سئو | سئو وب سایت | بهینه سازی سایت

اهداف سئو چیست ؟

هدف سئو کمک به وب سايت‌ها در بدست آوردن محل بالا در نتايج جستجوي طبيعي و افزايش ارتباط بين صفحات و کلمات کليدي وارد شده توسط کاربران است. نمايش دادن بيشترين صفحات مرتبط با پرس‌و‌جوي جستجوي وارد شده داراي مزاياي زيادي هم براي کاربر و هم براي موتور جستجو است که در آن کاربر بيشترين نتايج مرتبط جستجو شده را پيدا مي‌کند و موتور جستجو قابل اعتماد مي‌شود چرا که الگوريتم آن بيشترين صفحات مرتبط را نشان مي‌دهد.

بعد از اينکه سئوبراي بهبود رتبه‌بندي سايت‌ها در نتايج جستجوي طبيعي کار خود را شروع کرد، اين فرآيند نيازمند دانش و زمان براي پياده‌سازي روش‌هاي خود شد. زمان، بزرگ‌ترين سرمايه‌گذاري اوليه براي بهينه شدن سايت و يا يک صفحه است.

بسته به اينکه چگونه کلمات کليدي رقابتي در بهينه سازي مورد استفاده قرار مي‌گيرند، سئو هفته‌ها يا ماه‌ها طول مي‌کشد تا به نتيجه برسد. اگر چه ممکن است نتايج بهينه‌سازي جستجو به سرعت ديده نشود ولي در دراز مدت مزاياي سئو باعث افزايش رتبه‌بندي سايت و افزايش بازديدکنندگان است. براي وب سايت‌ها خيلي مهم است که در صفحه اول نتايج جستجو گوگل به خصوص جزو سه تا نتيجه طبيعي اول که 58.4 درصد کليک‌ها را شامل مي‌شود، قرار گيرند.

seo.png (100×100) بهینه سازی سایت SEO چیست؟

 مخفف Search Engine Optimization،  “بهینه سازی سایت برای موتور جستجو می باشد.” روندی که منجر به گرفتن ترافیک اصلاح کد های داخل سایت  فعالیت در  شبکه های اجتماعی  قرار دادن تگ ها  و  گرفتن خطاهای سایت برا ساس پارامترهای بهینه سازی سایت موجود در گوگل که بصورت فعالیت مستمر  در سایت شما  ویا  تمام موتورهای جستجوی عمده مانند  یاهو و بینگ  انجام می شود

seo.png (100×100)آنالیزگر سئو سایت

برای اینکه بتوانید از تکنیک های بهینه سازی سایت که آموزش می دهیم به خوبی استفاده نمایید ، برای هر کدام از صفحات طراحی سایت بیش از دو تا سه کلمه کلیدی را نشانه نگیرید . یکی از اشتباهات متداول مبتدیان سئو سایت این است که برای هر صفحه بیش از ۵۰۰ کلمه ی کلیدی را مشخص می کنند و توقع دارند که در گوگل برای این کلمات رتبه یک بگیرند . این کار ممکن بود ده سال پیش جواب بدهد ولی در حال حاضر موتور های جستجو از الگوریتم های بسیار پیچیده ای استفاده می کنند و از این راه نمی توان به آن ها حیله زد .

seo.png (100×100)

سئو وب سایت و کلمات کلیدی

قبل از این که شما بتوانید طراحی وب سایت را برای موتور های جستجو بهینه سازی سایت کنید ، ابتدا باید بدانید که جه کلماتی را قرار است هدف گیری نمایید . برای یک شروع خوب ۳ یا ۴ کلمه کلیدی را که دوست دارید طراحی وب سایت برای آن ها رتبه خوبی کسب کند انتخاب نمایید . با قرار گرفتن این کلمات کلیدی در ذهنتان ، شما می توانید هدف خود را این گونه مشخص کنید که با جستجوی هر یک از این کلمات در گوگل ، طراحی سایت شما جزو ۱۰ نتیجه اول باشد .

seo.png (100×100)

کلمات کلیدی در بهینه سازی سایت

در مباحث طراحی سایت و سئو وب سایت ، یک کلمه کلیدی عام کلمه ای است که بسیاری از مردم برای آن جستجو می نمایند زیرا آن ها ممکن است نظری مبهم و نامعلوم نسبت به چیزی که به دنبال آن هستند داشته باشند . کلمات کلیدی عام بسیار کوتاه هستند و در پروسه بهینه سازی وب سایت خیلی خاص نیستند ( به عنوان مثال کفش یا ورزش ) . این کلمات کلیدی خیلی سخت می توانند در گوگل رتبه اول را کسب کنند زیرا تعداد بسیار زیادی طراحی وب سایت وجود دارند که در آن ها مطالبی شامل این کلمات وجود دارد .

