سیستم مدیریت ارتباط با مشتری

:: سیستم مدیریت ارتباط با مشتری

مدیریت ارتباط با مشتری به همه فرآیند‌ها و فناوری‌هایی گفته می‌شود که در شرکت‌ها و سازمان‌ها برای شناسایی، ترغیب، گسترش، حفظ و ارائه خدمت به مشتریان به کار می‌رود. سازمان‌ها با استفاده از CRM می‌توانند چرخه فروش را کوتاه‌تر و وفاداری مشتری به ایجاد روابط نزدیک‌تر و درآمد را افزایش دهند.

آمار‌ها نشان می‌دهند که اگر ۲۰ مشتری از خدمات شما ناراضی باشند ۱۹ نفر از آن‌ها این موضوع را به شما نخواهند گفت و ۱۴ نفر به فروشندگان دیگری مراجعه می‌کنند. هر مشتری ناراضی به طور متوسط به ۱۰ نفر دیگر تجربه نا‌خوشایندش را می‌گوید و هر مشتری راضی بطور متوسط به ۵ نفر دیگر می‌گوید و تا ۹۰% مشتریان ناراضی دیگر از شما خرید نمی‌کنند و علت آن را به شما نمی‌گویند ۹۵% از مشتریان ناراضی اگر با سرعت و به خوبی به شکایتشان رسیدگی شود مشتریان وفادار خواهند شد.

سیستم مدیریت ارتباط با مشتری تیم دکووب می‌تواند کمک کند تا مشتریان شما حفظ شوند و مشتریان جدیدی جذب شوند.


امکانات سیستم در یک نگاه

لیست امور کاری کارمندان، گردش کاری، مدیریت پست الکترونیک، مدیریت اطلاعات مشتریان، اتوماسیون بازاریابی و فروش، مدیریت کاتالوگ‌ها و محصولات، سیستم مدیریت اسناد و اطلاعات، مدیریت پیام کوتاه، مدیریت ارتباطات درون سازمانی، تجزیه و تحلیل فروش، خدمات و پشتیبانی مشتریان، فرمهای الکترونیکی، مدیریت فکس، مدیریت کاربران، پیش فرضهای کاربران، زیر سیستم پیش بینی فروش، داشبورد مدیریتی، صندوق صوتی، سامانه پانل مشتریان، اتصال به سیستم تلفن گویای هوشمند، مدیریت فعالیت‌ها و یاد آوری‌ها، گزارش دهی پیشرفته، ارسال پیام کوتاه به صورت خودکار و ده‌ها قابلیت دیگر از جمله قابلیت‌های سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان می‌باشد.


سیستم مدیریت ارتباط با مشتری

قابلیتهای سیستم در یک نگاه

سرعت بسیار بالای دسترسی به اطلاعات، کاهش نیروی انسانی، کاهش هزینه‌ها، افزایش سهم بازار، کاهش خطر از بین رفتن اطلاعات مشتریان و شرکاء تجاری سازمان با عوض شدن افراد، قابلیت پیگیری و تمدید خدمات دوره‌ای قبل از اتمام آن‌ها، دسترسی آسان به سیستم از هر نقطه از دنیا، سطوح امنیتی طبقه بندی شده، تحلیل‌های گرافیکی، محافظت ایمن از داده‌های مشتریان، قابلیت انعطاف و سفارشی کردن توسط تولید کننده، دسترسی از طریق وب از جمله قابلیت‌های سیستم مدیریت ارتباط با مشتریان تیم دکووب می‌باشد.

سیستم مدیریت ارتباط با مشتری

چگونه CRM خود می تواند در در کوتاه‌ترین زمان سود آور باشد؟

سید حامد خسروانی شریعتی در اولین همایش ملی مدیریت روابط مشتری و متدولوژی‌های نوین بازاریابی با رویکرد بازار ایران با مطرح کردن دو مفهوم اساسی در امر بازاریابی نوین با عناوین Up Selling و Cross Selling پیاده سازی CRM در سازمان‌ها را راهکاری سودآور حتی به صورت مستقل از رضایت مشتری و افزایش حجم سود آوری از رضایتمندی مشتری که به صورت ثانویه ایجاد می‌گردد معرفی کرده است، ایشان بر این عقیده هستند که پیاده سازی CRM خود عاملی برای تحقق UP Selling و Cross Selling محسوب می‌گردد. که Up Selling همانا فروش نسخ جدید‌تر محصول، افزودنی‌ها، الحاقیات و... به مشتری قبلی است و Cross Selling فروش کالا‌ها یا خدمات مکمل محصول خریداری شده به مشتری قبلی می‌باشد. "به نقل از از دانشنامهٔ آزاد ویکی‌پدیا"

مشاوره

مشاوره

در صورتي که نیاز به دریافت نسخه آزمایشی و یا مشاوره سیستم ارتباط با مشتریان دارید از طریق فرم مشاوره درخواست نمائید. درخواست شما بررسي خواهد شد و جهت راهنمایی در کوتاه ترین زمان ممکن کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

:: برو به ...

Live Help
Integrated SystemSMS ServicesWeb Design
By Pars Fanavaranمعرفی تیم دکووب به دوستان با ارسال ایمیل خبرخوان اضافه کردن به علاقه مندی ها