free page hit counter
در حال بارگذاری وب سات شکیبا باشید

نیمی از کاربران اینترنت ربات هستند!

نیمی از کاربران اینترنت ربات هستند! 1


سایت هایی که تازه شروع به کار کرده اند تا چه میزان در معرض خطر هستند؟

طبق آماری که شرکت imperva ارائه کرده است ،سایت ها به ۵ گروه تقسیم می شوند. در قسمت بنفش رنگ عکس بالا نیز میتوانید این آمار را مشاهده کنید.

سایت های نونهال: این سایت ها زیر ۱۰ بازدید کننده انسان در روز دارند و ۴۷.۷ درصد بازدید های این سایت ها مربوط به ربات های بد است و ۴۵.۷ درصد بازدید ها نیز مربوط به ربات های خوب است (در مجموع ۹۳.۶ درصد بازدید ها مربوط به ربات ها است) و تنها ۶.۶ درصد بازدید های این سایت ها مربوط به انسان ها است.

سایت های کوچک: این نوع سایت ها بازدیدی حدود ۱۰ تا ۱۰۰۰ بازدید کننده انسان در روز دارند و ۲۷.۱ درصد بازدید های این سایت ها مربوط به ربات های بد است و ۴۲.۶ درصد بازدید ها نیز مربوط به ربات های خوب است (در مجموع ۶۹.۷ درصد بازدید های سایت مربوط به ربات ها است) و حدود ۳۰ درصد بازدید های این سایت ها مربوط به انسان ها است.

سایت های متوسط: این نوع سایت ها بازدیدی حدود ۱۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ بازدید کننده انسان در روز دارند و ۲۴.۴ درصد بازدید های این سایت ها مربوط به ربات های بد است و ۲۲.۸ درصد بازدید ها نیز مربوط به ربات های خوب است (در مجموع ۴۷.۱ درصد بازدید های سایت مربوط به ربات ها است) و حدود ۵۳ درصد بازدید های این سایت ها مربوط به انسان ها است.

سایت های بزرگ: این نوع سایت ها بازدیدی حدود ده تا صد هزار بازدید کننده انسان در روز دارند و ۲۱ درصد بازدید های این سایت ها مربوط به ربات های بد است و ۱۶.۹ درصد بازدید ها نیز مربوط به ربات های خوب است (در مجموع ۳۷.۹ درصد بازدید های سایت مربوط به ربات ها است) و حدود ۶۲.۱ درصد بازدید های این سایت ها مربوط به انسان ها است.

سایت های بسیار بزرگ: این نوع سایت ها بیش از صد هزار بازدید کننده انسان در روز دارند و ۱۸.۲ درصد بازدید های این سایت ها مربوط به ربات های بد است و ۱۴.۵ درصد بازدید ها نیز مربوط به ربات های خوب است (در مجموع ۳۲.۷ درصد بازدید های سایت مربوط به ربات ها است) و حدود ۶۷.۳ درصد بازدید های این سایت ها مربوط به انسان ها است.منبع مقاله ارائه شده

Share:

مایل به ثبت دیدگاه هستید؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

  شمارنده

  • 5,861
  • 12,626
  • 170,788
  • 171,298
  • 18
  • 1,537
  • 352
  • ۲۴ شهریور ۱۳۹۸

  آخرین دیدگاه‌ها