فروشگاه ساز اینترنتی

فروشگاه ساز اینترنتی

امکانات منحصر به فرد اسکریپت فروشگاه اینترنتی

بیشترین امکانات، در میان تمامی فروشگاه سازهای موجود در کشور!

امکانات منحصر به فرد

استفاده از به روزترین تکنولوژی هااستفاده از به روزترین تکنولوژی ها

به علت ماهیت پویای اینترنت و تغییر سریع تکنولوژی ها و ابزارها، استفاده از سیستم ها و نرم افزارهایی که به روز بوده و با آخرین تکنولوژی ها طراحی شده اند، جهت پیروزی در بازار رقابت الزامی می باشد. فروشگاه ساز سبدخرید برای توسعه نرم افزارهای خود همواره از آخرین تکنولوژی ها و ابزارهای روز دنیا بهره می برد.


امکانات کاربردی و فراوانامکانات کاربردی و فراوان

به منظور راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای، در فروشگاه ساز سبدخرید امکانات متنوع و کاربردی تعبیه گردیده است که سبب افزایش سرعت ورود اطلاعات و مدیریت آسان فروشگاه می گردد و هم چنین به فروشگاه اینترنتی شما ظاهری جذاب و حرفه ای می بخشد.

این امکانات طی تجربه در سالیان اخیر فعالیت شرکت رادفا بر اساس نیاز واقعی بازار ایران و بازخورد دریافتی از مدیران فروشگاه های اینترنتی راه اندازی شده توسط فروشگاه ساز سبدخرید، پس از بررسی، تحلیل و برنامه نویسی به مرور و در نسخه های مختلف به سیستم اضافه گردیده است.


سرعت فوق العادهسرعت فوق العاده

در معماری سیستم از طراحی پایگاه داده، الگوریتم ها و روش های برنامه نویسی بهینه ای استفاده شده است که سرعت اجرای سیستم را به حداکثر می رساند. در دنیای امروز سرعت بارگذاری وب سایت یکی از عوامل مهم در جذب کاربران می باشد. در سیستم هایی که سرعت اجرای آن ها پایین است، حتی در صورت استفاده کاربر از اینترنت پرسرعت نیز، صفحات برای کاربر به کندی بارگذاری می گردد که موجب از دست رفتن مشتری می گردد.


طراحی و برنامه نویسی 0 تا 100 در ایران

طراحی و برنامه نویسی 0 تا 100

برخلاف بسیاری از سیستم های فروشگاه ساز اینترنتی که در داخل ایران عرضه می گردند و در واقع ترجمه های نرم افزارهای رایگان خارجی می باشند، طراحی و برنامه نویسی فروشگاه ساز سبدخرید از ابتدا توسط متخصصین و مهندسان نرم افزار داخلی و بر اساس نیازهای روز بازار و همچنین بازخوردهای دریافتی از مدیران فروشگاه ها و کاربران انجام شده است.


نرم افزار یکپارچه با تیم توسعه و پشتیبانی متمرکز

نرم افزار یکپارچه با تیم توسعه و پشتیبانی متمرکز

با توجه به طراحی و برنامه نویسی یکپارچه توسط یک تیم متمرکز، مشکلات عدم سازگاری ماژول ها و بخش های مختلف با سیستم اصلی که باعث اتلاف وقت جهت تست ماژول های مختلف می گردد، به هیچ عنوان وجود ندارد. همچنین برخلاف ترجمه سیستم های خارجی، در صورت تغییر سیستم های مختلف مرتبط با فروشگاه ساز مانند وب سرویس های بانکی، سیستم های خرید پستی و نظایر آن، در کمترین زمان امکان به روزرسانی توسط تیم اصلی برنامه نویس وجود دارد. از دیگر مزایای سیستم یکپارچه، ارائه یک سیستم جامع با امکانات کامل به صورت یک جا می باشد که نیازی به جستجو و تماس با افراد مختلف، پرداخت هزینه های جداگانه و صرف زمان برای افزودن امکانات مختلف به سیستم نمی باشد.


منطبق با نیازهای واقعی بازار ایرانمنطبق با نیازهای واقعی بازار ایران

امکانات موجود در فروشگاه ساز سبدخرید، حاصل تحلیل نیازهای واقعی مورد نیاز بازار ایران می باشد که در کنار تحلیل بازخورد ارزشمند صاحبان فروشگاه های اینترنتی و خریداران اینترنتی داخل کشور طی تجربه ما از سال 86 تا به امروز به دست آمده است. امکانات جدید در نسخه های سالانه ارائه شده نیز بر اساس همین فاکتورها، تحلیل، برنامه نویسی و به سیستم اضافه می گردد.


قابل استفاده برای کسب و کارهای مختلف

قابل استفاده برای کسب و کارهای مختلف

اکثر سیستم های فروشگاه اینترنتی با در نظر گرفتن یک نوع کسب و کار خاص طراحی و برنامه نویسی شده اند که باعث می گردد استفاده از این سیستم ها برای کسب و کارهای دیگر مناسب نباشد. نحوه طراحی فروشگاه ساز سبدخرید به گونه ای می باشد که ابزارها و امکانات موجود، این امکان را به هرگونه کسب و کاری می دهد که فروشگاه اینترنتی راه اندازی شده را برای فعالیت خود بهینه و تنظیم نمایند.


کاملا قابل تغییر و سفارشی سازیکاملا قابل تغییر و سفارشی سازی

ما خدمات طراحی و برنامه نویسی اختصاصی را برای شما مشتریان خاصی که به فکر گسترش کسب و کار اینترنتی خود می باشید به صورت VIP ارائه می دهیم. ایجاد فروشگاه اینترنتی اختصاصی شما با امکانات درخواستی به صورت کاملا حرفه ای با توجه به تجربه مفید متخصصین ما در زمینه تجارت الکترونیک، طی یک فرآیند جداگانه کاملا قابل اجرا می باشد.


ارائه تمامی امکانات و ماژول ها به صورت کامل

ارائه تمامی امکانات و ماژول ها به صورت کامل

بر خلاف برخی شرکت ها که ابتدا بستر اصلی نرم افزار را ارائه می دهند و سپس به ازای هر ماژول و امکان درخواستی از جانب مشتری، هزینه جداگانه دریافت می نمایند، تمامی امکانات و ماژول های موجود در نرم افزار سبدخرید به صورت یکپارچه و کامل به مشتریان ارائه می گردد و هیچ گونه هزینه پنهانی برای مشتریان در بر نخواهد داشت.

بهینه سازی برای موتورهای جستجو SEO


رعایت تمامی اصول SEO به صورت پیش فرضرعایت تمامی اصول SEO به صورت پیش فرض

در طراحی فروشگاه ساز سبدخرید تمامی اصول جهت بهینه سازی سایت ها برای موتورهای جستجو و کسب مقام های بالاتر در جستجوها به منظور بهبود SEO سایت از ابتدا رعایت شده است و بر خلاف برخی از شرکت ها که به این منظور هزینه هایی جداگانه دریافت می کنند، نیازی به پرداخت هزینه ای اضافی بدین منظور نمی باشد.

الگوریتم های به روز SEOالگوریتم های به روز SEO

به علت پویایی اینترنت و تکنولوژی های رایانه ای، موتورهای جستجو نیز به صورت مداوم الگوریتم های خود را تغییر می دهند و الگوهای SEO نیز با تغییر این الگوریتم ها، تغییر می کنند، داشتن فروشگاه اینترنتی که از الگوریتم های به روز استفاده می کند، لازمه یک فروش اینترنتی موفق می باشد. فروشگاه ساز سبدخرید به صورت مداوم با مطالعه و پیروی از این الگورتیم ها به روز می گردد.

عنوان صفحات مناسب و غیرتکراری (Title Tag)

عنوان صفحات مناسب و غیرتکراری (Title Tag)

از مهمترین فاکتورهای SEO، عناوین صفحات مناسب، یکتا و غیرتکراری می باشد که این اصل به طور در فروشگاه ساز سبدخرید رعایت گردیده و سیستم به صورت خودکار برای تمامی صفحات عناوین مناسب و یکتا تولید می نماید.

سایت مپ XML با فرمت جدید به همراه تصویرسایت مپ XML با فرمت جدید به همراه تصویر

جهت بالا بردن هرچه سریع تر و بهتر ایندکس در موتورهای جستجو استفاده از نقشه سایت با فرمت XML توسط موتورهای جستجو توصیه می گردد. با پیشرفت و تغییر الگوریتم های موتورهای جستجو فرمت این فایل ها نیز تغییر می کنند. در فروشگاه ساز سبدخرید نقشه سایت XML با آخرین الگوریتم های موتورهای جستجو مثل گوگل، بینگ و یاهو سازگار می باشد و به محض تغییر در سایت فروشگاه اینترنتی به صورت لحظه ای و پویا به روز می گردد. همچنین از روش جداسازی نقشه سایت به بخش های مختلف و ایجاد ایندکس برای نقشه سایت استفاده شده است که سرعت ایندکس را چندین برابر می کند. علاوه بر موارد ذکر شده بر اساس تغییرات جدید در استاندارد نقشه سایت ها، تصاویر محصولات نیز جهت ایندکس در نقشه سایت فروشگاه ساز سبدخرید ثبت گردیده است.

خطای 404 مناسب سئو (SEO Friendly 404 message)خطای 404 مناسب سئو (SEO Friendly 404 message)

در برخی از سیستم های غیربهینه، در صورتی که صفحه یا فایلی که آدرس آن در مرورگر وارد شده پیدا نشود یا از روی سایت حذف شده باشد، خطای 404 سرور نمایش داده می شود و باعث سردرگمی کاربر می گردد. این گونه خطاها صدمه بسیار جدی به SEO سایت می زند و موتورهای جستجو نیز این گونه صفحات را به خوبی می شناسند. در فروشگاه ساز سبدخرید خطاهای 404 در قالب فروشگاه به کاربر نمایش داده می شود و همچنین کد وضعیت (Status Code) مناسب نیز به مرورگر بازدیدکننده و یا موتورهای جستجو ارائه داده می شود.

Robots.txtRobots.txt داینامیک و درج آدرس نقشه سایت XML در آن داینامیک و درج آدرس نقشه سایت XML در آن

یکی دیگر از نکات مهم سئو، وجود فایل robots.txt در ریشه سایت می باشد. به علت ماهیت استاتیک این فایل معمولا محتویات این فایل ثابت است و تغییری نمی کند. در فروشگاه ساز سبدخرید این فایل در ظاهر استاتیک ولی در اصل یک فایل داینامیک است که با توجه به نیاز کاربر قابلیت تغییر دارد. همچنین بر اساس روش های جدید SEO، درج آدرس نقشه سایتXML در این فایل باعث بهبود نتایج موتورهای جستجو می گردد.

CanonizationCanonization و نمایش سایت با www یا بدون www و ریدایرکت 301 و نمایش سایت با www یا بدون www و ریدایرکت 301

محتوای تکراری در آدرس های مختلف توسط موتورهای جستجو، به عنوان یک نکته منفی در نظر گرفته می شود. همچنین صفحات یک سایت که هم با www و هم بدون آن قابل دسترس است نیز تکراری محاسبه می گردد. برای جلوگیری از این موضوع تکنیکی به نام Canonization وجود دارد که کاربر را به آدرس صحیح هدایت می نماید. این تکنیک در فروشگاه ساز سبدخرید استفاده شده، امکانی در پنل مدیریت فروشگاه قرار گرفته است که مدیر سایت می تواند از بین گزینه های موجود نحوه باز شدن سایت به صورت بهینه را انتخاب نماید. همچنین جهت هدایت یا ری دایرکت کاربر به آدرس صحیح از کد وضعیت 301 استفاده می نماید که پیشتر توضیح داده شده است.

ریدایرکت 301 (SEO Friendly redirect) در تمامی بخش های مورد نیازریدایرکت 301 (SEO Friendly redirect) در تمامی بخش های مورد نیاز

نرم افزارهای تحت وب در هنگام تعامل با موتورهای جستجو و مروگرها، از طریق پروتکل هایی خاص، کدهایی برای آن ها ارسال می کند که به کدهای وضعیت (Status Code) معروف هستند. یکی از این کدها ارسال کد 301 به موتورهای جستجو به هنگام ریدایرکت از صفحه ای به صفحه ای دیگر می باشد که باعث جلوگیری از شناخته شدن برخی از صفحات سایت به عنوان محتوای تکراری (Duplicate Content) می شود. (نکته ای منفی در SEO، همچنین باعث ایندکس شدن آدرس صفحه جدید در کمترین زمان در موتورهای جستجو می گردد.

ارسال پینگ به موتورهای جستجوارسال پینگ به موتورهای جستجو

در پنل مدیریت فروشگاه ساز سبدخرید امکانی گنجانده شده است که از طریق آن می توان با یک کلیک نشانی نقشه سایت XML را به موتورهای جستجوی گوگل و بینگ مایکروسافت اطلاع داد.

تعریف برچسب ها با پیشنهاد خودکار برچسب های موجودتعریف برچسب ها با پیشنهاد خودکار برچسب های موجود

برچسب ها کلمات کلیدی هستند که بین برخی از محصولات می توانند مشترک باشند و توسط مدیر فروشگاه اینترنتی تعریف می گردد. به ازای هر برچسب که برای محصولات تعریف می شود یک صفحه به صورت خودکار ایجاد می گردد که تمامی محصولات مشترک را که از آن برچسب استفاده می کنند، نمایش می دهد و باعث ایندکس شدن صفحات با آن برچسب به عنوان کلمه کلیدی در موتورهای جستجو می گردد که این امر در SEO وب سایت شما بسیار موثر و مفید می باشد. همچنین سیستم برچسب ها طوری طراحی شده است که در صورتی برچسبی در تعریف یک محصول وارد می گردد در بخشی از پایگاه داده فروشگاه ذخیره می شود و در هنگام تایپ کردن ابتدای برچسبی که در حال حاظر در سیستم موجود است، به صورت خودکار پیشنهاد داده می شود. یکی دیگر از مزایای برچسب در فروشگاه ساز سبدخرید، پیشنهاد خودکار محصولات مشابه بر اساس برچسب مشترک به بازدیدکننده می باشد. بدین صورت که بلوک “بر اساس سلیقه شما” در کنار محصولی که کاربر در حال مشاهده آن می باشد به صورت خودکار نمایش داده می شود.

ورود تگ های متای مورد نیاز موتورهای جستجوورود تگ های متای مورد نیاز موتورهای جستجو

برای نتیجه هرچه بهتر در جستجوهای کاربران، وجود برخی از تگ های متا (Meta Tags) در صفحات ضروری می باشد. در فروشگاه ساز سبدخرید، در بخش های مختلف به سادگی با وارد کردن متن های مورد نظر این تگ ها به صورت خودکار به صفحات اضافه می گردد. تگ های متای توضیحات موتورهای جستجو، کلمات کلیدی و … برای محصولات، دسته بندی ها، برندها، صفحات محتوا، صفحه اصلی سایت و سایر بخش های مورد نیاز به راحتی در بخش های مربوط به هریک از صفحات در پنل مدیریت قابل تعریف می باشد.

ورود کلمات کلیدی (Meta Keywords) بسیار سادهورود کلمات کلیدی بسیار ساده

بسیاری از کاربران با توجه به عدم شناخت اصول کلمات کلیدی در تعریف این کلمات دچار مشکل می شوند. در سیستم سبدخرید پس از ورود هر کلمه کلیدی با فشردن کلید Enter و یا کاما، آن کلمه یا عبارت کلیدی ثبت شده و در صورت نیاز هر یک از کلمات با یک کلیک به راحتی قابل حذف نیز می باشد. همچنین سیستم به صورت خودکار فرمت کلمات کلیدی را تصحیح و سپس ذخیره می نماید.

عنوان صفحه مرورگرعنوان صفحه مرورگر

یک دیگر از عناصر مهم در SEO عناوین صفحه مرورگر (Title Tag) می باشد. در فروشگاه ساز سبدخرید، سیستم به صورت خودکار عناوین صفحات را با استفاده از عنوان محصول، دسته بندی و … بهینه ساخته و مورد استفاده قرار می دهد. همچنین عناوین صفحات جداگانه برای صفحه اصلی سایت و صفحات داخلی قابل تعریف می باشد.

ساختار بهینه URLها و آدرس های فروشگاه اینترنتی (Semantic URL)ساختار بهینه آدرس های فروشگاه اینترنتی

از دیگر نکات بسیار مهم SEO، ساختار مناسب URLها در فروشگاه های اینترنتی می باشد، به صورتی که به توصیه گوگل به جای اینکه ساختار URL به صورت اعداد و کدهای نا مفهوم باشد، می بایست در URL، عنوان صفحه یا محصول قابل مشاهده باشد و URL دارای مفهوم و قابل درک باشد،. در فروشگاه ساز سبد خرید این نکته به روش ظریف و بهینه ای پیاده سازی شده است.

مشخصه Alt بر روی تمامی تصاویرمشخصه Alt بر روی تمامی تصاویر

از نکات دیگر سئو استفاده از Attribute یا خصیصه Alt و Title برای تصاویر سایت است. فروشگاه ساز سبدخرید با بهره جستن از نام محصول، دسته بندی و … این امکان را به بهترین نحوه پیاده سازی کرده است.

تکرار هوشمند عنوان محصول در صفحهتکرار هوشمند عنوان محصول در صفحه

موتورهای جستجو، اهمیت یک موضوع را بر اساس تکرار یک عبارت خاص در یک صفحه تشخیص می دهند. با این وجود در صورت تکرار نادرست یک کلمه در یک صفحه، آن را فریب دادن موتور جستجو تشخیص داده و صفحه را از ایندکس خود حذف می نمایند. در فروشگاه ساز سبدخرید، عنوان محصول در صفحه جرئیات محصول به روش هوشمندانه ای تکرار شده است که مانع از حذف صفحه از ایندکس موتورهای جستجو خواهد شد.

نظرات کاربران در زیر محصولنظرات کاربران در زیر محصول

مشارکت کاربران و تبادل نظر در مورد یک محصول یکی دیگر از فاکتورهای جدید در نظر گرفته شده در SEO و الگوریتم های جدید موتورهای جستجو می باشد. در فروشگاه ساز سبدخرید فلکس، نظرات ارسال شده کاربران پس از تایید مدیر در زیر محصول در محل مناسب نمایش داده می شود.

امکان درج کدهای متای دلخواه از داخل پنل مدیریتامکان درج کدهای متای دلخواه از داخل پنل مدیریت

موتورها و سایت های جستجوی مختلف جهت شناسایی سایت ها از روش های مختلفی استفاده می نمایند. یکی از معمول ترین روش ها، قرار دادن یک کد در بخش هدر سایت است. در سیستم های مختلف جهت قراردادن این کدها می بایست در فایل های سیستم تغییر ایجاد شود. در فروشگاه ساز سبدخرید جهت سهولت کار مدیر فروشگاه، این گزینه در تنظیمات سایت تعبیه شده و با وارد کردن و ذخیره کردن کد مورد نظر تمامی موارد لازم به سادگی انجام می پذیرد.

امکان قراردادن کدهای سیستم های آمار گیر و چت آنلاینامکان قراردادن کدهای سیستم های آمار گیر و چت آنلاین

برای قرار دادن کدهای آمارگیر در سیستم های مختلف می بایست در فایل های سیستم تغییراتی انجام شود که زمان بر بوده و احتمال روز خطا نیز در آن وجود دارد که باعث از کار افتادن سایت می شود. در فروشگاه ساز سبدخرید این گزینه در پنل مدیریت گنجانده شده که می توان کدهای سیستم های آمارگیر یا چت های آنلاین را در بخش مربوطه به راحتی قرار داد.

Google AnalyticsGoogle Analytics یا سیستم های مشابه یا سیستم های مشابه

استفاده از Google Analytics جهت تحلیل رفتار بازدیدکنندگان بسیار حائز اهمیت می باشد. قراردادن کدهای این سیستم در هر سایتی مستلزم زمان و تخصص است که فروشگاه ساز سبدخرید این امکان را جهت سهولت مدیران سایت ها در پنل مدیریت اضافه نموده است.

استفاده از Breadcrumbاستفاده از Breadcrumb

Breadcrumb مفهومی دیگر در SEO به معنای استفاده از راهنمای کاربر یا نمایش محل فعلی کاربر در سایت با قابلیت بازگشت به یک دسته بندی بالاتر یا صفحه اصلی در بالای صفحات می باشد که در فروشگاه ساز سبدخرید به صورت خودکار ساخته و نمایش داده می شود.

عدم تغییر URL محصول یا دسته بندی در صورت جابه جاییعدم تغییر URL محصول یا دسته بندی در صورت جابه جایی

در اکثر سیستم های مشابه در صورت انتقال یک محصول یا دسته بندی به زیردسته ای دیگر، URL محصول تغییر می یابد و چنانچه از قبل در موتورهای جستجو ایندکس شده باشد، باعث از دست دادن ایندکس می گردد. در فروشگاه ساز سبدخرید برخلاف این سیستم ها، یکی از موارد رعایت شده جهت جلوگیری از کاهش صفحات ایندکس شده، حفظ URL یا آدرس در صورت انتقال محصول یا دسته ‍بندی به دسته بندی دیگر در سایت می باشد.

مدیریت کاربران و ارتباط با مشتریان

هدف هر کسب و کاری ایجاد و نگه داشتن مشتری است!


امکان فعال کردن اعتبارسنجی ایمیل

امکان فعال کردن اعتبارسنجی ایمیل

جهت کسب اطمینان از معتبر بودن ایمیل افرادی که در سایت ثبت نام می کنند، امکان فعال کردن ارسال اعتبارسنجی ایمیل توسط مدیر فروشگاه به صورت اختیاری در فروشگاه ساز سبدخرید موجود می باشد.

در صورت فعال سازی این گزینه، مشتریان پس از ثبت نام جهت فعال سازی حساب کاربری خود می بایست بر روی لینک فعال سازی خودکاری که به ایمیل ایشان ارسال شده گردیده است کلیک نمایند.

مدیریت فیلدهای فرم ثبت نام مشتریانمدیریت فیلدهای فرم ثبت نام مشتریان

در فروشگاه ساز سبدخرید امکان اضافه کردن، کم کردن و تعیین اجباری یا اختیاری بودن فیلدهای مورد نظر در فرم ثبت نام مشتریان به سادگی از پنل مدیریت فراهم گردیده است.

با این قابلیت بسته به نیاز هر فروشگاه اینترنتی در هر زمینه کاری، امکان سفارشی سازی و یا کم و زیاد کردن فیلدهای فرم ثبت نام فراهم گردیده است.

امتیازدهی به محصولامتیازدهی به محصول

مشتریان می توانند امتیاز خود را به محصول به صورت 1 تا 5 ثبت نمایند که سیستم میانگین امتیازها را برای محصول به صورت ستاره نمایش می دهد. همچنین امکان ویرایش امتیاز از طریق پنل مدیریت در صورت نیاز فراهم می باشد.

امکان قراردادن نظر در زیر محصول و نمایش بعد از تایید مدیریتامکان قراردادن نظر در زیر محصول و نمایش بعد از تایید مدیریت

مشتریان سایت امکان درج نظرات خود را در رابطه با محصولات در صفحه محصول دارند. این نظرات پس از ارسال و تایید مدیر سایت در پایین صفحه محصول در بخش نظرات کاربران نمایش داده می شود. به محض ارسال نظر توسط یک بازدید کننده به مدیر سایت ایمیلی جهت اطلاع ارسال می گردد.همچنین در صورت تایید نظر به فرد نظر دهنده نیز ایمیلی جهت اطلاع ارسال می گردد.

امکان ارسال پیام خصوصی در مورد محصول به مدیرامکان ارسال پیام خصوصی در مورد محصول به مدیر

در بخش ارسال نظر، بازدیدکننده می تواند سوال خود را با تیک زدن یک گزینه به صورت خصوصی برای مدیر سایت ارسال کند که در این صورت به جای نمایش نظر در سایت، متن به صورت ایمیل به مدیر سایت ارسال خواهد شد.

