرفی تاریخچه آموزشگاه، امکان ایجاد دسته بندی‌های مختلف آموزشی و مدیریت محتوا وب سایت، امکان ارسال نظرات مختلف در مورد مطالب وارد شده، امکان درج تصاویر، فایل‌های انیمیشن و پسوند‌های مختلف مثل WORD، PDF و.....، امکان نمایش ویدیو، عضویت در وب سایت، مدیریت کاربران، مشاهده صندوق پیام، مشاهده وضعیت تحصیلی، مشاهده کارنامه، معرفی اساتید، معرفی دروس، امکان بحث و گفتگو و صد‌ها امکانات دیگر ...

نیل به اهداف هوشمند سازی مراکز

هوشمند سازی مراکز

در راستای هدف هوشمند سازی مراکز، استفاده سهل و آسان از فناوری اطلاعات به منظور توزیع خدمات از جمله مزایای طراحی سایت‌های هوشمند سازی مراکز آموزشی توسط تیم دکووب می‌باشد. شیوه‌ای جدید که به منظور استفاده از فناوری جدید می‌باشد و به افراد تسهیلات لازم جهت دسترسی مناسب به اطلاعات و خدمات، اصلاح کیفیت خدمات و ارائه فرصتهای گسترده‌تر را اعطا می‌کند.


استمرار فرايند يادگيري افراد در خارج از مرکز

ایجاد محیطی پویا و جذاب برای شکوفایی کامل استعداد‌ها و بروز خلاقیت‌های فردی و جمعی

افزایش حضور، پشتیبانی و مشارکت گروه‌های ذینفع در فرایند یادگیری

همراه نمودن کادر آموزشی با روند‌های نوین آموزشی مبتنی بر نیازمندی‌های جامعه دانش بنیان

ایجاد محیطی مناسب جهت ارزیابی‌های مستمر و متناسب با استعداد و پیشرفت

توسعه مهارت‌های ادراکی، کلامی، اجتماعی، حرفه‌ای و تخصصی افراد

تربیت فاخر برای ورود به میدان‌های بین المللی با تکیه بر هویت ایرانی - اسلامی

بهره گیری از اصول روان‌شناسی

در طراحی وب سایت شما، در کنار کار‌شناسان فنی خلاق و با تجربه از توصیه‌های روانشاسی در نحوه تامین محتوا، ساختار وب سایت و رنگهای مورد استفاده بهره خواهیم برد تا مرکز آموزشی شما به بهترین نحو ممکن و با روش‌های نوین خدمات خود را معرفی کند.


میزبانی

اغلب شرکتهای طراحی سایت بدلیل مشکلات میزبانی از ارائه خدمات میزبانی خودداری می‌کنند. به همین دلیل مشتری در زمان برخورد با خطا جهت اطلاع رسانی و رفع خطا سردرگم شده و نمی‌داند که مشکل از میزبان است یا طراح سایت. حال اینکه تیم دکووب با آگاهی از این امر مهم با هدف پشتیبانی بهتر و سریع‌تر به صورت رایگان میزبانی وب سایت شما را بعهده خواهد گرفت.

امنيت در طراحی سایت

امنيت در طراحی سایت

مهمترين مبحث در راه اندازی وب سایت مبحث امنيت آن مي باشد .

تیم دکووب بمنظور حفظ امنيت بيشتر از راهکار حفاظتي مجزايي که توسط تيم امنيتي اين شرکت تهيه شده است استفاده مي کند.

اين راهکار يك سيستم محافظتي تولید تيم امنيتي اين شرکت است كه خرابكاريهاي در حال وقوع روي سايت را شناسايي کرده و مانع ايجاد خرابکاري مي گردد. روش كار به اين صورت است كه با استفاده از تشخيص نفوذ كه شامل مراحل جمع آوري اطلاعات، پويش سايت، به دست آوري كنترل سايت و نهايتا هك كردن مي باشد ، مي تواند نفوذ خرابكاريها را گزارش و كنترل كند.

از قابليتهاي ديگر اين سيستم ، امكان تشخيص ترافيك غيرمتعارف از بيرون به داخل شبكه سرور سايت و اعلام آن به مدير سايت و يا بستن ارتباطهاي مشكوك و مظنون مي باشد.اين ابزار قابليت تشخيص حملات از طرف كاربران داخلي و كاربران خارجي را نيز دارد.


اطلاعات بیشتر

اطلاعات بیشتر

در صورتي که نیاز به مشاوره دارید از طریق فرم مشاوره درخواست نمائید. درخواست شما بررسي خواهد شد و جهت راهنمایی در کوتاه ترین زمان ممکن کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.


خدمـات پشتیبانـی

خدمات پشتیبانی تیم دکووب پل ارتباطی پایدار ما با مشتریان است. تلاش می‌کنیم با رفع مشکلات و ابهامات، شرایط لازم را برای استفاده‌ی کامل‌تر شما از راهکارها و امکانات نرم‌افزاری تیم دکووب فراهم کنیم. جهت مشاهده خدمات پشتیبانی کلیک نمائید .


نمونه کار طراحی سایت

صدای نمونه کار رساتر از گفتار است. جهت مشاهده نمونه کارها کلیک نمائید .


اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات طراحی سایت

By Pars Fanavaranمعرفی تیم دکووب به دوستان با ارسال ایمیل خبرخوان اضافه کردن به علاقه مندی ها