آموزش ادیت عکس برای اینستاگرام

یکی از دغدغه هایی که کاربران اینستاگرام با آن روبرو هستند، ادیت عکس برای اینستاگرام است. آن ها می خواهند، تصاویری خاص، پرمعنا و البته جذاب، تولید کنند. قطعا این دغدغه برای شما نیز به همین صورت است. برای تولید تصاویر خیره کننده برای این شبکه اجتماعی، نیازی به یک عکاس حرفه ای نیست. شما به راحتی می توانید با آموزش ادیت عکس برای اینستاگرام، عکس هایی جذاب و فوق العاده ای را ایجاد کنید و فالوورها خود را شگفت زده کنید.

بهترین استراتژی، حجم میلیونی فالوورها و تبلیغات گسترده، زمانی برای شما درآمدزا و کاربردی خواهد بود که شما تصاویری فوق العاده تولید کنید. پس اگر تصور می کنید که تصاویر در این شبکه اجتماعی خیلی اهمیت ندارد، سخت در اشتباهید. کاربر تا زمانی که جذب تصاویر شما نشود، خرید خود را قطعی نمی کند.

ما در این مقاله نکات و ترفندهایی را در قالب آموزش ادیت عکس برای اینستاگرام برای شما توضیج خواهیم داد و همین طور 8 برنامه ادیت عکس برای اینستاگرام را نیز بررسی می کنیم.

6 مرحله بسیار راحت ادیت عکس برای اینستاگرام

این 6 مرحله ادیت عکس، ترفندهایی را به شما آموزش می دهد که به راحتی بتوانید با خود اپ اینستاگرام بهترین عکس ها را طراحی و ویرایش کنید.

1) شروع با یک عکس باکیفیت

همیشه یک قاعده برای ویرایش عکس وجود دارد، عکس های باکیفیت، ویرایش باکیفیت تری خواهند داشت. این بسیار ساده است. اگر عکس های دوربین خودتان را می خواهید ویرایش کنید، با توجه به چند نکته کوچک در عکاسی باکیفیت، به راحتی می توانید بهترین عکس ها را تولید کنید.

در پیدا کردن و تولید عکس های باکیفیت می توانید به چند نکته ریز توجه کنید:

  • با استفاده از قابلیت HDR برای عکاسی در نور کم، فواصل نزدیک و پرتره، عکس های باکیفیتی را تولید کنید.
  • اگر زمان کافی برای عکاسی باکیفیت ندارید، می توانید از گوگل یا برخی سایت های عکس استفاده کنید. (سعی کنید باکیفیت ترین عکس ها را دانلود کنید تا بتوانید در ادیت عکس برای اینستاگرام موفق تر، ظاهر شوید)
  • در صورتی که به دنبال عکس باکیفیت هستید، سعی کنید عکس هایی با سایز اینستاگرامی یا مربعی، پیدا کنید.
  • مناسب ترین سایز عکس برای اینستاگرام، با عرض 1080 است.

2) یک فیلتر مناسب انتخاب کنید

آموزش ادیت عکس برای اینستاگرام

در آموزش ادیت عکس برای اینستاگرام انتخاب فیلتر یک عمر کاملا سلیقه ای است اما در صورتی که انتخاب خوبی نداشته باشید، ممکن است در انتها، عکس مناسبی، ایجاد نشود. فیلترها برای عکس ها، مانند طعم های مختلف برای بستنی ها است. اما ما می خواهیم بهترین فیلترها را در ادیت عکس برای اینستاگرام به شما معرفی کنیم:

بهترین فیلتر در ویرایش عکس برای اینستاگرام چیست؟

طبق یک مطالعه و نظرسنجی در سراسر دنیا در شبکه های اجتماعی، بهترین و پرکاربردترین فیلتر در ویرایش عکس برای اینستاگرام Clarendon است. این جلوه های روشن کننده و برجسته را ارائه می دهد که بیشتر تصاویر را جذاب و خیره کننده ای ایجاد می کند که توسط هر کاربری، قابل پسند است. (شاید به همین دلیل باشد که اینستاگرام در بخش ادیت عکس، این فیلتر را به عنوان اولین فیلتر، قرار داده است!)

فیلترهای دیگر مانند Gingham، Juno و Lark نیز می تواند تصاویر شگفت انگیزی را برای شما ایجاد کند.

فیلترهایی که عکس را پرمحتواتر و پرمعناتر، می کند، شامل vignette و همین طور افکت های محو شدن است. این افکت ها تصاویر را از حالت بی روح و معمولی خارج می کند.

طیف وسیعی از فیلترها را جستجو کنید تا فیلتری را پیدا کنید که زیبایی و ابهت برند شما را کامل کند. البته که گاهی اوقات سادگی و شفافیت، جذابیت بیشتری برای کاربران خواهد داشت.

با انتخاب یک فیلتر مناسب و دوبار کلیک کردن روی آن، می توانید به تنظیمات آن، دسترسی پیدا کرده و درصد عمق فیلتر را کم و زیاد کنید

هنگامی که فیلتر مورد علاقه خود را پیدا کردید، از آن در همه پست های خود استفاده کنید تا ظاهری متمایز برای تصاویر پیج خود ایجاد کنید (پیج های برتر در اینستاگرام از یک نوع فیلتر، برای تمام تصاویر خود استفاده می کنند). این می تواند به ساخت و تقویت هویت برند شما کمک کند. به همین دلیل 60 درصد از برندهای برتر از فیلتر یکسانی در هر پست استفاده می کنند.

برخی فکر می کنند که چون از کاور برای پست های خود، استفاده می کنند، نیازی به استفاده از فیلتر نیست. این نظریه بدی نیست، اما فیلترهای تصاویر در صورتی که کاور داشته باشید یا نداشته باشید، باز هم برای جذابیت بیشتر، کمک شایانی می کند.

تنها دلیل اینکه 90 درصد انواع برنامه ادیت عکس برای اینستاگرام، بر استفاده از فیلترها، تاکید بسیاری دارند.

3) تنظیمات lux را فراموش نکنید

نرم افزار ویرایش پست اینستاگرام,ویرایش عکس برای اینستاگرام

پس از اینکه در ادیت عکس برای اینستاگرام، فیلتر مورد نظرتون رو انتخاب کردید، می بایست تنظیمات Lux را انجام دهید. این تنظیمات در بالای عکس با آیکون خورشید که بخش دایره ای آن، به دو قسمت مشکی و سفید، تقسیم شده است.

تنظیمات Lux در ویرایش عکس برای اینستاگرام چیست؟

Lux کنتراست و نوردهی عکس ها را تنظیم می کند. شاید با خود به گویید که فیلترها نیز همین کار را می کنند اما گاهی اوقات بهترین عکس فقط با تنظیم یک فیلتر جذاب و تغییرات ریز در بخش lux تولید می شود. این تنظیمات برای افزایش نوردهی عکس های کم نور بسیار مناسب است.

این مقاله ادامه دارد…

مطالب زیر را حتما بخوانید

نظر خود را به اشتراک بگذارید