چگونه در صفحه اول گوگل قرار بگیرم ؟

برای اینکه یک وبسایت در صفحه اول گوگل قرار بگیرد ، هم به سئوی داخلی و هم به سئوی خارجی احتیاج دارد. سئوی داخلی پیش نیاز سئوی خارجی محسوب میشود و باتوجه به آپدیت های مداوم الگوریتم گوگل ، اهمیت سئوی داخلی بیش از پیش احساس می شود. یکی از موارد مهم در سئوی داخلی ، بهینه بودن سرعت وبسایت می باشد.هدف از افزایش سرعت وبسایت ، افزایش رضایت کاربران و دسترسی بهتر و راحت تر اسپایدرهای گوگل به وبسایت می باشد.


علاوه بر سرعت وبسایت ، موارد دیگری نیز در سئوی داخلی مطرح می گردند. نظیر : بهینه سازی کدها و متاتگ ها ، بررسی وبمستر تولز گوگل و کانفیگ کردن آن و …

king-seo-logo.png (100×100)رتبۀ با کیفیت و واقعی
تنها روش‌های استاندارد و بی خطر را برای افزایش رتبۀ شما
به کار می‌بندیم

king-seo-logo.png (100×100)صفحۀ ابتدایی جستجو
نام برند شما را در صفحۀ اول جستجوهای مرتبط با کارتان
جای خواهیم داد

king-seo-logo.png (100×100)

تشخیص کلمات کلیدی
مشخص می‌کنیم که چه کلمات و عباراتی در زمینۀ کاری شما
اهمیّت دارند

king-seo-logo.png (100×100)بهینه‌سازی وب‌سایت
ساختار و محتوای وب‌سایت شما را برای موتورهای
جستجوگر آماده می‌کنیم

پکیج طلایی

4,000,000 هزار تومان

پکیج نقره ایی

2,400,000 هزار تومان

پکیج برنز

1,000,000 هزار تومان

پکیج استاندارد

500.000 هزار تومان

مشاهده بخش آموزش سئو

برای مشاهده کلیک کنید

خدمات دکو وبــ

دکو وبــــــ با خلق ایده های ناب و جدید سعی بر بهبود کیفیت طراحی وب سایت در کشور عزیزمان ایران دارد ، بهینه سازی برای موتورهای جستجو بدون طراحی وب سایت سازگار با موتورهای جستجوگر امکان پذیر نیست دکو وبــــــ تمامی وب سایت ها مشتریان را کاملا دوستار موتور های جستجو طراحی می کند

موضوعات طراحی وب سايت

طراحی وب سايت به تنهایی کار سختی نیست شما می توانید حتی بدون داشتن علم برنامه نویسی و فقط با کمی اطلاعات سایت خود را طراحی وب سايت کنید و راه اندازی نمایید. اما طراحی وب سايت حرفه ای یک کار کاملا فنی-تخصصی است ، در ضمن فراموش نکنید که طراحی وب سايت حرفه ای تخصص ماست .

بازاریابی شبکه های اجتماعی

بازاریابی شبکه های اجتماعی یا سوشیال مارکتینگ یکی از جدیدترین و بهترین راهکارهای بازاریابی در فضای مجازی است. بازاریابی تکنیکی در فضایی بی واسطه، سریع و با کمترین محدودیت. استفاده از این متد بازاریابی می تواند برای شما مخاطبان بسیاری را به همراه داشته باشد .

استراتژی

بازاریابی محتوا محور یکی از قدیمی ترین و بهترین راهکارهای بازاریابی دیجیتال است. تولید محتوای باکیفیت ، جذاب و منحصر به فرد ، راهکاری استثنایی در توسعه تجارت الکترونیک هر برندی خواهد بود. استفاده از متن ها و تصاویر تولیدی و باکیفیت، تولید اینفوگرافی ها و ویدئو های جذاب و …

http://webazin.net/wp-content/uploads/2017/07/namad1.png

Made with love.png (20×20) in Isfahan
پشتیبانی : 09302409900
تلفن : 03133240315
پست الكترونیكی : info at decoweb.ir
طراحی و پیاده سازی توسط دکو وب