امکان ارتباط با مدیر سایت از طریق تماس با ما

امکان ارتباط با مدیر سایت از طریق تماس با ما

جهت سهولت ارتباط مشتریان با مدیریت سایت، فرمی جهت ارسال پیام در بخش تماس با ما تعبیه گردیده است که کاربران به راحتی با پرکردن فرم، ایمیل خود را به مدیریت سایت ارسال خواهد نمود.

ذخیره IP فرد نظردهنده در پنل مدیریت و نمایش مشخصات IP فقط با یک کلیکذخیره IP فرد نظردهنده در پنل مدیریت و نمایش مشخصات IP فقط با یک کلیک

برای جلوگیری از برخی مشکلات احتمالی، هنگام ارسال تمامی پیام ها و نظرات کاربران، نشانی IP ایشان در سیستم ذخیره می گردد و به سادگی با یک کلیک مشخصات شهر، استان و حتی ISP فرد نمایش داده می شود.

گزارش کامل ورود کاربران به پنل کاربری با IP و مشخصات مرورگر و سیستم عاملگزارش کامل ورود کاربران به پنل کاربری با IP و مشخصات مرورگر و سیستم عامل

گزارش ورود کاربران به سیستم به همراه مشخصات دستگاه مورد استفاده در هنگام ورود به حساب کاربری مانند سیستم عامل، نوع مرورگر و آدرس IP ایشان در گزارشات سیستم ذخیره و توسط مدیر سایت قابل دسترس می باشد.

جستجوی اعضا بر اساس پارامترهای مختلفجستجوی اعضا بر اساس پارامترهای مختلف

امکان جستجوی اعضای سیستم بر اساس ایمیل، نام ، نام خانوادگی ، گروه مشتری و…. در پنل مدیریت فروشگاه ساز سبدخرید وجود دارد.

مشاهده مشخصات کاربرانمشاهده مشخصات کاربران

مدیر سایت می تواند مشخصات کامل یک مشتری خاص را شامل: مشخصات فردی، ایمیل ، اطلاعات تماس و نشانی ها، سفارشات انجام شده کاربر تا کنون، گزارش ورود کاربر به پنل مدیریت و غیره را به صورت کامل مشاهده نماید.

تعریف گروه های مختلف مشتری

تعریف گروه های مختلف مشتری

امکان تعریف گروه های مختلف مشتری (مانند: مشتری عادی، عمده فروش، همکار و …) و دسته بندی مشتریان و ارائه تخفیف های خاص به گروه مشتری در سیستم وجود دارد.

امنیت سیستم مدیریت محتوا

ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که پایه هر چیز در آن امنیت است!


استفاده از یک فریم ورک MVC امناستفاده از یک فریم ورک MVC امن

برای توسعه فروشگاه ساز سبدخرید، از یک فریمورک امن با معماری MVC و امکانات بسیار متنوع که توسط شرکت رادفا توسعه یافته، استفاده شده است.

در این فریمورک تمامی موارد امنیتی پیش بینی شده است، مثلا پارامترهای ورودی که از طریق متدهای مختلف HTTP ارسال می گردند، از بخشی از این فریمورک عبور می کنند که در آن کدها و ورودی های غیر مجاز و مخرب حذف شده و تصفیه می گردد و یا دسترسی کاربر یا سیستم مخرب به سایت را به صورت خودکار مسدود می نماید.

موارد دیگری نظیر جلوگیری از SQL Injection, Code Injection, XSS و مواردی از این دست در این فریمورک به صورت دقیق کنترل می گردد.

امکان تغییر مسیر پیش فرض ورود به پنل مدیریتامکان تغییر مسیر پیش فرض ورود به پنل مدیریت

به منظور افزایش امنیت و جلوگیری از دسترسی افراد غیرمجاز و همچنین نرم افزارهای حمله Dictionary Attack، علاوه بر امکان Captcha Code، امکان تغییر مسیر پیش فرض ورود به مرکز مدیریت به مسیر دلخواه و غیر قابل حدث فراهم گردیده است.

ذخیره مشخصات کاربران در بخش های مختلف و نمایش مشخصات IP با یک کلیک

ذخیره مشخصات کاربران در بخش های مختلف و نمایش مشخصات IP با یک کلیک

امکان ذخیره مشخصات کاربران نظیر نام کاربری، IP، مشخصات سیستم کاربر و زمان ورود آن ها به سیستم در بخش های مختلف سیستم تعبیه شده است. همچنین امکان مشاهده اطلاعات کامل IP کاربر تنها با یک کلیک فراهم می باشد.

تست های امنیتیتست های امنیتی

برای افزایش ضریب امنیت در بازه های زمانی متفاوت با استفاده از روش های مختلف تست امنیت مانند تست با نرم افزار Acunetix و نرم افزارهای دیگر بر پایه استانداردهای OWASP، و همچنین تست های نفوذ به صورت دستی، میزان امنیت سیستم در هر دوره سنجیده و در صورت نیاز به روز می گردد.

کد امنیتی جهت جلوگیری از اسپم و تلاش روباتها

کد امنیتی جهت جلوگیری از اسپم و تلاش روباتها

کپچا یک سامانهٔ امنیتی و روند ارزیابی است که برای جلوگیری از برخی حمله های خرابکارانهٔ ربات های اینترنتی به کار می رود. این روند می تواند مشخص کند که مراجعه کنندگان به یک وب سایت و یا سایر خدمات آنلاین انسان هستند یا کامپیوتر.

تعیین سطوح دسترسی مدیران

تعیین سطوح دسترسی مدیران

امکان تعریف مدیران متعدد با تخصیص سطوح دسترسی مختلف برای ایشان فراهم گردیده است، در نتیجه امکان جداسازی و مشخص نمودن حوزه کاری هر مدیر به منظور جلوگیری از تداخل فعالیت مدیران در راستای افزایش ضریب ایمنی و کاهش اشتباهات مهیا می باشد.

ارسال پیامک به مدیر در صورت ورود مدیران دیگر به سیستم

ارسال پیامک به مدیر در صورت ورود مدیران دیگر به سیستم

در صورت فعال نمودن این امکان، با هر بار ورود هر یک از مدیران به مرکز مدیریت، نام، ساعت ورود و IP مدیر مذکور از طریق پیامک به شماره های تلفن همراه مشخص شده در پنل مدیریت فروشگاه ارسال می گردد.

همچنین این امکان به مدیر فروشگاه کمک می کند در صورت ورود ناخواسته افراد دیگر به پنل مدیریت، بلافاصله مطلع و دسترسی وی مسدود گردد.

امکانات عمومی

مجموعه‌ای از امکانات کم‌نظیر و کاربردی در کنار هم به‌منظور مدیریت آسان فروشگاه اینترنتی!


سرعت اجرای فوق العادهسرعت اجرای فوق العاده

در معماری سیستم از طراحی پایگاه داده، الگوریتم ها و روش های برنامه نویسی بهینه ای استفاده شده است که سرعت اجرای سیستم را به حداکثر می رساند. علاوه بر این، هماهنگی فوق العاده بین نرم افزار و سخت افزار سرور نیز میزان این معیار را به شکل قابل ملاحظه ای افزایش می دهد.

کاربر پسند (User Friendly)کاربر پسند (User Friendly)

در طراحی فروشگاه ساز سبدخرید تمامی اصول مربوط به حوزه “کاربرپسند” رعایت گردیده است، به طوری که افراد با حداقل تسلط به مباحث IT، می توانند بدون مشکل از سیستم استفاده نمایند.

آموزش تصویری مدیریت سیستمآموزش تصویری مدیریت سیستم

راهنمای کامل استفاده از سیستم با جزئیات از 0 تا 100، در قالب یک فایل مدیای 5 ساعته گنجانده شده است که به منظور استفاده هرچه بهینه تر مدیران فروشگاه برای ایشان ارسال می گردد.

امکان فعال کردن حالت آفلاینامکان فعال کردن حالت آفلاین

با استفاده از این ویژگی شما می توانید تنها با فعال نمودن یک گزینه به صورت موقت وب سایت خود را غیرفعال نمایید و در زمان مناسب مجددا فعال نمایید.

قرار دادن نماد اعتماد با یک کلیکقرار دادن نماد اعتماد با یک کلیک

امکان قرر دادن نماد اعتماد الکترونیک در سیستم به راحتی تنها با زدن یک تیک فراهم گردیده است و نیاز به تغییر و جاگذاری در کدهای فروشگاه نمی باشد.

طراحی یکپارچه و بدون اشکالطراحی یکپارچه و بدون اشکال

طراحی نرم افزار توسط یک تیم متمرکز به صورت یکپارچه صورت گرفته است. هر نسخه از نرم افزار قبل از ارائه، در چندین مرحله تست می گردد تا اشکالات احتمالی برطرف گردد. با توجه به تعداد بالای بازخوردهای ارسالی از جانب مشتریان و رفع مشکلات گزارش شده در گذشته، نرم افزار در پایدارترین حالت ممکن قرار دارد.

طراحی MVCطراحی MVC

MVC یک روش مدرن و به روز برای معماری نرم افزار است که قابلیت توسعه سریع را برای تیم برنامه نویسی فراهم می نماید.

استفاده از آخرین تکنولوژی های وب HTML5 وCSS3استفاده از آخرین تکنولوژی های وب HTML5 وCSS3

در طراحی نرم افزار سبدخرید از آخرین متد و تکنولوژی های روز طراحی وب سایت از قبیل Html5 و Css3 استفاده شده است تا فروشگاهی منعطف، زیبا، پرسرعت و به روز داشته باشید.

امکان استفاده از سرور smtp بر روی سروری دیگر جهت ارسال ایمیل

امکان استفاده از سرور smtp بر روی سروری دیگر جهت ارسال ایمیل

به کمک این ویژگی می توانید در صورت نیاز از سرور دیگری به منظور ارسال ایمیل های خود استفاده نمایید.

ویرایشگر متن فوق العاده با امکان آپلود فایل و ...

ویرایشگر متن فوق العاده با امکان آپلود فایل و …

ویرایشگر متن قدرتمند سبدخرید، محیطی مشابه Word با امکاناتی نظیر فرمت و رنگ متن، ایجاد جدول، درج عکس، لینک و … را به منظور ویرایش متون به کار رفته در سایت برای شما فراهم می کند.

امکانات کاربردی فراوان در عین سادگی مدیریت

امکانات کاربردی فراوان در عین سادگی مدیریت

به کمک بازخوردهای ارسالی صاحبان بیش از 500 وب سایت که با نرم افزار سبدخرید راه اندازی شده اند و همچنین با بررسی مستمر نیازهای روز بازار واقعی ایران، امکانات مورد نیاز به نرم افزار اضافه شده است. تمامی این امکانات با رعایت اصول “کاربرپسند” بودن به سیستم اضافه گردیده به طوری که افراد با کمترین دانش استفاده از کامپیوتر و اینترنت قادر به مدیریت فروشگاه می باشند.

غیر فعال کردن فروش (حالت نمایشگاه)غیر فعال کردن فروش (حالت نمایشگاه)

چنانچه تمایل به فروش آنلاین محصولات خود نداشته باشید و محصولات را صرفا جهت معرفی در فروشگاه تعریف کرده باشید (حالت نمایشگاه)، به کمک این امکان می توانید تنها با یک کلیک فروش محصولات خود را غیرفعال نمایید و در زمان نیاز مجددا فروش را فعال نمایید.

پنل مدیریت دسته بندی شده و کاربرپسند

پنل مدیریت دسته بندی شده و کاربرپسند

پنل مدیریت دسته بندی شده و کاربرپسند برای مدیران فروشگاه شرایطی را فراهم نموده که با کمترین سطح دانش اینترنت بتوانند فروشگاه خود را بدون مشکل مدیریت نمایند.

