سرچ کنسول، یو آر ال های کانونیکال منتخب گوگل را نمایش می دهد

سرچ کنسول، یو آر ال های کانونیکال منتخب گوگل را نمایش می دهد

وبمسترها در حال حاضر می توانند با استفاده از گوگل، سرچ کنسول نسخه کانونیکال منتخب گوگل را از بین چند یو آر ال مشاهده کنند.

این اطلاعات به واسطه وارد کردن یو آر ال مورد نظر شما در ابزار URL Inspection قابل دستیابیست. گوگل این بروزرسانی را سه روز پیش اعلام کرد.

با استفاده از ابزار URL Inspection گوگل به شما نمایش خواهد داد که آیا یو آر ال وارد شده به عنوان کانونیکال انتخاب شده است یا نه. این اطلاعات از این جهت مهم است که گاها گوگل متا تگ کانونیکال را برای برخی از صفحات نادیده می گیرد.

بنابراین ممکن است که یو آر ال کانونیکال شما برای نمایش در نتایج جستجو با آن چیزی که در حقیقت نمایش داده می شود، متفاوت باشد.

اگر احساس می کنید که گوگل صفحه صحیحی را برای نمایش در نتایج جستجو انتخاب نکرده است، روش هایی برای پیشنهاد یک صفحه جدید وجود دارد. ابزار URL Inspection از گوگل سرچ کنسول در حال حاضر جامع ترین ابزار این موتور جستجو برای کشف صفحات منتخب گوگل است.

گوگل اشاره کرده است که استفاده از دستور site: یا inurl: روش خوبی برای کشف صفحات کانونیکال و منتخب گوگل نیست. گوگل در این راستا اعلام کرده است که این دستورات تمام صفحات ایندکس شده در دامین را نشان می دهند و قادر به نمایش تنها صفحات منتخب گوگل نیستند.

همچنین گوگل قصد دارد که دستور info: که روشی جایگزین و البته غلط برای کشف کانونیکال ها بود را از دسترس خارج کند.

مهرداد محمدیAuthor posts

Avatar for مهرداد محمدی

محمدی هستم مدیریت دکو وب متخصص در برنامه ریزی برای طراحی سایت و سئو وب سایت 17 سال زندگی فریلنسری تجربه ای عالی برای من ایجاد کرده که تو بیش از چندین الگو فعالیت کنم . همیشه به یاد داشته باشید که در دنیای خود زندگی خواهد کرد ولی در دنیای ما تجارت

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *