طراحی سایت دیگر تخصص ها

:: طراحی سایت دیگر تخصص ها

طراحی و در حقیقت «توسعه سطح کاربر» برای وب‌سایتی که قرار است محتوایش را کاربران غیر حرفه‌ای ویرایش کنند، چیزی بیش از یک وب‌سایت عادی است. این روز‌ها بیشتر مشتریان می‌خواهند توانایی مدیریت محتوای خودشان را داشته باشند. بنابراین بدلیل هزینه های کمتر شرکت طراح، اقلب طراحی‌هایشان در حد قالب‌هایی مثل CMS برای نرم افزارهای متن باز باقی مانده است.

تیم دکووب در طراحی سایت‌های مشتریان خود از یک سیسنم متن باز و یا آماده هرگز استفاده نمی‌کند و این بزرگ‌ترین مزیت برای پشتیبانی و داشتن وب سایتهای حرفه‌ای و ماندگار است. ما با بهره گیری از مجرب‌ترین تیم‌های تخصصی سایت شما را به گونه‌ای طراحی می‌کنیم که در کنار رعایت تمامی استاندارد‌ها و الگوریتم‌های بهینه سازی در موتورهای جستجو، از ظاهری زیبا و کاربری بالا برای سایتتان برخوردار باشید.


مهمترین انگیزه

مهمترین انگیزه

طراحی سایت ها بنا بر خدماتی که شرکت ها عرضه میکنند، از نظر بخش ها و محتویات با یکدیگر تفاوت دارند. در هر صورت اگر طراحی وب سایت و بهینه سازی آن به گونه ای باشد که بتواند بهتر و واضح تر آن شرکت را معرفی کند، آنگاه آن شرکت از شانس بیشتری برای جذب مخاطب برخوردار است.


اصول طراحی سایت تیم دکووبی

- بررسی نوع نیاز مشتری با در نظر گرفتن فعالیت، خدمات و محصولات و ارائه بهترین پیشنهاد

- تهیه و تدوین ساختار وب سایت بر پایه استاندارد GFO

- طراحی قالب گرافیکی بسیار زیبا و جذاب

- ورود محتوی و تشکیل صفحات در کمترین حجم ممکن و بر اساس الگوریتم گوگل

- تامین امنیت بالا در ساختار برنامه نویسی و طراحی (معماری چند لایه)

- قابلیت انعطاف و توسعه پذیری


قابلیت ها

مدیریت قوی و انعطاف پذیر - رابط کاربری گویا و ساده - تامین امنیت مطلوب - پیاده سازی بر اساس مدلهای MVC - امکان توسعه بر اساس نیاز سازمان - کارایی مطلوب در حجم وسیع کاربران - سیستم مبتنی بر وب واقعی - پیاده سازی تحت وب با Ajax - بی‌نیاز از هرگونه برنامه جانبی و ActiveX - پیروی از جدید‌ترین استانداردهای طراحی وب - برنامه پشتیبانی منحصر بفرد و ...

استانداردهای طراحی سایت

مطابقت با استاندارد‌ها، استفاده از وب را برای افراد با نیازهای خاص ساده‌تر می‌کند.همواره دلایل مفیدی برای توسعه دهندگان وب وجود دارد که با استانداردهای وب هماهنگ باشند. برای نمونه موتورهای جستجو می‌توانند کار فهرست کردن سایت‌ها را بهتر انجام دهند. استفاده از کدهای مختص یک مرورگر اغلب کار طراحی یک صفحه را دوبرابر یا سه برابر می‌کند. و زمانی که رسانه جدیدی مطرح می‌شود برای مطلوب شدن سایت کار زیادی باقی می‌گذارد. این وضعیت بدون مفهوم هدایت استانداردهای وب فقط وخیم‌تر خواهد شد.

در سایت‌های طراحی شده توسط تیم دکووب سعی بر رعایت تمامی استاندار‌هایی است که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم:

استانداردهای کنسرسیوم جهانی وب W3C

استانداردهای سازمان IETF

استانداردهای سازمان بین‌المللی

استاندارد RFC یا ابداعات مهندسین رایانه که توسط IETF به عنوان استاندارد در می‌آیند

استانداردهای جامعه سازندگان رایانه اروپا

استانداردهای یونی کد که توسط کنسرسیوم یونی کد ارائه می‌گردد

استانداردهای IANA: نهاد شماره‌های اختصاصی اینترنت (Internet Assigned Numbers Authority)

بر خلاف ادعای دیگر شرکت‌های طراح سایت، تیم دکووب استانداردهای ECMA را مهم‌ترین استاندارد در ساخت صفحات وب می‌داند. استانداردهای ECMA به عنوان یک اساس و بنیاد برای استانداردهای بین‌المللی و اروپایی پذیرفته شده‌اند. تا جایی که بیش از ۸۵ مورد به عنوان استاندارد بین‌المللی توسط سازمان بین‌المللی استانداردسازی (ISO) پذیرفته شده‌اند. اداره اشیائی که در صفحات وب توسط الگوی شیئی مشخص شده‌اند توسط زبان برنامه نویسی استاندارد شده ECMA Script است. این به طراحان سایت اجازه می‌دهد اثراتی مانند متن متحرک، کلیدهای گرافیکی و صفحاتی که بدون نیاز به بارگذاری مجدد تغییر می‌کنند، ایجاد کنند.