تغییر سایز خودکار تصاویر برای راحتی کاربر در تمامی بخش های سیستم به همراه تنظیمات

تغییر سایز خودکار تصاویر برای راحتی کاربر در تمامی بخش های سیستم به همراه تنظیمات

با استفاده از این ویژگی دیگر نیاز نیست برای تغییر سایز تصاویر به منظور تعریف آن ها در فروشگاه از نرم افزارهای گرافیکی مانند فوتوشاپ استفاده کرد. مدیر فروشگاه می تواند با استفاده از تنظیمات تصاویر در مرکز مدیریت، اندازه پیش فرض آن ها را جهت نمایش در قسمت های مختلف سایت تعیین نماید، در این حالت هنگام تعریف تصاویر با هر اندازه ای، سیستم به صورت خودکار سایز تصاویر را به اندازه پیش فرض تغییر می دهد.

تهیه نسخه پشتیبان از فایل ها و پایگاه داده با امکان دانلود و یا ری استور کردن از روی سرورتهیه نسخه پشتیبان از فایل ها و پایگاه داده با امکان دانلود و یا ری استور کردن از روی سرور

تهیه نسخه پشتیبان از فایل ها و پایگاه داده با امکان دانلود و یا ری استور کردن از روی سرور

تهیه خودکار نسخه پشتیبان در هنگام ری استور نسخه پشتیبانتهیه خودکار نسخه پشتیبان در هنگام ری استور نسخه پشتیبان

تهیه خودکار نسخه پشتیبان در هنگام ری استور نسخه پشتیبان

امکان مدیریت شهرها، استان ها و کشور هاامکان مدیریت شهرها، استان ها و کشور ها

امکان مدیریت شهرها، استان ها و کشور ها

امکان ریست نمودن بخشی از فروشگاه و یا تمامی آنامکان ریست نمودن بخشی از فروشگاه و یا تمامی آن

مدیر فروشگاه می تواند بخش هایی از فروشگاه را با انتخاب گزینه مربوط به هر بخش صفر (Reset) نماید. همچنین امکان ریست نمودن کل فروشگاه و بازگرداندن آن به حالت خام اولیه فراهم می باشد.

نمایش پروفایل سایت شامل IP سرور و نسخه نرم افزار ، تاریخ انتشار، زمان آخرین به روزرسانی و سایر مشخصات نرم افزاری

نمایش پروفایل سایت شامل IP سرور و نسخه نرم افزار ، تاریخ انتشار، زمان آخرین به روزرسانی و سایر مشخصات نرم افزاری

مدیر فروشگاه می تواند در این قسمت اطلاعات پروفایل سایت نظیر IP سرور، نسخه نرم افزار، تاریخ انتشار، زمان آخرین به روزرسانی، شماره مشتری و سایر مشخصات نرم افزاری فروشگاه خود را مشاهده نماید.

بدون نیاز به نام کاربری (ایمیل به عنوان نام کاربری)بدون نیاز به نام کاربری (ایمیل به عنوان نام کاربری)

با توجه به تعدد نام کاربری مورد استفاده کاربران در سایت های مختلف و امکان فراموشی آن، هم گام با دانش روز و وب سایت های جدید و مطرح جهانی، کاربران برای عضویت در فروشگاه ساز سبدخرید دیگر نیازی به تعریف نام کاربری ندارند و ایمیل فرد به عنوان نام کاربری وی در نظر گرفته می شود.

ایمیل و پیامک

با ارسال ایمیل و پیامک‌های زمان‌بندی شده، خود را به مشتریان نزدیک‌تر کنید و اطمینان را به آن‌ها هدیه کنید


استفاده از ماژول های متفاوت جهت ارسال پیامک به مدیر و مشتری به صورت جداگانهاستفاده از ماژول های متفاوت جهت ارسال پیامک به مدیر و مشتری به صورت جداگانه

با استفاده از امکانات ماژول های متفاوت جهت ارسال پیامک به مدیران و مشتریان، می توان در صورت نیاز برای ارسال پیامک به مشتری و مدیران از دو شماره پیامک مختلف استفاده کرد.

مشخص نمودن ساعات مجاز ارسال پیامک به مدیر و مشتری به صورت جداگانه

مشخص نمودن ساعات مجاز ارسال پیامک به مدیر و مشتری به صورت جداگانه

برای جلوگیری از ارسال پیامک در ساعاتی که ممکن است موجب نارضایتی برای مدیران و یا مشتریان فروشگاه اینترنتی گردد، می توان به صورت جداگانه برای هر یک، ساعات مجاز ارسال پیامک را تنظیم نمود.

ارسال پیامک های اطلاع رسانی به مشتری در مواقع مختلفارسال پیامک های اطلاع رسانی به مشتری در مواقع مختلف

جهت ارائه هرچه بهتر خدمات و جلب اعتماد مشتریان، در مواقع مختلف برای مشتریان پیامک های اطلاع رسانی ارسال می گردد که شامل موارد زیر می باشد:

  • هنگام ثبت نام در سایت
  • هنگام ثبت سفارش جدید، پیامکی با شماره فاکتور و مبلغ سفارش ارسال می گردد
  • هنگام تغییر وضعیت سفارش، پرداخت آنلاین
  • هنگام تغییر وضعیت سفارش توسط مدیر سایت و یا ارسال یادداشت مدیر در سفارش

ماژول پیامک شرکت های متنوع و ماژول پیامک عمومیماژول پیامک شرکت های متنوع و ماژول پیامک عمومی

به منظور سهولت کار مدیران فروشگاه، ماژول شرکت های متداول ارائه دهنده خدمات پیامک در سیستم موجود می باشد. همچنین یک ماژول عمومی جهت استفاده برای تمامی ارائه دهندگان سرویس پیامک (که روش ارسال از طریق URL را پشتیبانی می کنند) نیز موجود می باشد.

ارسال پیامک های اطلاع رسانی به مدیر یا مدیران سایت در مواقع مختلف

ارسال پیامک های اطلاع رسانی به مدیر یا مدیران سایت در مواقع مختلف

جهت اطلاع مدیر سایت از رویدادهای سیستم در مواقعی که به اینترنت دسترسی وجود ندارد، در مواقع مختلف پیامک هایی به صورت خودکار به مدیر سایت ارسال می گردد. تنظیمات دریافت یا عدم دریافت هرکدام از این رویدادها، در پنل مدیریت موجود می باشد. این پیامک ها شامل موارد زیر می باشد:
• هنگام دریافت سفارش جدید اطلاعات کامل سفارش و مشتری ایمیل می گردد
• هنگام تغییر وضعیت سفارش مانند ثبت فیش بانکی، پرداخت آنلاین و …
• هنگام ورود یک مدیر سایت به پنل مدیریت با زمان و IP فرد، جهت امنیت بیشتر

ارسال ایمیل های اطلاع رسانی به مدیر سایت در مواقع مختلفارسال ایمیل های اطلاع رسانی به مدیر سایت در مواقع مختلف

جهت جلوگیری از اتلاف وقت به منظور چک کردن متوالی بخش های مختلف پنل مدیریت توسط مدیر فروشگاه و سرعت اطلاع مدیر سایت از رویدادهای سیستم، ایمیل هایی به صورت خودکار در مواقع مختلف به مدیر سایت ارسال می گردد. این ایمیل ها شامل موارد زیر می باشد:
• هنگام دریافت سفارش جدید اطلاعات کامل سفارش و مشتری ایمیل می گردد
• هنگام ارسال نظر که در حال انتظار برای تایید می باشد
• هنگام تغییر وضعیت سفارش مانند ثبت فیش بانکی، پرداخت آنلاین و …
• هنگام ارسال پیام از طریق صفحه تماس با ما

ارسال ایمیل های اطلاع رسانی به مشتری در مواقع مختلفارسال ایمیل های اطلاع رسانی به مشتری در مواقع مختلف

جهت ارائه هرچه بهتر خدمات و جلب اعتماد مشتریان، در مواقع مختلف برای مشتریان ایمیل های اطلاع رسانی ارسال می گردد که شامل موارد زیر می باشد:
• هنگام ثبت نام در سایت ایمیلی شامل اطلاعات ثبت نام برای وی ارسال می گردد
• هنگام ثبت سفارش جدید، ایمیلی با شماره فاکتور و اطلاعات کامل سفارش ارسال می گردد
• هنگام تغییر وضعیت سفارش، پرداخت آنلاین و دریافت رسید دیجیتالی به صورت خودکار
• هنگام تغییر وضعیت سفارش توسط مدیر سایت و یا ارسال یادداشت مدیر در سفارش
• هنگام تایید نظر کاربر که در مورد یک محصول ارسال شده توسط مدیر سایت

واحدهای پول

برای تبدیل واحدهای پول همیشه نیاز به صرافی نیست!


تعریف واحدهای پول مختلف و نمایش قیمت در سایت به واحد پول انتخاب شدهتعریف واحدهای پول مختلف و نمایش قیمت در سایت به واحد پول انتخاب شده

امکان تعریف و نمایش قیمت محصولات به واحدهای مختلف پول و همچنین امکان تعیین واحد پول پیش فرض در نرم افزار فراهم می باشد، به طور مثال واحد پول به جای ریال به تومان نمایش داده شود.

محاسبه خودکار واحد پول فقط با وارد کردن نرخ تبدیل در تنظیمات واحد پولمحاسبه خودکار واحد پول فقط با وارد کردن نرخ تبدیل در تنظیمات واحد پول

نیازی به وارد نمودن قیمت های مختلف به واحدهای پول در مرکز مدیریت فروشگاه نیست، قیمت ها به واحد پول پیش فرض وارد می گردد و سیستم بر اساس نرخ تبدیلی که برای واحد پول ها وارد شده است، قیمت را به واحد پول انتخابی مشتری تبدیل خواهد نمود. مثلا مشتری می تواند قیمت ها را به واحد ریال، تومان و یا دلار مشاهده نماید که در این صورت محاسبات به صورت خودکار انجام خواهد شد.

محاسبه و تبدیل هزینه به ریال و ارسال به درگاه های بانکیمحاسبه و تبدیل هزینه به ریال و ارسال به درگاه های بانکی

مبالغ سفارشات ارسالی به درگاه های بانکی حتما می بایست به ریال ارسال گردد. در تنظیمات ماژول های بانکی این امکان وجود دارد که در صورت ورود مبالغ به هر واحد پولی، قیمت ارسالی به درگاه بانکی به صورت خودکار تبدیل به ریال و سپس ارسال گردد.

انتخاب کالا و ثبت سفارش

راهکارهایی برای آن‌که مشتریان شما راحت‌تر محصول مورد نظرشان را انتخاب و خرید کنند!


تکمیل مراحل سفارش فقط در یک صفحه (One page checkout)تکمیل مراحل سفارش فقط در یک صفحه (One page checkout)

جهت تکمیل فرآیند خرید نیازی نیست مشتری چندین مرحله طی کند تا به ثبت نهایی سفارش برسد. تمامی مراحل خرید اعم از انتخاب روش های ارسال، پرداخت و تایید سفارش همگی در یک صفحه با سرعت بالا و ظاهری کاربرپسند انجام می پذیرد.

امکان انتخاب گزینه های مختلف محصول و تغییر قیمت در صورت نیاز

امکان انتخاب گزینه های مختلف محصول و تغییر قیمت در صورت نیاز

در هنگام تعریف محصولات امکان تعریف پارامترهای مختلف و متعددی وجود دارد. هرکدام از این پارامترها می تواند چندین گزینه پیش فرض داشته باشد که توسط مشتریان قابل انتخاب می باشد، به طور مثال پارامتر رنگ ، سایز و … می توانند گزینه های مختلفی داشته باشند که در هنگام سفارش مشتری به دلخواه رنگ یا سایز مورد نظر خود را انتخاب نماید. در صورت نیاز برای هریک از این گزینه ها امکان تعیین قیمت نیز وجود دارد. مثلا رنگ سفید و رنگ مشکی قیمت های متفاوتی داشته باشند.

امکان تغییر نشانی توسط کاربر طی فرآیند خریدامکان تغییر نشانی توسط کاربر طی فرآیند خرید

در هنگام تکمیل فرآیند خرید، مشتری می تواند نشانی پیش فرضی را که هنگام ثبت نام وارد نموده است انتخاب نماید و یا نشانی دیگری را جهت دریافت سفارش مشخص نماید. این کار می تواند در حین فرآیند خرید صورت پذیرد و نیازی به وارد شدن به حساب کاربری نیست. هعمچنین یک مشتری می تواند تعداد نامحدود نشانی داشته باشد.

امکان انتخاب روش دریافت و روش پرداخت توسط کاربر

امکان انتخاب روش دریافت و روش پرداخت توسط کاربر

کاربران هنگام تکمیل فرآیند خرید می توانند از بین روش های دریافت و پرداخت مختلفی که مدیر فروشگاه تعیین نموده است، روش مورد نظر خود را انتخاب نمایند. مدیر سایت نیز می تواند هزینه های متفاوت به ازای هریک از این روش ها تنظیم نماید.

پیش نمایش سفارش قبل از ثبت نهایی سفارش به کاربر

پیش نمایش سفارش قبل از ثبت نهایی سفارش به کاربر

به منظور بررسی و تایید نهایی سفارش، امکان مشاهده پیش ‍نمایش سفارش به همراه هزینه های دیگر مانند هزینه های ارسال و مالیات بر ارزش افروده، توسط کاربر فراهم می باشد.

امکان ثبت یادداشت برای سفارش توسط خریدار

امکان ثبت یادداشت برای سفارش توسط خریدار

در هنگام تایید نهایی سفارش توسط کاربران، امکان درج یادداشت و یا توضیحات بیشتر در مورد سفارش به منظور اطلاع به مدیر فروشگاه برای کاربران در نظر گرفته شده است.

ارائه فاکتور و شماره سفارش به مشتری از طریق ایمیل و پنل کاربری

ارائه فاکتور و شماره سفارش به مشتری از طریق ایمیل و پنل کاربری

فاکتور تمامی سفارشات انجام شده به صورت خودکار از طریق ایمیل به مشتری و مدیر فروشگاه ارسال می گردد. همچنین آرشیو این سفارشات نیز در حساب کاربری کاربر ذخیره می گردد.

امکانات پنل کاربری

کاربران باید به‌راحتی و بدون هیچ مشکلی بتوانند به اطلاعات حساب خود در فروشگاه شما دسترسی پیدا کنند!


بخش حساب کاربری ساده و کاربر پسندبخش حساب کاربری ساده و کاربر پسند

برای کاربرانی که در فروشگاه عضو می گردند، بخشی به عنوان پنل حساب کاربری در نظر گرفته شده است. این پنل شامل بخش های مختلفی مانند آرشیو سفارشات، دفتر نشانی، مشخصات فردی و … می باشد. تمامی ابزارهای حساب کاربری به شکلی ساده و قابل دسترس طراحی گردیده است به طوری که افراد با کمترین اطلاعات در زمینه اینترنت میی ـوانند از آن استفاده نمایند.

داشبورد حساب کاربری با امکان مشاهده اطلاعات و سفارشات اخیر

داشبورد حساب کاربری با امکان مشاهده اطلاعات و سفارشات اخیر

صفحه اصلی حساب کاربری شامل پیش نمایشی از ابزارها، امکانات و چند سفارش اخیر همراه با وضعیت آن ها می باشد. کاربر می تواند به سادگی برای استفاده از این ابزارها جزئیات آن ها را مشاهده نماید.

امکان ویرایش ایمیل و اطلاعات تماس در پنل کاربریامکان ویرایش ایمیل و اطلاعات تماس در پنل کاربری

از ابزارهای موجود در حساب کاربری می توان به امکان ویرایش راحت و سریع ایمیل، رمز عبور و سایر اطلاعات اشاره نمود.

مشاهده گزارشات ورودمشاهده گزارشات ورود

کاربران می توانند جهت امنیت بیشتر گزارش کامل زمان ورود خود به پنل کاربری را به همراه آدرس IP و سیستم عامل و مرورگر مشاهده نمایند و در صورت مشاهده ورود مشکوک، جهت امنیت رمز خود را تغییر دهند.

مشاهده آرشیو فاکتورها و سفارشات قبلی

مشاهده آرشیو فاکتورها و سفارشات قبلی

امکان مشاهده تاریخچه تمامی سفارشات ثبت شده و وضعیت آن ها، تاریخچه تغییر وضعیت سفارش، رسید دیجیتالی و اقلام سفارش داده شده و سایر اطلاعات مربوط به سفارشات به صورت کامل در پنل کاربری برای کاربران فراهم می باشد.

دفتر نشانی کاربردفتر نشانی کاربر

کاربران عضو در فروشگاه، امکان ذخیره تعداد نامحدود نشانی در پنل کاربری خود را دارند که هنگام سفارش می توانند یکی از نشانی های وارد شده را جهت دریافت سفارش مشخص نمایند، در این حالت نرم آفزار به صورت خودکار نشانی انتخاب شده را برای آن سفارش منظور می نماید. همچنین کاربر یک نشانی اصلی دارد که در هنگام ثبت سفارش به ‎صورت پیش فرض در نظر گرفته می شود و نیازی به اقدام کاربر نمی باشد. کاربر در حین تکمیل سفارش نیز می تواند نشانی جدیدی در فرم سفارش اضافه نماید که به صورت خودکار به این بخش اضافه می گردد.

ثبت فیش بانکی جهت سفارش و افزایش حساب کاربریثبت فیش بانکی جهت سفارش و افزایش حساب کاربری

علاوه بر روش های پرداخت آنلاین و پرداخت در محل، امکان ثبت فیش بانکی نیز فراهم می باشد. کاربران می توانند در حساب کاربری خود، هنگام ثبت فیش بانکی از بین سفارشات معلق خود (در صورت وجود سفارش معلق)، یک مورد را انتخاب نموده و فیش بانکی را برای آن سفارش ثبت نماید. در این صورت وضعیت سفارش از حالت معلق به حالت فیش بانکی ثبت شده تغییر می یابد.

امکانات محصولات و دسته بندی ها برای کاربران

راهکارهایی برای آن‌که مشتریان شما راحت‌تر و با اطمینان محصول مورد نظرشان را انتخاب کنند!


مقایسه محصولاتمقایسه محصولات

به کمک این ویژگی، کابران قادر خواهند بود محصولات مورد نظر خود را جهت مقایسه انتخاب نمایند. محصولات انتخاب شده به مظور مقایسه در کنار یکدیگر با قیمت، توضیحات و پارامترها نمایش داده می شوند و کاربران می توانند کالاهای مورد نظر خود را بر اساس پارامترهای موجود مقایسه و انتخاب نمایند.

امکان نظر دادن کاربران و امتیاز به محصول

امکان نظر دادن کاربران و امتیاز به محصول

کاربران می توانند نظرات خود را در مورد محصولات به اشتراک گذارند. این نظرات پس از تایید مدیر فروشگاه در سایت نمایش داده می شود، همچنین می توانند امتیاز خود را به صورت یک تا پنج برای محصول درج نمایند. سیستم میانگین امتیازات کاربران را به صورت ستاره در کنار محصول نمایش می دهد.

جستجوی ساده و سریع محصولجستجوی ساده و سریع محصول

امکان جستجوی بسیار سریع و ساده محصول برای کاربران فراهم می باشد. سیستم در عناوین و توضیحات محصولات به دنبال واژه وارد شده توسط کاربر گشته و نتایج را نمایش می دهد.

دسترسی ساده به دسته بندی ها در بخش های مختلفدسترسی ساده به دسته بندی ها در بخش های مختلف

نرم افزار طوری طراحی شده است که دسترسی به دسته بندی ها برای کاربران بسیار ساده می باشد. همچنین جهت تمرکز هرچه بیشتر کاربر در صفحات مختلف، دسته بندی ها به روش های مختلف نمایش داده می شود. همواره در همه بخش های سایت، دسترسی به دسته بندی محصولات برای کاربران به آسانی میسر می باشد.

محدود نمودن محصولات نمایش داده شده بر اساس پارامترهای مختلفمحدود نمودن محصولات نمایش داده شده بر اساس پارامترهای مختلف

در صورتی که مدیر سایت برای محصولات پارامترهایی تعریف کرده باشد، کاربران می توانند محصولات نمایش داده شده را بر اساس پارامترهای اضافه شده به محصول، محدودتر نمایند. به طور مثال در یک دسته بندی موبایل، فقط گوشی های موبایلی را مشاهده نماید که سیستم عامل آن اندروید، دوربین آن 8 مگاپیکسل و حافظه آن 2 مگابایت است. در این صورت محصولاتی که این شرایط را ندارند نمایش داده نخواهند شد.

بلوک پربازدید، پرفروش و جدیدترین محصولاتبلوک پربازدید، پرفروش و جدیدترین محصولات

برای انتخاب راحت تر و بهتر محصولات توسط کاربران، بلوک های “پربازدید”، “پرفروش” و “جدیدترین محصولات” به کاربر نمایش داده می شود و در قسمت های مختلف سایت در دسترس آن ها می باشد.

مرتب سازی بر اساس قیمت، امتیاز کاربران و نام محصولمرتب سازی بر اساس قیمت، امتیاز کاربران و نام محصول

کاربران می توانند محصولات یک دسته بندی را بر اساس پارامترهای مختلفی نظیر قیمت، امتیاز کاربران و نام محصول به صورت صعودی یا نزولی مرتب نمایند. این قابلیت توسط مدیر سایت قابل فعال و یا غیرفعال سازی می باشد.

اشتراک در شبکه های اجتماعی تعبیه شده در سیستم با قابلیت غیرفعال سازی

اشتراک در شبکه های اجتماعی تعبیه شده در سیستم با قابلیت غیرفعال سازی

با توجه به گسترش وسیع شبکه های اجتماعی و تاثیر این شبکه ها در افزایش فروش سایت های تجارت الکترونیک، امکان اشتراک گذاری صفحات و محصولات فروشگاه اینترنتی در این شبکه ها قرار داده شده است. این قابلیت توسط مدیر سایت امکان فعال یا غیرفعال سازی دارد.

انتخاب پارامتر دلخواه مثل رنگ، سایز و ...انتخاب پارامتر دلخواه مثل رنگ، سایز و …

امکان تعیین چندین مقدار پیش فرض برای یک پارامتر محصول فراهم می باشد. این پارامترها با هر عنوانی توسط مدیر فروشگاه قابل تعریف می باشد. کاربر در هنگام خرید می تواند از بین این پارامترهای چند مقداری، یکی را انتخاب نماید. در برخی از موارد ممکن است پارامتر انتخاب شده با تغییر قیمت همراه باشد که توسط مدیر سایت قابل تعریف می باشد. به عنوان مثال مشتری می تواند رنگ، سایز، نوع گارانتی و سایر گزینه های مورد نظر را جهت سفارشی سازی محصول مورد نظر تعیین نماید که این گزینه ها در فاکتور وی لحاظ شده و به مدیر فروشگاه نیز اطلاع داده می شود.

مشاهده بلوک های محصولات مرتبط و بر اساس سلیقه شما در صفحه جزئیات محصولمشاهده بلوک های محصولات مرتبط و بر اساس سلیقه شما در صفحه جزئیات محصول

کاربران فروشگاه اینترنتی در هنگام مشاهده یک محصول می توانند محصولات مرتبط یا مشابه با آن محصول را که توسط مدیر سایت تعیین شده است، مشاهده نمایند. همچنین نرم افزار بر اساس برچسب های مشترک این محصول با محصولات دیگر، بلوکی با عنوان “بر اساس سلیقه شما” به کاربر نمایش می دهد که این موضوع می تواند باعث هدایت مشتری به سمت محصولات مورد علاقه و افزایش فروش گردد.

امکان انتخاب واحد پول دلخواهامکان انتخاب واحد پول دلخواه

کاربران می توانند از میان واحدهای پول تعریف شده توسط مدیر سایت، واحد پول مورد نظر خود را انتخاب نمایند. در این حالت قیمت تمامی محصولات در فروشگاه به صورت خودکار به واحد پول انتخاب شده محاسبه و نمایش داده می شود.

انتخاب بازه قیمتانتخاب بازه قیمت

امکان محدود نمودن نمایش محصولات یک دسته بندی بر اساس بازه قیمت در هنگام مشاهده محصولات آن دسته بندی برای کاربران فراهم می باشد.

مدیریت دسته بندی ها

بدون محدودیت محصولاتتان را دسته‌بندی کنید و با سلیقه خود در فروشگاهتان بچینید!


امکان ایجاد بی نهایت دسته بندی و زیردستهامکان ایجاد بی نهایت دسته بندی و زیردسته

امکان ایجاد بی نهایت دسته بندی برای محصولات و همچنین امکان ایجاد بی نهایت زیردسته در نرم افزار وجود دارد. بر خلاف برخی از سیستم های مشابه، سبدخرید امکان ایجاد زیر شاخه های چند سطحی تا بی نهایت زیر سطح به شما خواهد داد.

امکان انتخاب نحوه نمایش دسته بندی به صورت grid یا لیستامکان انتخاب نحوه نمایش دسته بندی به صورت grid یا لیست

با استفاده از این ویژگی مدیر فروشگاه قادر خواهد بود نحوه نمایش محصولات در دسته بندی های سایت را به صورت جدول(Grid) و یا لیست تعیین نماید.

امکان انتخاب پارامترهای دلخواه به منظور نمایش برای محدود نمودن نتایجامکان انتخاب پارامترهای دلخواه به منظور نمایش برای محدود نمودن نتایج

هنگام تعریف پارامترهای محصول، می توان پارامترهایی تعیین نمود که اجازه محدود کردن نتایج نمایش داده شده را بر اساس نیاز به کاربر می دهد. تنظیمات پارامترهای قابل نمایش به کاربر در بخش دسته بندی ها موجود و قابل مدیریت می باشد.

نمایش بازه قیمت در دسته بندی با امکان تعیین تعداد بازه قیمت و حداقل قیمت جهت نمایش بازه قیمتنمایش بازه قیمت در دسته بندی با امکان تعیین تعداد بازه قیمت و حداقل قیمت جهت نمایش بازه قیمت

علاوه بر پارامترهای قابل انتخاب جهت محدود نمودن نتایج، کاربران می توانند بر اساس بازه قیمتی در یک دسته بندی خاص، محصولات مورد نظر خود را مشاهده نمایند. تنظیمات تعداد بازه نمایش داده شده، حداقل اختلاف قیمت برای نمایش بازه قیمت در بخش تنظیمات و دسته بندی ‎های سایت قابل تعریف می باشد

امکان فعال یا غیر فعال کردن دسته بندیامکان فعال یا غیر فعال کردن دسته بندی

امکان فعال و غیر فعال نمودن یک دسته بندی و محصولات آن به صورت کامل فقط با انتخاب یک تیک در سیستم فراهم گردیده است. در صورتی که یک دسته بندی غیرفعال شود، بدون حذف آن دسته بندی و محصولات داخل آن می توان به طور موقت آن دسته بندی را از روی سایت حذف کرد ولی در پنل مدیریت به آن دسترسی داشت.

انتقال محصولات یک دسته بندی به دسته بندی ریشه در صورت حذف دسته

انتقال محصولات یک دسته بندی به دسته بندی ریشه در صورت حذف دسته

در صورت حذف یک دسته بندی، محصولات داخل آن به صورت خودکار بدون اینکه حذف شوند به دسته بندی ریشه منتقل می گردند. تمامی محصولات دسته بندی ریشه به صورت پیش فرض به کاربران نمایش داده نخواهند شد و امکان انتقال این محصولات به دسته های دیگر به سادگی وجود دارد.

امکان انتقال دسته بندی به زیردسته ای دیگرامکان انتقال دسته بندی به زیردسته ای دیگر

جابجایی و انتقال دسته بندی به دسته بندی دیگر بدون تغییر در کیفیت صفحات ایندکس شده وSEO فروشگاه به راحتی امکان پذیر می باشد.

مدیریت محصولات

مدیریت محصولات، انبار، موجودی، فروش، همه و همه با یک نفر، دیگر کار پیچیده‌ای نیست!


تعریف محصولات به تعداد نامحدودتعریف محصولات به تعداد نامحدود

در نرم افزار سبدخرید بر خلاف فروشگاه های دیگر، هیچ گونه محدودیتی در تعداد تعریف محصولات وجود ندارد و مدیر فروشگاه می تواند به تعداد دلخواه محصول تعریف نماید.

ویرایشگر پیشرفته متن به همراه ابزار آپلود تصاویر و فایل در میان متنویرایشگر پیشرفته متن به همراه ابزار آپلود تصاویر و فایل در میان متن

در بخش های مختلف فروشگاه ساز سبدخرید (مانند بخش مدیریت محصول)، یک ادیتور متن پیشرفته وجود دارد که به مدیر سایت امکاناتی نظیر قرار دادن لینک به بخش های مختلف سایت و سایت های دیگر، نوشتن متن، تغییر فرمت متن مانند سایز، رنگ، متن بولد، قرار دادن بولت و غیره را می دهد. همچنین امکان قرار دادن تصویر و فلش در میان متن به سادگی فراهم می باشد. علاوه بر امکانات ذکر شده امکان آپلود فایل جهت دانلود و قرار دادن لینک دانلود در میان متن توضیحات محصول نیز موجود می باشد.

امکان نمایش یک محصول در چندین دسته بندی مختلفامکان نمایش یک محصول در چندین دسته بندی مختلف

به منظور سهولت در کار و جلوگیری از ایجاد محتوای تکراری در سایت، قادر خواهید بود یک محصول تعریف شده را به صورت مجازی در چندین دسته بندی قرار دهید.

مدیریت برندمدیریت برند

در این بخش می توانید برند یا نشان تجاری شرکت های تولید کننده محصولات موجود در فروشگاه اینترنتی خود را وارد نمایید. این کار به بازدیدکنندگان این اجازه را می دهد که بتوانند تمامی محصولات یک تولیدکننده را به صورت یک جا مشاهده نمایند.

امکان انتخاب برند برای محصول از میان برندهای تعریف شدهامکان انتخاب برند برای محصول از میان برندهای تعریف شده

هنگام تعریف یک محصول، قادر خواهید بود نام برند محصول را از میان برندهای از قبل تعریف شده مشخص نمایید.

نمایش نشان فروش ویژه در صورت انتخاب در تمامی بخش های سایت

نمایش نشان فروش ویژه در صورت انتخاب در تمامی بخش های سایت

با استفاده از این ویژگی و انتخاب تنها یک گزینه، شما قادر خواهید بود یک محصول مشخص را در تمامی بخش های فروشگاه همراه با نشان “فروش ویژه” نمایش دهید.

امکان نمایش قیمت فقط به اعضای سایت

امکان نمایش قیمت فقط به اعضای سایت

با این امکان شما قادر خواهید بود که قیمت اجناس موجود در فروشگاه را فقط برای اعضای فروشگاه به نمایش درآورید تا دیگر بازدیدکنندگان قادر به مشاهده قیمت نباشند و در صورت تمایل به مشاهده در سایت عضو شوند.

امکان نمایش

امکان نمایش “لطفا تماس بگیرید” به جای قیمت محصول

با توجه به نوسان روزانه قیمت برخی از اقلام، شما می توانید به جای درج قیمت، از عبارت “لطفا تماس بگیرید” برای اجناس استفاده کنید.

امکان تعریف وضعیت های موجودی مختلف با رنگ های مختلف

امکان تعریف وضعیت های موجودی مختلف با رنگ های مختلف

در این قسمت می توانید وضعیت های مختلف موجودی محصول مانند “به زودی”، “توقف تولید” و … را تعریف نمایید. همچنین برای هر یک از وضعیت ها می توانید رنگ دلخواه انتخاب نمایید که در هنگام نمایش محصول به وضعیت آن رنگ نمایش داده شود.

امکان مشخص نمودن تعداد موجودی انبارامکان مشخص نمودن تعداد موجودی انبار

با استفاده از این ویژگی شما قادر خواهید بود برای اجناس خود بر اساس موجودی انبار تعداد تعریف نمایید. با فروش هر محصول به صورت اتوماتیک از تعداد موجودی کاسته می شود. همچنین امکان نمایش تعداد دقیق و یا نمایش به صورت “موجود/ناموجود” نیز فراهم می باشد.

امکان تعیین هزینه ارسال به صورت جداگانه برای هر محصول

امکان تعیین هزینه ارسال به صورت جداگانه برای هر محصول

مدیر فروشگاه می تواند برای هر محصول به صورت جداگانه، هزینه ارسال تعریف نماید، این هزینه هنگام سفارش توسط مشتری، به قیمت محصول اضافه می گردد.

امکان تعیین وزن و محاسبه هزینه ارسال

امکان تعیین وزن و محاسبه هزینه ارسال

به کمک این ویژگی هزینه ارسال محصول به ازای وزن تعیین شده آن در هنگام تعریف محصول تعیین می گردد.

تعیین حداقل تعداد سفارشتعیین حداقل تعداد سفارش

به کمک این ویژگی می توانید برای فروش هر محصول تعدادی به عنوان حداقل سفارش تعیین نمایید، بدین ترتیب کاربر جهت سفارش محصول می بایست حتما برابر یا بیشتر از مقدار تعیین شده از کالای مورد نظر را انتخاب نماید.

استفاده از لینک مستقیم خرید پستی در تعریف محصولاستفاده از لینک مستقیم خرید پستی در تعریف محصول

استفاده از لینک مستقیم خرید پستی در تعریف محصول

تعریف بی نهایت تصویر برای یک محصولتعریف بی نهایت تصویر برای یک محصول

مدیر فروشگاه قادر خواهد بود برای هر محصول به تعداد دلخواه و بدون محدودیت تصویر تعریف نماید.

امکان قرار دادن فایل رایگان جهت دانلود برای محصولامکان قرار دادن فایل رایگان جهت دانلود برای محصول

در برخی مواقع نیاز هست تا در مورد یک محصول توضیحات جامع و کاملی داده شود، اسن کار می تواند در قالب یک فایل متنی یا PDF باشد. برای این منظور مدیر فروشگاه قادر خواهد بود تا فایل مورد نظر را با امکان دانلود رایگان ضمیمه محصول مورد نظر نماید.

امکان ایجاد توضیحات، توضیحات کوتاه و درج نقد و بررسی برای محصولامکان ایجاد توضیحات، توضیحات کوتاه و درج نقد و بررسی برای محصول

هنگام تعریف محصولات می توانید در مورد محصولات خود توضیحاتی درج نمایید و یا محصولات خود را به نقد و بررسی گذارید تا کاربران نیز بتوانند در این زمینه مشارکت نمایند.

امکان تعیین محصولات مرتبط با محصول

امکان تعیین محصولات مرتبط با محصول

در هنگام تعریف محصولات می توانید محصولات مرتبط و مشابه با محصول فعلی را مشخص نمایید و زمانی که کاربر در حال مشاهده محصول موردنظر می باشد، محصولات مشابه تعیین شده نیز به وی پیشنهاد می گردد.

نمایش بر اساس سلیقه شما با کمک برچسب ها

نمایش بر اساس سلیقه شما با کمک برچسب ها

مدیر فروشگاه می تواند هنگام تعریف محصولات برچسب های مختلفی برای هر محصول تعریف نماید. کاربران با کلیک بر روی این برچسب ها می توانند نحوه چیدمان محصولات را بر اساس سلیقه خویش مشخص نمایند.

امکان ویرایش دسته ای قیمت و موجودی، ردیف نمایش و یا حذف محصولات یک دسته بندی به صورت یک جاامکان ویرایش دسته ای قیمت و موجودی، ردیف نمایش و یا حذف محصولات یک دسته بندی به صورت یک جا

به منظور سرعت بخشیدن به مدیریت محصولات، مدیر فروشگاه قادر خواهد بود هنگام مشاهده محصولات یک دسته بندی، به صورت یک جا قیمت، موجودی و ردیف نمایش محصولات را ویرایش نماید و یا محصولات آن دسته بندی را تماما حذف نماید.

