گوگل اعلام کرد که مشکل سرچ کنسول در بخش Coverage حل شده است

گوگل اعلام کرد که مشکل سرچ کنسول در بخش Coverage حل شده است

گوگل تایید کرد که مشکل روز های اخیر سرچ کنسول در بخش Coverage Report حل شده است. تنها مورد باقی مانده برای رفع، مشکل گزارشات بخش بک لینک هاست.

گوگل در این راستا اعلام کرده:

“مشکل از دست رفتن داده های جدید در گزارش ایندکس گوگل سرچ کنسول رفع شده است. تنها گزراشی که بروزرسانی آن نیاز به کمی زمان دارد، گزارش بک لینک هاست. از صبر و تحمل شما متشکریم.”

بنابراین این آخرین مرحله از روند حل مشکلیست که در ماه های اخیر با نام Indexing Bug شناخته شده است. همه چیز از روز 4 آوریل شروع شد. در این روز بسیاری از متخصصین سئو متوجه شدند که صفحات زیادی از وب سایتشان از بخش ایندکس گوگل سرچ کنسول پاک شده است.

آقای جان مولر از گوگل در روز 6 آوریل اعلام نمود که علت این مسئله، بروز برخی مشکلات فنی از سمت آنها بوده است. پست های توییتری متخصصین گوگل از آن روز نشان می دهد که آنها سخت در حال کار کردن بوده و تا به امروز اغلب مشکلات را حل نموده اند. گوگل در روز 10 آوریل اعلام نمود که این مشکل در سطح نتایج جستجو حل شده است.

چند روز بعد و در تاریخ 15 آوریل گوگل تایید کرد که این مشکل در سرچ کنسول باقیست و بر روی گزارشات Coverage تاثیر گذاشته است. گوگل تقریبا یک ماه بعد از آن و در روز 30 آوریل اعلام نمود که مشکل گوگل سرچ کنسول تقریبا حل شده است.

مهرداد محمدیAuthor posts

Avatar for مهرداد محمدی

محمدی هستم مدیریت دکو وب متخصص در برنامه ریزی برای طراحی سایت و سئو وب سایت 17 سال زندگی فریلنسری تجربه ای عالی برای من ایجاد کرده که تو بیش از چندین الگو فعالیت کنم . همیشه به یاد داشته باشید که در دنیای خود زندگی خواهد کرد ولی در دنیای ما تجارت

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *