سیستم برگزاری سمینار

:: سیستم برگزاری سمینار

سیستم برگزاری سمینار نرم افزاریست که بر پایه وب طراحی گردیده و قابل استفاده برای سمینار‌ها و کنفرانس‌های مختلف می‌باشد. نرم افزار حاضر با توجه به هدف رویکرد سیستمی که همانا برپا کردن پایگاهی نظری و عملی برای ایجاد نهادینه ساختن ظرفیت بازآفرینی و توسعه پایدار است. در این نرم افزار سعی شده است تا تمامی مراحل شرکت در کنفرانس از ارسال مقاله تا رزرو محل اقامت در اختیار مخاطب قرار داده شود و مخاطب را به اهمیت و اهداف جامع و کلی کنفرانس واقف نمود.


امکانات سیستم برگزاری سمینار در یک نگاه

مدیریت محتوای سایت، عضویت، دریافت آنلاین مقالات، داوری و مدیریت شرکت کنندگان سمینار به صورت آنلاین می‌باشد. برخی از امکاناتی که این نرم افزار داراست شامل دریافت مقالات به صورت مرحله به مرحله، دریافت کد اختصاصی برای هر مقاله، مدیریت مقالات ارسال شده (ویرایش - حذف)، ورود محتوای مقاله به طور داینامیک امکان درج تصویر و مدیریت متون در حد WORD و خروجی WORD به صورت کاملا استاندارد، امکان داوری مقالات و ارسال نظر برای هر مقاله، امکان عضویت در وب سایت، امکان ارسال پیغام‌های گروهی، امکان مدیریت پرداخت‌ها، امکان ارسال پیغام برای هر کاربر، مدیریت محتوای سایت، امکان ایجاد دسته بندی‌های مختلف، گالری تصاویر، مدیریت صفحات ثابت، فرم تماس با ما، طبقه بندی مقالات ارسال شده، مدیریت کاربران، مدیریت اخبار و....


سیستم برگزاری سمینار


لازم به ذکر این نرم افزار ایده آل برای وب سایت کنفرانس‌ها و سمینار‌ها می‌باشد.

مشاوره

مشاوره

در صورتي که نیاز به دریافت نسخه آزمایشی و یا مشاوره سیستم برگزاری سمینار را دارید از طریق فرم مشاوره درخواست نمائید. درخواست شما بررسي خواهد شد و جهت راهنمایی در کوتاه ترین زمان ممکن کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

:: برو به ...

Live Help
SMS ServicesWeb Conference
By Pars Fanavaranمعرفی تیم دکووب به دوستان با ارسال ایمیل خبرخوان اضافه کردن به علاقه مندی ها