امکان تعریف پارامترهای مختلف برای محصول

امکان تعریف پارامترهای مختلف برای محصول

توسط این بخش می توانید ویژگی ها و جزئیات محصولات موجود در فروشگاه خود را به صورت لیست ثابت پارامترهای مختلف تعیین نمایید.

امکان تعریف پارامترهای چند مقداری برای یک محصول و تغییر قیمت با انتخاب کاربر

امکان تعریف پارامترهای چند مقداری برای یک محصول و تغییر قیمت با انتخاب کاربر

امکان تعریف پارامترهای چند مقداری برای یک محصول و تغییر قیمت با انتخاب کاربر

تعیین قیمت قبلی و فعلیتعیین قیمت قبلی و فعلی

با این امکان شما می توانید در مواقعی مانند حراج یک محصول، قیمت قبلی و قیمت جدید را همزمان برای کاربران نمایش دهید تا کاربران متوجه اختلاف قیمت سابق و فعلی و تغییرات آن شوند.

کنترل موجودی انبارکنترل موجودی انبار

کنترل موجودی انبار (با امکان غیر فعال سازی)

مدیریت محتوا

به‌راحتی برای فروشگاهتان محتوا و صفحات مختلف تولید کنید، نیازی به دانش برنامه‌نویسی نیست!


ایجاد تعداد نامحدود صفحات محتوا با کلمات کلیدی و توضیحات موتورهای جستجو و SEOایجاد تعداد نامحدود صفحات محتوا با کلمات کلیدی و توضیحات موتورهای جستجو و SEO

در مرکز مدیریت سیستم شما قادر خواهید بود به تعداد دلخواه و نامحدود صفحات محتوا همراه با کلمات کلیدی مختلف و توضیحات موتورهای جستجو و SEO ایجاد نمایید.

نمایش در سه قسمت مختلفنمایش در سه قسمت مختلف

مدیر فروشگاه قادر خواهد بود محل نمایش لینک صفحات ایجاده شده را جهت نمایش در منوی اصلی، منوی فرعی و یا فوتر فروشگاه تنها با یک کلیک مشخص نماید.

مدیریت متن صفحه اصلیمدیریت متن صفحه اصلی

مدیر فروشگاه قادر خواهد بود، به راحتی در صفحه اصلی سایت مطالب متنوع قرار دهد و در صورت نیاز به راحتی آن را تغییر دهد.

مدیریت متن صفحه تماس با مامدیریت متن صفحه تماس با ما

با استفاده از این ویژگی شما قادر خواهید بود تا اطلاعات صفحه “تماس با ما” را به دلخواه خود با اطلاعاتی نظیر ایمیل، تلفن، موبایل، پیام، آدرس و … شخصی سازی نمایید.

مدیریت متن فوتر سایتمدیریت متن فوتر سایت

امکان قرار دادن مطالب دلخواه در قسمت فوتر سایت، به آسانی برای مدیر فروشگاه فراهم گردیده است.

ماژول اخبارماژول اخبار

ماژول اخبار این امکان را برای شما فراهم می نماید که در زمان دلخواه اقدام به تهیه اخبار و انتشار آن بر روی فروشگاه خود نمایید. همچنین این امکان وجود دارد که خبر تولید شده را به صورت ایمیل برای اعضای خبرنامه ارسال نمایید.

ماژول نظرسنجی پیشرفته با امکان آرشیو و نمایش نمودارماژول نظرسنجی پیشرفته با امکان آرشیو و نمایش نمودار

به کمک ماژول نظرسنجی، امکان برگزاری نظرسنجی های متفاوت با قابلیت های مختلفی از قبیل انتخاب تعداد گزینه های پاسخ، آرشیو نمودن نظرسنجی های قبلی، نمایش نتایج آن ها به صورت نمودار و یا درصد برای مدیریت فروشگاه فراهم گردیده است.

ماژول ها و روش های ارسال

اجازه دهید خود مشتریان روش دریافت محصولشان را انتخاب کنند!


تعریف تعداد نامحدود روش ارسال و تخصیص هزینه بر اساس فرمول های مختلف و توضیحات و متن ارسالی به ایمیلتعریف تعداد نامحدود روش ارسال و تخصیص هزینه بر اساس فرمول های مختلف و توضیحات و متن ارسالی به ایمیل

محدودیتی در تعریف تعداد روش های ارسال، تخصیص هزینه بر اساس فرمول های مختلف و توضیحات و متن ارسالی به ایمیل وجود ندارد و مدیر فروشگاه می تواند به تعداد دلخواه از این روش ها با متن و توضیحات دلخواه تعریف نماید.

امکان انتخاب روش های پرداخت مورد استفاده برای روش های ارسال

امکان انتخاب روش های پرداخت مورد استفاده برای روش های ارسال

با این امکان می توانید به ازای هر روش ارسالی که تعریف می کنید، مشخص نمایید که در این روش ارسال از چه روش پرداختی استفاده شود.

تخصیص آیکون به روش ارسالتخصیص آیکون به روش ارسال

می توانید به روش های ارسالی که ایجاد می کنید یک آیکون یا نشان اختصاص دهید.

ماژول های خرید پستی وب سرویس متنوعماژول های خرید پستی وب سرویس متنوع

ماژول های خرید پستی وب سرویس متنوع

پست پیشتاز و سفارش و تعیین قیمت طبق تعرفهپست پیشتاز و سفارش و تعیین قیمت طبق تعرفه

پست پیشتاز و سفارش و تعیین قیمت طبق تعرفه

ماژول هزینه ثابت و یا درصدی از سفارشماژول هزینه ثابت و یا درصدی از سفارش

در این روش سیستم با بررسی سفارش، به صورت خودکار از میان گزینه های “هزینه ثابت” و “درصدی از کل سفارش”، هرکدام را که بیشتر باشد درنظر می گیرد.

ماژول ها و روش های پرداخت

با سبدخرید از ماژول‌ها و روش‌های پرداخت متنوع و کاربردی بهره‌مند شوید!


ماژول های پرداخت بانک های مختلف سازگار با شاپرکماژول های پرداخت بانک های مختلف سازگار با شاپرک

ماژول پرداخت بانک های مختلف سازگار با شاپرک مانند اقتصاد نوین، سامان، ملت، ملی، پارسیان، پاسارگاد و …. در نرم افزار قرار گرفته است و قابل استفاده بر اساس نیاز مدیران فروشگاه می باشد.

امکان تعریف تعداد نامحدود روش پرداخت و توضیحات و متن ارسالی به ایمیلامکان تعریف تعداد نامحدود روش پرداخت و توضیحات و متن ارسالی به ایمیل

می توانید به تعداد نامحدود روش پرداختی برای استفاده کاربران ایجاد نمایید و برای هر یک از این روش ها توضیحات متفاوت درج نمایید و مشخص نمایید در صورتی که کاربر از هریک از این روش ها استفاده کرد، چه متنی برایش ایمیل گردد.

ارائه تخفیف بر اساس روش پرداختارائه تخفیف بر اساس روش پرداخت

شما می توانید از قابلیت ارائه تخفیف با درصدهای متفاوت به ازای روش های پرداخت مختلف، به منظور جذب مشتری و یا هدایت مشتریان به استفاده از یک روش پرداخت خاص استفاده نمایید.

فیش بانکیفیش بانکی

فیش بانکی

ماژول های شرکت‎ های واسطماژول های شرکت‎ های واسط

ماژول های شرکت های واسط(پذيرنده تمامي کارت های عضو شبکه شتاب) مانند پارس پال،پی لاین، پی پاد (پرداخت امن پاسارگاد)، زرین پال و … در نرم افزار قرار گرفته است و قابل استفاده بر اساس نوع تجارت مدیران فروشگاه می باشد.

ماژول های خرید پستی ثبت سفارش از طریق وب سرویس

ماژول های خرید پستی ثبت سفارش از طریق وب سرویس

ماژول های خرید پستی مختلف مانند ایران مارکت سنتر، Ebazar، پست جمهوری اسلامی ایران، هایسل، پارس پیک، سفیر، وب اسکای و … در نرم افزار قرار گرفته است و قابل استفاده بر اساس نیاز مدیران فروشگاه می باشد.

اعتبار داخلی اعضا و خرید از اعتباراعتبار داخلی اعضا و خرید از اعتبار

به عنوان هدیه برای مشتریانتان اعتبار داخلی تعریف نمایید تا بتوانند با آن به خرید بپردازند!

افزایش فروش

با ارائه تخفیف و برگزاری قرعه کشی مشتریان را جذب نمایید و فروش خود را افزایش دهید!


تعریف پیشنهاد شگفت انگیزتعریف پیشنهاد شگفت انگیز

برای محصولات خود پیشنهاد شگفت انگیز تعریف نمایید و در معرض نمایش قرار دهید! با این امکان می توانید برای کالاهای مختلف پیشنهاد شگفت انگیز ایجاد نمایید و در صفحه اول سایت در معرض نمایش قرار دهید، مهلت باقی مانده مشخص نمایید تا مشتریان از زمان اتمام تخفیف آگاه شوند!

ارائه تخفیف بر اساس پارامترهای مختلف

ارائه تخفیف بر اساس پارامترهای مختلف

با استفاده از امکان ارائه تخفیف بر اساس پارامترهای مختلف مانند گروه مشتری، روش پرداخت، جمع مبلغ سفارش و … می توانید اقدام به جلب رضایت مشتریان و در نتیجه افزایش فروش نمایید.

کوپن تخفیفکوپن تخفیف

با استفاده از این ویژگی شما قادر به ارائه کوپن تخفیف به کاربران با قابلیت دسته بندی و قابل تعیین به صورت یک بار مصرف و چند بار مصرف، تعیین تاریخ انقضا، درصدی یا رقم ثابت به صورت تولید خودکار به تعداد دلخواه خواهید بود.

قرعه کشیقرعه کشی

شما می توانید در فروشگاه تان قرعه کشی های مختلف برگزار کنید. همچنین می توانید مشخص کنید که حداقل میزان سفارش و خرید یک فرد جهت شرکت در قرعه کشی چه مقدار باشد.

مدیریت سفارشات

به‌سادگی تنها چند کلیک سفارشات مشتریان را مدیریت کنید!


تعریف وضعیت های دلخواه سفارش و اختصاص رنگ جهت تسریع جستجوی سفارشاتتعریف وضعیت های دلخواه سفارش و اختصاص رنگ جهت تسریع جستجوی سفارشات

می توانید به تعداد نامحدود وضعیت سفارش تعریف کنید و به هر کدام یک رنگ اختصاص دهید تا در هنگام بررسی سفارشات سریع تر و راحت تر به سفارش مورد نظر دست پیدا کنید.

جستجوی سفارشات بر اساس پارامترهای مختلف از جمله نام، ایمیل، تلفن، موبایل، IP و رسید دیجیتالی

جستجوی سفارشات بر اساس پارامترهای مختلف از جمله نام، ایمیل، تلفن، موبایل، IP و رسید دیجیتالی

به منظور سهولت در بررسی سفارشات، امکان جستجوی سفارشات بر اساس پارامترهای مختلف از جمله نام، ایمیل، تلفن، موبایل و IP فرد سفارش دهنده و رسید دیجیتالی فراهم می باشد.

جستجوی سفارشات بر اساس شماره سفارشجستجوی سفارشات بر اساس شماره سفارش

جستجوی سفارشات بر اساس شماره سفارش از راحت ترین و سریع ترین راه های موجود برای دسترسی به سفارش مورد نظر می باشد.

جستجوی سفارشات بر اساس وضعیت سفارشجستجوی سفارشات بر اساس وضعیت سفارش

از دیگر امکانات جستجوی سریع برای رسیدن به نتیجه بهتر در جستجوی سفارشات، امکان جستجوی سفارش بر اساس وضعیت سفارش می باشد که در نرم افزار تعبیه شده است.

