از زبان مشتریان

:: از زبان مشتریان

کسب رضایت و جلب خشنودی مشتریان، یکی از اصلی ترین ارکان فعالیت‌های تیم دکووب محسوب می‌شود. بر اساس همین دیدگاه، تیم دکووب توانسته است در طول سال‌های فعالیت خود با ارایهٔ خدمات کارساز به مشتریان، رضایت آنان را جلب کند. آگاهی از نظرات برخی از مشتریان تیم دکووب دربارهٔ تجربهٔ همکاری با این شرکت می‌تواند، دید روشن‌تری را از کیفیت و شیوهٔ ارایهٔ خدمات تیم دکووب نمایان سازد.

«مجید محرری، عضو هیات مدیره شرکت سرمایه‌گذاری دی: تیم دکووب از شرکت‌های جوانی‌ست که بر اساس اصول علمی بنا شده و از کار‌شناسان زبده‌ای تشکیل گردیده است. به نظر می‌رسد که یکی از شرکت‌های پرآوازه در آینده خواهند بود.»

«مریم لاجوردی، مدیر بازاریابی شرکت لبنیات نیکا: تیم دکووب با یک تیم متخصص به صورت تخصصی و بر اساس زمان‌بندی با دقت و صداقت کار خود را برای شرکت ما انجام دادند.»

«هوشنگ مظلومی، شرکت تهران مبتکر: در سال ۱۳۸۹ با فرایندی دقیق و منطقی از میان چهارده شرکت، تیم دکووب به عنوان مناسب‌ترین گزینه برای همکاری تأیید شد. در طول متجاوز از یک سال همکاری، پشتکار و توجه تیم جوان برای هر چه پرثمر‌تر شدن نتیجه قابل تحسین بوده است. این‌جانب به عنوان مسئول فناوری اطلاعات از عملکرد تیم دکووب در طول همکاری و بعد از آن رضایت کامل دارم.»

«رضا آسیابی، بیمارستان سینا: در تجربه همکاری که در ۲ سال گذشته با شرکت تیم دکووب داشته‌ام، از نحوه برخورد مدیران آن شرکت با مسایل مطرح شده، وقت‌شناسی و تلاشی که برای انجام به موقع کارهای ارجاع شده به آنان داشته‌ام، کمال تشکر را داشته و با وجود سرویس‌های بی‌نظیر این مجموعه، این بیمارستان توانسته است در دوسال گذشته به عنوان بر‌ترین بیمارستان الکترونیکی کشور انتخاب شود.»

«دکتر علی صنعتی، نهاد رهبری دانشگاه شهید بهشتی: کمال رضایت این نهاد را در تمام جهات فعالیت از خدمات شرکت تیم دکووب اعلام می‌داریم و برای اعضا و کارکنان این مجموعه آرزوی موفقیت داریم.»

«نادر نصیری، موسسه خیریه جواد الأئمه (ع): مدیران و کار‌شناسان شرکت تیم دکووب سیستم اتوماسیون اداری و مالی را به ما ارایه نمودند که این خدمات با توجه به ماهیت موسسه به صورت رایگان صورت پذیرفته است که نشان از درک مسئولیت اجتماعی در کنار تخصص حرفه‌ای آن شرکت است.»

«سعید دارابی، شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی جمهوری اسلامی ایران: شرکت تیم دکووب از پتانسیل خوبی در حوزه خدمات مشاوره بازاریابی الکترونیک که موضوعی نوین در کشور محسوب می‌گردد، برخوردار است.»

«سید محمد حسینی، شرکت آنام پرواز: از حدود دو سال پیش که با تیم دکووب جهت راه اندازی سیستم‌های مکانیزه هواپیمایی همکاری داشته‌ایم، از نحوه کار، تعهد و مسئولیت‌پذیری و نظم شرکت مذکور، ‌‌نهایت رضایت را داریم و امیدواریم این همکاری در آینده نیز به خوبی ادامه یابد.»

:: برو به ...

ویدئوی درباره تیم دکووب گواهینامه ها و تقدیرنامه ها
By Pars Fanavaranمعرفی تیم دکووب به دوستان با ارسال ایمیل خبرخوان اضافه کردن به علاقه مندی ها