آموزش افزایش فالوور اینستاگرام رایگان

اگر به دنبال افزایش فالوور اینستاگرام رایگان هستید، اولین توصیه من به شما، این است که به دنبال فالوورهای هدف خود، باشید، باید بررسی کنید که فالوورهای هدف شما، کجا هستند. اگر می خواهید یک پیج اینستاگرامی قوی با تعداد کاربران میلیونی، داشته باشید، باید موضوع برند شما نیز کاربر خود را داشته باشد. یعنی ابتدا باید بدانید که برای کدام جامعه آماری، در اینستاگرام می خواهید، فعالیت کنید.

دیگر روزهای خرید فالوور فیک، افزایش لایک و کامنت و … تمام شده است. هر سایتی که برای افزایش فالوور، تبلیغات می کند، قطعا کلاهبرداری است، البته افزایش فالووری که با استراتژی مشخص و بدون استفاده از ربات و به تدریجی باشد، هیچ مشکلی نداشته و هدف ما از این مقاله افزایش فالوور اینستاگرام رایگان نیز همین است.

ما در این مقاله قصد داریم 35 روش افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام را به طور کاملا تضمینی برای شما شرح دهیم:

1) یک استراتژی متفکرانه در اینستاگرام داشته باشید

اگر می خواهید از شبکه اجتماعی خود، درآمد کسب کنید، تنها راه داشتن برنامه و استراتژی قوی است. همین افزایش فالوور اینستاگرام خود یک هدف بسیار عالی است که باید با برنامه ریزی و استراتژی خاص، آن را عملی کرد. حال برای این هدف باید از خود بپرسید. برای چه می خواهیم فالوورهای پیج را افزایش دهیم؟

این سه مورد هدف 90 درصد پیج های اینستاگرامی برای افزایش فالوور بوده است:

  • برندینگ و شهرت در دنیای مجازی و حقیقی
  • فروش محصولات
  • کسب درآمد از تبلیغات
  • افزایش ترافیک وب سایت با انتقال فالوورها به وب سایت

شما می بایست هدف خود را از افزایش فالوور اینستاگرام رایگان، تعیین کنید تا بتوانید برنامه ریزی بهتری برای آن داشته باشید. استفاده از آنالیز پیج اینستاگرام مهم ترین راهکار برای  شروع این هدف است.

2) کاربران هدف خود را بشناسید

برای اینکه بتوانید در هدف افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام موفق تر باشید، باید جامعه هدف خود را بشناسید. فروشگاه پوشاک، طراحی وب سایت، بهینه سازی سئو سایت و … هر کدام کاربران هدف خود را دارند.

اگر به درستی کاربران هدف خود را شناسایی کنید، خیلی راحت می توانید فالوورهای پیج اینستاگرامی خود را افزایش دهید.

برای شناسایی هر چه بهتر کاربران هدف می بایست سوالات زیر را از خود بپرسید و به آن ها پاسخ دهید:

مخاطبان ما چه رده سنی دارند؟

اگر می خواهید در زمینه روانشناسی خانواده در پیج اینستاگرام فعالیت کنید، قطعا جامعه آماری شما برای سنین 23 به بالا می باشد یا بهتر است بگوییم برای افراد متاهل که تشکیل خانواده داده اند. همین ایده به شما نشان می دهد که طراحی قالب پیج باید مطابق چه سنی باشد و اینکه لحن مطالب چگونه باشد و نکته آخر اینکه برای تبلیغ پیج باید از کدام پیج ها، استفاده کرد.

مخاطبان ما کجا زندگی می کنند؟

خب این سوال مخصوص کسانی است که فروش حضوری و فروش تخصصی برای گروه خاصی از مردم دارند. به عنوان مثال شما اگر می خواهید در زمینه نصب کولر گازی و خدمات مربوط به آن، با افزایش فالوور اینستاگرام رایگان می خواهید مخاطب بیشتری جذب کنید، جامعه مخاطبان هدف شما، همشهری های شما هستند.

مخاطبان ما چه حرفه و مهارتی دارند؟ (شغلشان چیست؟)

این موضوع می تواند در بسیاری از موارد به شما کمک کند. شما برای افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام باید مطالبی را تولید و منتشر کنید که مورد علاقه کاربران باشد. اگر مخاطبان شما برنامه نویسان و طراحان سایت هستند، شما می توانید با جدیدترین ترفندها و اخبار در این زمینه، آن ها را علاقه مند به پیج خود کنید.

مخاطبان ما چه زمانی و چگونه از اینستاگرام استفاده می کنند؟

پاسخ این سوال بسیار ساده است. اگر قصد تولید مطالب طنز را دارید، می بایست بدانید که مطالب طنز همیشه و هر زمان مخاطب خود را دارد. در نتیجه باید شما در طول روز چندین پست را برای انتشار آماده داشته باشید.

مخاطبان شما با چیزی به چالش کشیده می شوند؟

پاسخ به این سوال می تواند در ایجاد چالش و درگیر کردن مخاطب با پیج اینستاگرام، کمک بسیاری کند. پرسیدن سوال در استوری، معما در پست ها و چالش های این چنینی، می تواند مخاطب را درگیر پیجتان کند و حتی باعث شود که مخاطبان همیشه و همه جا به فکر شما بوده و حتی به گونه ای حکم بازاریابان دهان به دهان برای شما باشند.

پاسخ به این سوالات به شما کمک می کند نوع درست محتوای اینستاگرام را طراحی و تولید کنید تا به افرادی در این فضای مجازی برسید که به احتمال بسیار زیاد شما را فالو می کنند. همچنین باعث می شود شما بر روی نیازهای مخاطبان هدفگذاری کنید و روی آن ها تمرکز داشته باشید و بهترین ها را مطابق با خواسته آن ها تولید و ارائه کنید.

3) در همه چیز خاص باشید

این شاید به طور مستقیم باعث افزایش فالوور اینستاگرام رایگان، برای شما نباشد. اما به طور غیر مستقیم اثر شگفت انگیزی بر روی بالا رفتن تعداد فالوورهای شما می گذارد. منظور ما از خاص بودن این است که یک سبک خاصی را در تولید و انتشار پست های خود داشته باشید، مانند داشتن یک قالب مشخص، در استوری ها نیز به همین صورت.

شما قرار است که با اینستاگرام، برند خود را به همگان معرفی کنید. پس بهتر است سبک خاصی را در کپشن نویسی، تولید محتوا، انتشار پست، انتشار استوری، برگزاری لایو، چالش و … داشته باشید. به گونه ای که کاربر بدون توجه به نام پیج متوجه شود که این محصول یا محتوا برای شماست.

این بهترین راهکار برای جلوگیری از کپی شدن محتوا توسط پیج های دیگر است.

این مقاله با کلی نکات مهم برای افزایش فالوور اینستاگرام ادامه دارد …

نظر خود را به اشتراک بگذارید