سامانه پیام کوتاه

:: سامانه ارسال و دریافت پیام کوتاه

سامانه پیام کوتاه تیم دکووب نرم افزاری توانمند جهت ارسال و دریافت و پردازش پیامک (SMS) مبتی بر وب می باشد که کاربران این سامانه بدون نیاز به هیچگونه سخت افزار و تجهیزات جانبی و تنها با استفاده از اتصال به شبکه اینترنت می‌توانند از تمامی امکانات سامانه جهت اطلاع رسانی و سایر قابلیتهای ارائه شده از پیامک بهرمند گردند.
همچنین قابل توجه است که با توجه به طراحی و تولید این سامانه توسط برنامه نویسان این شرکت این امکان وجود دارد که بتوان بر اساس نیاز شرکت‌ها و سازمان‌ها تغییراتی در سامانه ایجاد و یک سامانه اختصاصی پیاده سازی نمود.

جهت دسترسی مستقیم به سامانه پیام کوتاه تیم دکووب می‌توانید به آدرس اینترنتی www.parsicosms.com مراجعه نمائید.


قابلیتهای سیستم پيام کوتاه

قابلیتهای سیستم در یک نگاه

ارسال ساده، ارسال گروهی و ارسال هوشمند به کلیه شماره ها - ارسال پیام های تبلیغاتی بر اساس پیش شماره - ارسال به صورت زمانبندی شده - ارسال منطقه ای و شهری - ارسال بر اساس شغل و صنف خاص ، شهر - گزارشگیری وضعیت دقیق ارسال ها - یادآوری سالگرد ازدواج ، تولد ، پرداخت چک و قبوض و قرار ملاقات - مسابقه ، نظر سنجی ، قرعه کشی ، رزرواسیون و نوبت دهی ، پاسخ اتوماتیک به پیام های دریافتی - دفترچه پیام شخصی - حذف شماره های تکراری در لیست ارسال - ارسال بر اساس کد پستی - منشی پیام کوتاه ( پاسخ اتوماتیک براساس متن دریافتی به پیام هایی که افراد برای شما ارسال می کنند ) - ارسال به صورت باز شده بر روی گوشی - پیام کوتاه نوبت دهی و ده ها قابلیت دیگر ...

مشاوره

مشاوره

در صورتي که نیاز به دریافت نسخه آزمایشی و یا مشاوره سیستم پیام کوتاه دارید از طریق فرم مشاوره درخواست نمائید. درخواست شما بررسي خواهد شد و جهت راهنمایی در کوتاه ترین زمان ممکن کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

:: برو به ...

Live Help
Web Design Dedicated Server
By Pars Fanavaranمعرفی تیم دکووب به دوستان با ارسال ایمیل خبرخوان اضافه کردن به علاقه مندی ها