طراحی سایت هتل‌ ها و مراکز اقامتی

:: طراحی سایت هتل‌ ها و مراکز اقامتی

بر همگان آشکار است که هیچ صنعتی به اندازه صنعت گردشگری، در کشوری با اقلیم ایران، ارزنده و اثر بخش نیست. از این رو هتل‌ها و مراکز اقامتی نقش بسیار مهمی را در این صنعت به عهده دارند. در دنیای امروز که از آن به عصر ارتباطات و اطلاعات یاد می‌شود، هیچ صنفی بدون بهره‌برداری از فن‌آوریهای مدرن و همسو شدن با تحولات دیجیتال، نمی‌تواند راه پویایی و توسعه در اقتصاد پر رقابت محلی را بپیماید و هتل‌ها مراکز تفریحی و اقامتی نیز از این قاعده مستثنی نیست.
وب سایت‌ها به دلیل ارزش اطلاع رسانی زیادی که در بین سی و شش میلیون کاربر ایرانی دارند، فرصت خوبی برای معرفی چند رسانه‌ای قابلیتهای این مراکز است.هتل‌ها و مراکز اقامتی نیازهای متفاوتی برای راه اندازی وب سایت خود نسبت به دیگر گروه‌ها دارند. در این راستا تیم دکووب با بررسی نیازهای اولیه و تکمیلی جهت طراحی سایت این مراکز، اقدام به ارائه راهکار‌های جامعی جهت معرفی امکانات، خدمات، تور مجازی از هتل و سایر ویژگی‌های این مراکز نموده است.


مهمترین انگیزه طراحی سایت هتل ها و مراکز اقامتی و تفریحی

در راستای اهداف توسعه صنعت گردشگری اصلیترین و مهم‌ترین انگیزه متقاضیان طراحی سایت هتل ها و مراکز تفریحی و اقامتی، معرفی مرکز و ارائه خدمات به صورت آنلاین بمنظور افزایش بهره وری می‌باشد. از این رو در طراحی اینگونه سایت‌ها سعی بر آن خواهد بود که با آنالیز و تحلیل فرآیند‌ها به بهترین نتیجه در اجرای راهکار طراحی سایت هتل ها برسیم.


برخی از امکانات

تیم دکووب پس از بررسی نیازهای سازمان شما امکانات بیشتری از جمله امکاناتی که در ادامه به آن اشاره شده است، در اختیارتان قرار خواهد داد:

معرفی هتل، تاریخچه و... ، معرفی خدمات و امکانات هتل ، معرفی نیروی انسانی ، تور مجازی و گالری تصاویر ، امکان رزرو اتاق به صورت آنلاین به همراه پرداخت اینترنتی ، نظرسنجی ، امکان ایجاد موضوعات مختلف ، امکان ایجاد دسته بندی نامحدود، مدیریت منو ها و صفحات ثابت ، ورود محتوی روزانه، نمایش مطالب به صورت گذرنده، نمایش مطالب به صورت متحرک (Ajax)، مدیریت نظرات، ثبت نام در سایت، مدیریت کاربران، فرم ساز، تبلیغات در سایت، مناسبات، آب و هوا، اوقات شرعی، نظرسنجی، مدیریت بازدیدها، ثبت خطاها و وقایع سایت، فشرده ساز صفحات برای Load سریع، بهینه سازی سایت در موتورهای جستجو، استفاده از SEO و لینک های مجازی، جستجوی پیشرفته، آرشیو موضوعی، آرشیو پشرفته، اعلام آخرین بروز رسانی، انجام تنظیمات چیدمان سایت، امکان تعریف مجوزهای دسترسی، تعریف گروه کاربری با دسترسی متفاوت، درج و ویرایش مطلب، تنظیم چیدمان تعداد مطلب در سطر و ستون، بهینه ساز تصاویر برای حجم تصاویر، استفاده از cache کننده صفحات، مدیریت CSS های قالب ها، فروشگاه، مدیریت پشتیبانی و تماس با ما، نقشه سایت، چند زبانه بودن، مدیریت خبرنامه و ارسال ایمیل گروهی، SMS، پخش فیلم و ....