اعتبار سنجی ها :

اعتبار سنجی ها

یکی دیگر از استانداردهای مهم در طراحی سایت Validation‌ها هستند. استانداردی که درصورت رعایت نکردن باعث می‌شود که صفحه ها بر روی مرورگرهای مختلف نمایش‌های مختلفی داشته باشند و یا اینکه به درستی نشان داده نشوند.
به عنوان توسعه دهنده صفحات وب، ما دائما سعی می‌کنیم که مشکل ناسازگاری و تناقض بین تفاسیر صفحات با مرورگرهای مختلف و نسخه‌های مختلف مرورگر را مشخص و در طراحی سایت، آن‌ها را رفع کنیم. سایتی که برای همه مردم در تمام مرورگر‌ها قابل دسترس باشد. ایده‌ای مهم که پشت سر تعداد زیادی از استانداردهای وب، خصوصا HTML است.
دلایلی که ما ارائه کردیم باید به شما، انگیزه زیادی برای انتخاب یک شرکت مناسب داده باشد، استفاده از استاندارد‌ها امر مهمی برای تقویت موقعیت تجاری شما خواهد بود.

در ادامه به چند نمونه از اعتبار سنج ها که از آنها برای طراحی سایت بهره برده ایم، اشاره شده است :
اعتبار سنج HTML - XHTML ، اعتبار سنج CSS ، اعتبار سنج RSS ، اعتبار سنج SVG ، اعتبار سنج RDF ، اعتبار سنج P۳P ، اعتبار سنج XML ، اعتبار سنج XML Schema ، اعتبار سنج WAI ، اعتبار سنج XSL ، اعتبار سنج XForm ، اعتبار سنجی XForm ، اعتبار سنج SOAP ، اعتبار سنج SPARQL ، اعتبار سنجی SPARQL ، اعتبار سنج MathML ، اعتبار سنج inKML ، اعتبار سنج OPML ، اعتبار سنج OWL ، اعتبار سنجی OWL ، اعتبار سنج دسترسی ، اعتبار سنج Google Sitemap ، بررسی لینک‌ها ، بررسی مدت لود فایل‌ها ، میزان پشتیبانی مرورگر‌ها ، اعتبارسنجی SEO ، اعتبار سنجی CSE HTML ، اعتبار سنج وب‌گاه ، آنالیز متاتگ ، اعتبار سنج WDG ، اعتبار سنج متاتگهای Geo ، اعتبار سنجی لینک‌ها بصورت جامع و دقیق ،

مشاوره

مشاوره

در صورتي که نیاز به مشاوره دارید از طریق فرم مشاوره درخواست نمائید. درخواست شما بررسي خواهد شد و جهت راهنمایی در کوتاه ترین زمان ممکن کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.


امنیت

مهمترين مبحث در راه اندازی وب سایت بحث امنيت آن مي باشد . تیم دکووب بمنظور حفظ امنيت بيشتر از راهکار حفاظتي مجزايي که توسط تيم امنيتي اين شرکت تهيه شده است استفاده مي کند. اين راهکار يك سيستم محافظتي تولید تيم امنيتي اين شرکت است كه خرابكاريهاي در حال وقوع روي سايت را شناسايي کرده و مانع ايجاد خرابکاري مي گردد. روش كار به اين صورت است كه با استفاده از تشخيص نفوذ كه شامل مراحل جمع آوري اطلاعات، پويش سايت، به دست آوري كنترل سايت و نهايتا هك كردن مي باشد ، مي تواند نفوذ خرابكاريها را گزارش و كنترل كند.

از قابليتهاي ديگر اين سيستم ، امكان تشخيص ترافيك غيرمتعارف از بيرون به داخل شبكه سرور سايت و اعلام آن به مدير سايت و يا بستن ارتباطهاي مشكوك و مظنون مي باشد.اين ابزار قابليت تشخيص حملات از طرف كاربران داخلي و كاربران خارجي را نيز دارد.


خدمـات پشتیبانـی

خدمات پشتیبانی تیم دکووب پل ارتباطی پایدار ما با مشتریان است. تلاش می‌کنیم با رفع مشکلات و ابهامات، شرایط لازم را برای استفاده‌ی کامل‌تر شما از راهکارها و امکانات نرم‌افزاری تیم دکووب فراهم کنیم. جهت مشاهده خدمات پشتیبانی کلیک نمائید .


نمونه کار طراحی سایت

صدای نمونه کار رساتر از گفتار است. جهت مشاهده نمونه کارها کلیک نمائید .


اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات طراحی سایت

By Pars Fanavaranمعرفی تیم دکووب به دوستان با ارسال ایمیل خبرخوان اضافه کردن به علاقه مندی ها