فناوری‌های مورد استفاده

:: فناوری‌های مورد استفاده

دکو وب تجربیات موفقی را بر اساس فناوریهای مختلف با توجه به تنوع مشتریان و محصولات در کارنامه خود به ثبت رسانده است.
در تولید محصولات دکو وب متدولوژی مورد استفاده Unified Process و Prototyping می‌باشد و مستندات آن بوسیله UML تدوین می‌گردد همچنین معماری دکو وب در پیاده سازی نرم افزارهای خود بر پایه Web-based Applications و MVC می‌باشد.
عمده زیر ساختهای نرم افزاری بر پهنه Microsoft. NET Framework، Java بنا می‌‏شود.

قابل ذکر است که دکو وب بستر اصلی اجرایی خود را یه دلیل انعطاف پذیری، قابلیت اطمینان و امنیت مثال زدنی Microsoft. NET Framework بر پایه این فناوری بنا می‌کند که قابلیت‌های بسیاری را به ارمغان می‌‏آورد. از جمله این قابلیت‌ها مدیریت کامل پروژه در طول پیاده سازی و اجرا، پشتیبانی از شی گرایی و سازگاری با متدولوژی‌های دکو وب و نیز وابسته نبودن به یک زبان خاص، درعین بهره‌مندی از C# که زبانی مدرن و کاملا شی گراست می‌‏باشد. انتخاب دات نت به عنوان بستر اصلی اجرایی، امکان استفاده از فناوری‌های جانبی دیگری که سازگار با Windows هستند را فراهم خواهد کرد، که از جمله آن می‌توان MS Indexing Services را نام برد.

نیز نوع مجوز حقوقی استفاده از بانک اطلاعاتی MS SQL SERVER در وب و نرم افزارهای مبتنی بر ویندوز به همراه امکانات وسیع و کارایی قابل توجه، آن را به انتخاب مناسبی برای پایگاه داده مورد استفاده دکو وب در نرم افزارهای خود تبدیل نموده است.

By Decoweb Coمعرفی دکو وب به دوستان با ارسال ایمیل اضافه کردن به علاقه مندی ها