حمایت از مشتریان

:: حمایت از مشتریان

تیم دکووب بمنظور ارتقاء سطح کیفی خدمات خود، از سال ۱۳۸۹ اقدام به ایجاد واحد Customer care نموده است. با توجه به نقش انکارناپذیر رضایت مشتری در کلیه بازارهای جهانی، این واحد در کلیه شرکت‌های معتبر دنیا جهت رفع نیازهای مشتریان و برقراری ارتباط و هماهنگی آن‌ها با شرکت وجود دارد. در واقع این واحد به عنوان نماینده مشتریان عمل کرده و بر کلیه مراحل فرآیند ارائه خدمات نظارت دارد.
از‌‌ همان لحظه ابتدایی بوجود آمدن مشکل احتمالی، فعالیت بخش حامی مشتریان آغاز می‌شود و تا کسب رضایت کامل مشتری ادامه دارد تا در صورت بروز هرگونه مشکل در روند ارائه خدمات، وارد عمل شده و موانع موجود برای تحقق این امر را از میان بردارد. این واحد ملزم به پیگیری هرگونه شکایت و انتقاد بوده، اگر در هر مرحله از روابط میان مشترک و شرکت خللی ایجاد شود، این بخش با توجه به حقوق قانونی مشتریان و در چارچوب قراردادهای خود اقدام نموده و بررسی‌های لازم را در این زمینه انجام می‌دهد تا تمامی مشتریان بتوانند کیفیت بالای خدمات تیم دکووب را تجربه کنند.

راه‌های ارتباط با بخش حمایت از مشتریان

کلیه مشتریان محترم جهت پیگیری هرگونه مشکلات خود می‌توانند با بخش Customer care تماس گرفته و همکاران ما را در جریان مشکل خود قرار دهند. همکاران موظف هستند موارد مطرح شده را به طور دقیق بررسی کرده و در کلیه مراحل پیگیری، مشتریان را در جریان آخرین اخبار و نتایج قرار دهند.

:: برو به ...

ویدئوی درباره تیم دکووب
By Pars Fanavaranمعرفی تیم دکووب به دوستان با ارسال ایمیل خبرخوان اضافه کردن به علاقه مندی ها