نیل به اهداف خدمات رسانی و حذف واسطه ها

اینترنت راهنمای آن لاین خوبی برای گردشگری است. گردشگری اینترنتی امکانات اجرایی خوبی نظیر رزرواسیون اینترنتی هتل‌ها و مراکز اقامتی را فراهم می‌کند. بدین ترتیب این امکان به مشتریان داده می‌شود تا با حذف واسطه به طور مستقیم نسبت به تهیه بلیط خود افدام نمایند. در نتیجه برجستگی نقش واسطه‌ای آزانس‌های مسافرتی در سیستمهای سنتی توزیع تغییر می‌کند. همچنین مشتریان می‌توانند از قیمت‌های ارزانتری بهره‌مند شوند و با قیمت‌های مناسب تری اقدام به ذخیره مناسب هتل کنند.


ایجاد ارتباط میان PMC هتل

ایجاد ارتباط میان سیستمهای پیشرفته و مدیریت هتل با سیستم های آژانس‌های هواپیمایی از اقدامات مهمی در این راستاست که توسط تیم دکووب پیاده سازی می‌گردد.


مدیریت روال گردش اطلاعات در نظام هتلداری

یکی از اساسی‌ترین نیازهای موجود در کشورمان در برخورد با چالشهای تکنولوژیکی ورود و فعال کردن نظامهای بهتر توزیع جهانی (S. D. G) با ورود و پیاده سازی استاندارد‌های جدید مدیریت روال گردش اطلاعات در نظام هتلداری است که سایت‌های طراحی شده برای این مراکز توسط تیم دکووب از‌ این مزایا بهره‌مند خواهند بود.


بهره گیری از اصول روان‌شناسی

در طراحی وب سایت شما، در کنار کار‌شناسان فنی خلاق و با تجربه از توصیه‌های روانشاسی در نحوه تامین محتوا، ساختار وب سایت و رنگهای مورد استفاده بهره خواهیم برد تا مرکز شما به بهترین نحو ممکن و با روش‌های نوین خود را معرفی کند.


میزبانی

اغلب شرکتهای طراحی سایت بدلیل مشکلات میزبانی از ارائه خدمات میزبانی خودداری می‌کنند. به همین دلیل مشتری در زمان برخورد با خطا جهت اطلاع رسانی و رفع خطا سردرگم شده و نمی‌داند که مشکل از میزبان است یا طراح سایت. حال اینکه تیم دکووب با آگاهی از این امر مهم با هدف پشتیبانی بهتر و سریع‌تر به صورت رایگان میزبانی وب سایت های طراحی شده توسط تیم طراحی این شرکت را بعهده خواهد گرفت.

امنيت در طراحی سایت

مهمترين مبحث در راه اندازی وب سایت مبحث امنيت آن مي باشد .

تیم دکووب بمنظور حفظ امنيت بيشتر از راهکار حفاظتي مجزايي که توسط تيم امنيتي اين شرکت تهيه شده است استفاده مي کند.

اين راهکار يك سيستم محافظتي تولید تيم امنيتي اين شرکت است كه خرابكاريهاي در حال وقوع روي سايت را شناسايي کرده و مانع ايجاد خرابکاري مي گردد. روش كار به اين صورت است كه با استفاده از تشخيص نفوذ كه شامل مراحل جمع آوري اطلاعات، پويش سايت، به دست آوري كنترل سايت و نهايتا هك كردن مي باشد ، مي تواند نفوذ خرابكاريها را گزارش و كنترل كند.

از قابليتهاي ديگر اين سيستم ، امكان تشخيص ترافيك غيرمتعارف از بيرون به داخل شبكه سرور سايت و اعلام آن به مدير سايت و يا بستن ارتباطهاي مشكوك و مظنون مي باشد.اين ابزار قابليت تشخيص حملات از طرف كاربران داخلي و كاربران خارجي را نيز دارد.


اطلاعات بیشتر

در صورتي که نیاز به مشاوره دارید از طریق فرم مشاوره درخواست نمائید. درخواست شما بررسي خواهد شد و جهت راهنمایی در کوتاه ترین زمان ممکن کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.


خدمـات پشتیبانـی

خدمات پشتیبانی تیم دکووب پل ارتباطی پایدار ما با مشتریان است. تلاش می‌کنیم با رفع مشکلات و ابهامات، شرایط لازم را برای استفاده‌ی کامل‌تر شما از راهکارها و امکانات نرم‌افزاری تیم دکووب فراهم کنیم. جهت مشاهده خدمات پشتیبانی کلیک نمائید .


نمونه کار طراحی سایت

صدای نمونه کار رساتر از گفتار است. جهت مشاهده نمونه کارها کلیک نمائید .


اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات طراحی سایت

By Pars Fanavaranمعرفی تیم دکووب به دوستان با ارسال ایمیل خبرخوان اضافه کردن به علاقه مندی ها