:: تاریخچه تیم دکووب

شبکه تیم دکووب در سال ۱۳۸۴ با نام تجاری پارسیکو توسط جوانان با تجربه، خلاق، متعهد و متخصص ایرانی در جهت ارتقائ کسب و کار و ایجاد راههای نوین در زمینه خدمات، مشاوره و اجرا آغاز به کار نمود و در سال ۱۳۸۶ با شماره ثبت ۳۱۶۴۹۲ همگام با پیشرفت سریع در عرصه تکنولوژی فناوری اطلاعات تاسیس گردید.

با توجه به نیاز روز افزون رو به رشد ایران فعالیت‌های این واحد نیز گسترش پیدا کرد و هر روزه کار‌شناسان و متخصصان بیشتری را به خود جذب نمود. در سال ۱۳۸۸ با توجه به حفظ ارتباط دائمی با مشتریان خارج از کشور و ارائه سرویس‌های امن‌تر از لحاظ حقوقی، در جلسات‌ هشتم و نهم امور شعب و نمایندگان شرکت تیم دکووب مصوب‌ گردید شعبه‌ای در کشور امارات تاسیس گردد. از این رو در اوایل مرداد ماه ۱۳۸۸ شعبه‌ای در کشور امارات با نام تجاری «وب پرو» تاسیس گردید. در راستای سیاست گسترش و توسعه خدمات در آبان ماه ۱۳۸۹ شعبه دیگری در کشور انگلستان ثبت گردید.

امروز تیم دکووب افتخار همکاری با ۳۰۰۰ شرکت‌ بزرگ و کوچک را در بخش‌های دولتی و خصوصی داشته و پروژه‌های متعددی را در زمینه ایجاد خدمات الکترونیک و فناوری اطلاعات و داده‌ها را برای مدیران ارشد و کارفرمایان و پیمانکاران ایجاد نموده است. تیم دکووب، موفق به تدوین راهکارهای مختلف اجرای پروژه‌های خرد و کلان شده و با دستیابی به این روش‌ها و استفاده همزمان از روش‌های علمی تمامی مراحل تحقیق را با دقت طراحی نموده و کیفیت اجرای مراحل مختلف پروژه را تحت کنترل و بررسی دائمی قرار می‌دهد.


:: چشم اندازها و ماموریت تیم دکووب

چشم‌انداز: استفاده از فناوری اطلاعات به روشی ساده‌تر، پرارزش‌تر و قابل اعتماد‌تر برای کلیه سازمان‌ها در هر ابعاد، جهت ایجاد تحول در کار و زندگی

ماموریت: تلاش برای دستیابی به زندگی بهتر با ایجاد روابط برنده-برنده و التزام به صداقت و عدالت نسبت به کلیه کارکنان و مشتریان


:: اهداف اصلی تیم دکووب

هدف اصلی شرکت تیم دکووب تامین رضایت مشتری به بهترین شکل ممکن می‌باشد. در این راستا کلیه پرسنل، حداکثر تلاش ممکن را در حوزه کاری خود به این منظور ارائه خواهند نمود. کلیه همکاران ما در شرکت تیم دکووب به طور مستقیم و یا غیر مستقیم در رسیدن به این هدف سهم دارند. تیم دکووب بر آن است که به عنوان شرکت پیشرو در صنعت نرم‌افزارهای مبتنی بر وب در ایران، با بهترین کیفیت ممکن به تولید و ارائه محصول و خدمات بپردازد. تیم دکووب نیل به ایده‌آل‌ها را در هیچ زمینه‌ای غیر ممکن نمی‌داند. علاوه بر اینکه هدف تیم دکووب موفقیت چشمگیر در بازار فعالیت خود می‌باشد، هدف بسیار مهم دیگر ساخت محیطی برای رشد همکاران می‌باشد که باعث شود کلیه پرسنل از عضویت در تیم ما احساس سربلندی و افتخار نموده و با حداکثر رضایت شغلی، تیم دکووب را به عنوان خانواده دوم خود بشناسند و از همکاری با این تیم لذت ببرند.


:: فعالیت‌های اصلی تیم دکووب

  • ارائه‌ راهکارهای طراحی و پیاده سازی سایت اعم از پورتال، سیستم مدیریت محتوا و فروشگاه ساز
  • ارائه‌ راهکارهای خاص تولید فناوری اطلاعات برای سازمان‌ها
  • ارائه‌ خدمات آموزش، استقرار و پشتیبانی راهکار‌ها
  • ارائه خدمات مهندسی مدیریت و ایمن سازی اطلاعات برای شبکه‌های پیشرفته
  • راه اندازی سیستم‌های کنفرانس مبتنی بر وب
  • تامین سرورهای اختصاصی میزبانی در ایران و خارج از کشور
  • سیستم‌های ارسال و دریافت پیام کوتاه مبتنی بر وب
  • سیستم‌های هوشمند تشخیص بر گفتار
  • ارئه راهکارهای تجارت و بازاریابی الکترونیکی

:: برو به ...

ویدئوی درباره تیم دکووب گواهینامه ها و تقدیرنامه ها چارت سازمانی
By Pars Fanavaranمعرفی تیم دکووب به دوستان با ارسال ایمیل خبرخوان اضافه کردن به علاقه مندی ها