بر کسی پوشیده نیست که سامسونگ مهم‌ترین شرکت تولیدکننده گوشی‌های تاشو محوسب می‌شود؛ به‌طوری‌که این شرکت بخش عمده‌ای از بازار یادشده را ازآنِ خود کرده است و ظاهراً قصد دارد که با معرفی گلکسی زد فولد ۴، این برتری را حفظ کند. گوشی یادشده مهم‌ترین محصول کره‌ای‌ها در نیمه‌ی دوم سال جاری میلادی خواهد بود و شایعات نیز از معرفی آن در ماه آگوست خبر می‌دهند.

اکنون، افشاگری در توییتر با نام کاربری TheGalox جزئیاتی از گوشی موردانتظار سامسونگ به‌اشتراک گذاشته است که درواقع، مهر تأییدی بر گزارش‌ها و شایعه‌های پیشین است. افشاگر یادشده می‌گوید که گلکسی زد فولد ۴ محافظ UTG مقاوم‌تری درمقایسه با نسل گذشته دارد. درحقیقت، یوتی‌جی شیشه‌ی بسیار نازکی است که روی پنل نمایشگر پوشانده می‌شود تا آن را دربرابر خط‌وخش مقاوم کند.

از دیگر مشخصات فاش‌شده می‌توان به کاهش ضخامت دستگاه اشاره کرد. این در حالی است که به‌نظر می‌رسد این شاسی باریک‌تر جایگاهی برای قراردادن قلم اس‌پن خواهد داشت. البته بهبودها به این‌جا ختم نمی‌شود و ظاهراً مهم‌ترین رکن گوشی‌های تاشو، یعنی لولا نیز دست‌خوش تغییراتی خواهد شد. گمان می‌رود که لولا جدید ابعاد کوچک‌تری داشته باشد و ناهمواری‌های وسط نمایشگر (یکی از مشکلات رایج گوشی‌های تاشو) را تا حد زیادی برطرف کند.

مقاله‌ی مرتبط:

در این گزارش، آمده است که گوشی تاشو سامسونگ از ماژول دوربین مشابه گلکسی اس ۲۲ اولترا بهره می‌گیرد؛ اما به این نکته نیز باید توجه کرد که تا زمان معارفه‌ی رسمی زمان زیادی باقی مانده و ممکن است سامسونگ از تغییرات ذکرشده در طراحی نهایی صرف‌نظر کند؛ بنابراین، پیشنهاد می‌کنیم تا انتشار اطلاعات موثق‌تر این خبر را به دید شایعه در نظر بگیرید.

مهرداد محمدیAuthor posts

Avatar for مهرداد محمدی

محمدی هستم مدیریت دکو وب متخصص در برنامه ریزی برای طراحی سایت و سئو وب سایت 17 سال زندگی فریلنسری تجربه ای عالی برای من ایجاد کرده که تو بیش از چندین الگو فعالیت کنم . همیشه به یاد داشته باشید که در دنیای خود زندگی خواهد کرد ولی در دنیای ما تجارت

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *