asf

 • Slide1
  طراحی سایت بر پایه ریسپانسیو
  Slide1
  Slide1
  Slide1
  Slide1
 • Slide1
  خدمات میزبانی وب و دامنه
  Slide1
  Slide1
  Slide1
  Slide1
 • Slide1
  نمونه کارهای ما بهترین معرفی ما هستند
   
  Slide1
  Slide1
  Slide1
  Slide1
 قیمت لحظه ای ارز دیجیتال

 

درباره لیست قیمت ارز دیجیتال

در حال حاضر حدود ۴,۴۰۷ ارز دیجیتال در ۳۷۷ صرافی بین‌المللی معامله می‌شوند که از این مقدار ۷۹۱ تای آن کوین و ۱,۳۸۷ تای آن توکن است. ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال هم‌اکنون حدود ۶۸۳ میلیارد دلار است که نسبت به روز گذشته ۲.۵۲ درصد افزایش یافته است. حجم معاملات این بازار طی ۲۴ ساعت گذشته ۹۷ میلیارد دلار بوده است و ارز دیجیتال تتر بیشترین میزان خرید و فروش را به خود اختصاص می‌دهد. ارزهای دیجیتال بیت کوین، اتریوم و تتر، به عنوان سه ارز دیجیتال برتر بازار به ترتیب ۶۷.۹۳ درصد، ۱۰.۵۲ درصد و ۳.۰۳ درصد از سهم بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص می‌دهند. قیمت دلار حدود ۲۵۹۰۰ تومان است که نسبت به روز گذشته تغییری نکرده است. در لیست فوق قیمت لحظه‌ای و اطلاعات ۵۰ ارز دیجیتال برتر بازار را مشاهده می‌کنید.

جدول قیمت ارز دیجیتال

جدول قیمت لحظه‌ای کریپتوکارنسی‌ها همراه تغییرات ۲۴ ساعته رمز ارزها را ببینید. با کلیک روی هر رمز ارز به صفحه اختصاصی و ماشین حساب آن منتقل می‌شوید. همه ارزهای دیجیتال در این جدول موجود است، فقط کافی است جست‌وجو کنید.

اما اگر می‌خواهید درباره تعریف رمزارزها، کارکرد آن‌ها و روش‌های سرمایه‌گذاری در ارز دیجیتال بیشتر بدانید، اینجا را کلیک کنید

# NamePriceChanges 24H Changes 7D Changes 30D Changes 1Y Market CapVolume 24HAvailable SupplyPrice Graph (7D)