سیستم آزمون آنلاین

:: سیستم آزمون آنلاین

طرح کردن سؤالات یک آزمون، چاپ و تکثیر آن‌ به تعداد مورد نیاز، تصحیح اوراق و اعلام نتایج مدت‌ها پس از برگزاری آزمون از مشکلات عمده اساتید و حتی داوطلبان شرکت در آزمون است.
سیستم آزمون آنلاین تیم دکووب یک سیستم مدیریت آزمون آنلاین و جایگزینی مناسب برای روش ‌های سنتی برگزاری آزمون می‌باشد.


قابلیت‌های سیستم آزمون آنلاین تیم دکووب

تعریف آزمون با قابلیت تعیین زمان، تعیین تعداد سؤالات نهایی، امکان افزودن بی‌‌‌نهایت سؤال در هر آزمون بدون هر​گونه محدودیت در نمایش عکس، فیلم، صوت، کلیپ و... به صورت تستی و یا تشریحی، مشاهده نتایج و آمار و نمودار‌ها پس از آزمون توسط داوطلب، مشاهده جزئی‌‌ترین آمار در پایان برگزاری آزمون توسط مدیر سیستم، امکان حذف کل داوطلبان، امکان حذف کل آزمون‌دهندگان یک آزمون و...


سیستم آزمون آنلاین

مزایای سیستم آزمون آنلاین تیم دکووب

کاسته شدن هزینه‌های چاپ و تکثیر اوراق امتحانی، افزایش سرعت فرایند تصحیح اوراق و اعلام نتایج، از بین رفتن تأثیر اشتباهات معمول انسانی در زمان تصحیح اوراق، برگزاری آزمون‌های آزمایشی برای سنجش سطح علمی داوطلبان به یک امر بسیار آسان، الزامی نبودن حضور کاربر در محل برگزاری آزمون از جمله مزایای استفاده از سیستم آزمون آنلاین تیم دکووب می‌باشد.

مشاوره

مشاوره

در صورتي که نیاز به دریافت نسخه آزمایشی و یا مشاوره سیستم آزمون آنلاین را دارید از طریق فرم مشاوره درخواست نمائید. درخواست شما بررسي خواهد شد و جهت راهنمایی در کوتاه ترین زمان ممکن کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

:: برو به ...

Live Help
SMS ServicesWeb DesignSupport
By Pars Fanavaranمعرفی تیم دکووب به دوستان با ارسال ایمیل خبرخوان اضافه کردن به علاقه مندی ها