:: دریافت کاتالوگ های الکترونیکی

شما می‌توانید نسخه الکترونیکی کاتالوگ‌های تیم دکووب که شامل معرفی شرکت، راهکار‌ها و محصولات آن می‌باشد را با فرمت PDF دانلود و در کامپیو‌تر شخصی خود مشاهده نمایید. کاتالوگ‌های محصولات دیگر شرکت نیز به زودی از طریق این بخش در اختیار شما قرار خواهند گرفت.


کاتالوگ الکترونیکی زمستان ۱۳۹۰

:: کاتالوگ الکترونیکی زمستان ۱۳۹۰

معرفی شرکت تیم دکووب، چرا تیم دکووب؟، برخی از سوابق کاری تیم دکووب، پروژه‌های انجام شده در زمستان ۱۳۹۰ و خدمات و محصولات تیم دکووب عناوینی هستند که در این کاتالوگ به شرح و معرفی آن‌ها پرداخته شده است.


کاتالوگ الکترونیکی طراحی سایت

:: کاتالوگ الکترونیکی طراحی سایت

تیم دکووب با بررسی نیاز مشتریان قبلی خود، اقدام به تهیه راهکارهایی مناسب برای طراحی سایت انواع شرکت‌ها و سازمان‌ها نموده است که در این کاتالوگ به برخی از آن‌ها به صورت اجمالی اشاره شده است.کاتالوگ سیستم مدیریت محتوا

:: کاتالوگ سیستم مدیریت محتوا

سیستم مدیریت محتوای تیم دکووب یک سامانه مدیریت پورتال است که با توجه به نیاز مشتریان امکانات فوق العاده‌ای را در اختیارشان قرار می‌دهد. امکانات و نسخه‌های این نرم افزار در این کاتالوگ ذکر گردیده است.کاتالوگ محافظ امنیتی وب سایت

:: کاتالوگ محافظ امنیتی وب سایت

نرم افزار پارسه یک سیستم محافظتی است که خرابکاریهای در حال وقوع روی سایت را شناسایی کرده و مانع ایجاد خرابکاری می‌گردد. با دریافت این کاتالوگ اطلاعات جامعی را در زمینه امکانات و فرآیندهای امنیتی این نرم افزار کسب خواهید نمود.


کاتالوگ بهینه سازی وب سایت

:: کاتالوگ بهینه سازی وب سایت

SEO مخفف «search engine optimizer» و به معنای بهینه کننده موتورهای جستجو می‌باشد. تیم دکووب سرویس‌های مفیدی را برای سایت‌های طراحی شده در این زمینه ارائه می‌دهد که در این کاتالوگ به آن پرداخت شده است.


کاتالوگ فروشگاه ساز اینترنتی

:: کاتالوگ فروشگاه ساز اینترنتی

فروشگاه ساز اینترنتی، سامانه ایست که بستری مناسب برای ارائه و فروش محصولات و کالاهای تجاری مختلف فراهم می‌آورد. در این گاتالوگ امکانات فروشگاه ساز اینترنتی تیم دکووب شرح داده شده است.کاتالوگ الکترونیکی محصولات

:: کاتالوگ الکترونیکی محصولات ۲

سیستم‌های مبتی بر وب تحریریه الکترونیکی، نرم افزار سمینار آنلاین، نرم افزار رزرو تورهای مسافرتی، پیش بینی مسابقات ورزشی، سیستم مراکز درمانی، سیستم وب دایرکتوری عناوینی هستند که در این کاتالوگ به آن‌ها اشاره شده است.


کاتالوگ الکترونیکی محصولات

:: کاتالوگ الکترونیکی محصولات ۳

در این کاتالوگ به صورت مختصر امکانات و مزایای پورتال درون سازمانی، سیستم تشکیلات سازمانی، سیستم کارگزینی و امور پرسنلی، سیستم فرم ساز، گزارش ساز. بایگانی تیم دکووب معرفی شده است.کاتالوگ الکترونیکی پارس امن

:: کاتالوگ الکترونیکی پارس امن

پارس امن (pars safe) نرم افزاریست که با همکاری شرکت امنیتی آشیانه بمنظور ایجاد بستری امن در دنیای اینترنت طراحی و پیاده سازی شده است. در این کاتالوگ امکانات و قابلیت‌های پارس امن را مشاهده می‌کنید.


:: برو به ...

Live Help
By Pars Fanavaranمعرفی تیم دکووب به دوستان با ارسال ایمیل خبرخوان اضافه کردن به علاقه مندی ها