نمایش سفارشات به صورت جدید به قدیم به صورت خودکار

نمایش سفارشات به صورت جدید به قدیم به صورت خودکار

هنگام نمایش سفارشات، نرم افزار به صورت خودکار لیست سفارشات را بر اساس تاریخ از جدید به قدیم مرتب و لیست می نماید.

نمایش سفارشات مشاهده نشده به صورت پررنگ یا بولد

نمایش سفارشات مشاهده نشده به صورت پررنگ یا بولد

برای رسیدگی هرچه سریعتر به سفارشات جدید به خصوص در زمانی که تعداد سفارشات بالاست، این سفارشات در لیست به صورت بولد و پررنگ از سفارشات قبلی تفکیک شده اند.

امکان تغییر وضعیت سفارش به صورت خودکار و یا توسط مدیر سایت

امکان تغییر وضعیت سفارش به صورت خودکار و یا توسط مدیر سایت

در صورتی که هرگونه تغییری در سفارش توسط مشتری صورت پذیرد، وضعیت این سفارش به صورت خودکار در مرکز مدیریت تغییر می کند. همچنین مدیر فروشگاه می تواند به صورت دستی وضعیت سفارش ها را تغییر دهد.

امکان ارسال یادداشت از طریق ایمیل و پیامک به مشتری فقط با یک تیکامکان ارسال یادداشت از طریق ایمیل و پیامک به مشتری فقط با یک تیک

در هنگام مشاهده سفارش، مدیر فروشگاه این امکان را دارد تا یادداشتی برای مشتری ارسال کند. این یادداشت را می توان تنها با یک تیک به صورت ایمیل یا پیامک ارسال نمود.

امکان تغییر وضعیت سفارشات معلق به انصرافی با یک کلیکامکان تغییر وضعیت سفارشات معلق به انصرافی با یک کلیک

مدیریت فروشگاه می تواند با مشخص کردن فیلتر زمانی، کلیه سفارشات با وضعیت “معلق” در یک بازه زمانی مشخص را به وضعیت “انصراف داده شده” تغییر دهید.

امکان پاکسازی سفارشات با یک کلیکامکان پاکسازی سفارشات با یک کلیک

با استفاده از این ویژگی در حالت اول می توانید تمامی سفارش هایی که وضعیت آن ها “انصراف داده شده” می باشد را یکجا و تنها با یک کلیک حذف نمایید. در حالت دوم، با مشخص کردن فیلتر زمانی، کلیه سفارشات با وضعیت “معلق” در یک بازه زمانی مشخص را ابتدا به وضعیت “انصراف داده شده” تغییر دهید و سپس حذف نمایید.

فروش محصولات مجازی

فروش هیچ چیز غیرممکن نیست!


محصولات مجازی به صورت فایلمحصولات مجازی به صورت فایل

در فروشگاه ساز سبدخرید شما قادر خواهید بود محصولات مجازی خود از قبیل فایل را با امکان تعیین تعداد و روز قابل دانلود، نمایش لینک دانلود پس از پرداخت، پنل و ایمیل به فروش رسانید.

http://up.facenama.com/file/177104/1479737069853213_png.pngمحصولات مجازی به صورت username, password یا پین کد

این قابلیت در سیستم تعبیه شده است که شما بتوانید محصولات مجازی خود را که به صورت username ،password و یا پین کد هستند (مانند شارژ تلفن همراه) را نیز به راحتی برای عرضه ارائه نمایید.

ورود پین کدها به صورت دسته ای از فایل اکسلورود پین کدها به صورت دسته ای از فایل اکسل

به منظور سهولت در تعریف محصولاتی که به صورت پین کد هستند، می توانید با استفاده از یک فایل Excel به یکباره محصولات را در فروشگاه تعریف نمایید.

تبلیغات

توقف تبلیغات به‌منظور ذخیره پول، مانند خاموش کردن ساعت برای ذخیره زمان است!

تبلیغات


قراردادن اسلایدر در صفحه اصلیقراردادن اسلایدر در صفحه اصلی

با استفاده از این ویژگی شما قادر به قراردادن اسلایدر در صفحه اصلی فروشگاه خود بدون محدودیت در تعداد اسلاید و همچنین با امکان لینک به آدرس در هر اسلاید به صورت جداگانه خواهید بود.

قراردادن تبلیغات بلوکی و عریض

قراردادن تبلیغات بلوکی و عریض

امکان قراردادن تبلیغات بلوکی و عریض به صورت فلش و یا عکس با امکان مشخص نمودن محل نمایش و دسته بندی های مورد نظر در هر صفحه از فروشگاه در نرم افزار تعبیه شده است.

قالب ظاهری و زبان ها

ویترین فروشگاه آنلاین خود را با سلیقه خودتان بچینید!


http://up.facenama.com/file/177106/1479737356534828_png.pngآپلود ساده لوگوی سایت از طریق پنل مدیریت

در این بخش شما می توانید به راحتی و تنها با یک کلیک لوگو و یا نشان تجاری خود را به منظور نمایش بر سردر فروشگاه اینترنتی وارد نمایید.

مدیریت و تولید خودکار Faviconمدیریت و تولید خودکار Favicon

مرورگرها هنگام نمایش یک وب سایت، favicon مربوط به آن را نیز در کنار نشانی اش در نوار آدرس و یا زبانه مرورگر نمایش می دهند. مدیر فروشگاه می تواند به راحتی تصویر مورد نظر برای ایجاد Favicon را در نرم افزار تعریف نماید. سیستم به صورت خودکار سایز و فرمت تصویر ارسالی را به صورت مناسب تنظیم خواهد کرد.

انتخاب و تنظیم سریع قالب فروشگاهانتخاب و تنظیم سریع قالب فروشگاه

می توانید قالب مورد نظر برای فروشگاه خود را از میان قالب های متنوع موجود، به راحتی از مرکز مدیریت و تنها با یک کلیک انتخاب و تغییر دهید. در طراحی تمامی قالب ها از تکنولوژی واکنش گرا و مطابق با تکنولوژی روز استفاده شده است که سازگاری با دستگاه های مختلف را تضمین می نماید.

ویرایش فایل های قالبویرایش فایل های قالب

علاوه بر امکان انتخاب قالب های پیش فرض، این امکان نیز برای شما در نظر گرفته شده است تا با ویرایش فایل های قالب از داخل پنل مدیریت شامل فایل های html و css، بتوانید قالب فروشگاه را مطابق با سلیقه خودتان تغییر دهید و شخصی سازی نمایید.

جستجو و تغییر عبارت های سیستمجستجو و تغییر عبارت های سیستم

با استفاده از این ویژگی شما قادر خواهید بود که عبارات به کار رفته در فروشگاه را به راحتی و به سلیقه خود تغییر دهید. بدین صورت که با جستجوی یک عنوان و جایگزین کردن عنوان جدید، عنوان قبلی در تمامی قسمت های به کار رفته در فروشگاه تغییر می نماید.

مدیریت فایل هامدیریت فایل ها

با استفاده از پنل مدیریت فایل ها، امکان مشاهده، ویرایش و حذف تمامی فایل های آپلود شده در فروشگاه به راحتی توسط مدیر سایت فراهم می باشد.

 سفارشی سازیسفارشی سازی

امکان اعمال هرگونه تغییرات و سفارشی سازی در زمینه طراحی ظاهری فروشگاه و اضافه کردن امکانات مورد نیاز مشتریان در قالب “سفارشی سازی” نرم افزار در هر زمان توسط تیم محصول ما فراهم می باشد.

پارامترهای محصول

پارامترهای دلخواه محصول جهت ارائه اطلاعات کامل تر


http://up.facenama.com/file/177107/1479737492957984_png.pngلیست پیش فرض پارامترها

به کمک پارامترها می توانید ویژگی ها و مشخصات یک محصول را به صورت منظم برای هر محصول درج نمایید. همچنین امکان فیلترینگ محصولات در زمان جستجو بر اسا این پارامترها امکان پذیر می باشد.

توسط این بخش می توانید برای محصولات موجود در فروشگاه خود پارامترهای مختلفی نظیر رنگ، جنس، مدل، ظرفیت و … تعیین نمایید. در هنگام اضافه یا ویرایش محصول در پنل مدیریت در صورتی که پارامتری را در لیست پیش فرض پارامترها اضافه شده باشد، پارامترهای داخل این لیست بدون در نظر گرفته شدن دسته بندی محصول برای تمامی محصولات نمایش داده خواهد شد.

تعریف گروه پارامترها و مشخص نمودن دسته بندی های قابل استفاده برای پارامترتعریف گروه پارامترها و مشخص نمودن دسته بندی های قابل استفاده برای پارامتر

به منظور سهولت و مدیریت استفاده از پارامترها، می توانید گروه های مختلف پارامتر تعریف نمایید و مشخص کنید هر گروه پارامتر برای کدام دسته بندی استفاده گردد.

تعریف سرتیتر برای پارامترهاتعریف سرتیتر برای پارامترها

با کمک این ویژگی می توانید برای هر گروه از پارامترها، چندین دسته بندی داخلی تعریف نمایید و داخل هر دسته بندی، پارامترهای مختلف تعریف نمایید تا پارامترهای مشابه و با موضوع یکسان در کنار هم نمایش داده شوند.

تعریف پارامترها با مقدار پیش فرض و چند گزینه ایتعریف پارامترها با مقدار پیش فرض و چند گزینه ای

در بعضی موارد نیاز هست تا از یک پارامتر چندین مقدار وجود داشته باشد تا مشتری بتواند بر اساس سلیقه خود پارامتر مناسب را انتخاب نماید. به طور مثال در یک فروشگاه پوشاک، برای رنگ لباس مقادیر مختلف می توان تعریف نمود تا مشتری رنگ لباس خود را انتخاب نماید. در این حالت شما می توانید به ازای مقادیر مختلف برای یک پارامتر، قیمت متفاوت تعریف نمایید تا بانتخاب آن توسط مشتری، مبلغ مورد نظر به قیمت پایه اضافه گردد.

انتقال یک پارامتر به سرتیتر دیگر و یا یک گروه پارامتر به لیست پارامتر دیگرانتقال یک پارامتر به سرتیتر دیگر و یا یک گروه پارامتر به لیست پارامتر دیگر

به کمک این امکان شما می توانید پارامتر تعریف شده در یک سر تیتر را به سر تیتر دیگر و یا دسته پارامتر دیگری منتقل نمایید و در گروه جدید از آن استفاده نمایید.

گزارش ها

این جزئیات هستند که حیاتی می‌باشند، جزئیات اتفاقات بزرگ را خلق می‌کنند! از جزئیات گزارش بگیرید!


نمایش گزارش به صورت گرافیکی و نمودارنمایش گزارش به صورت گرافیکی و نمودار

امکان مشاهده گزارشات مختلف فروش، محصولات، کاربران و … به صورت گرافیکی و نمودار همراه با نمایش جزئیات کامل در مرکز مدیریت فروشگاه تعبیه شده است.

گزارش تعداد بازدید محصولات و دسته بندی های مختلفگزارش تعداد بازدید محصولات و دسته بندی های مختلف

با استفاده از این امکان شما قادر خواهید بود گزارش جزئیات مربوط به دسته بندی محصولات از قبیل امتیاز، نظرسنجی، تعداد بازدید، تعداد فروخته شده و… را مشاهده نمایید.

گزارش ورود کاربران و مدیران سایت به سیستمگزارش ورود کاربران و مدیران سایت به سیستم

این ویژگی امکاناتی را برای شما فراهم می نماید که از طریق آن می توانید اطلاعات مربوط به ورود کاربران و مدیران دیگر اعم از شناسه کاربری، زمان ورود، IP، و مشخصات دستگاه کاربر را مشاهده نمایید.

گزارش فروشگزارش فروش

به کمک این ویژگی شما می توانید اطلاعات مربوط به فروش محصولات خود را بر اساس بازه تاریخی و وضعیت سفارش (معلق، تکمیل شده و ..) به صورت نمودار گرافیکی مشاهده نمایید.

امکانات سرور

مجموعه‌ای از قوی‌ترین و به‌روزترین سخت‌افزارها و نرم‌افزارها در کنار یکدیگر!


سخت افزار قوی و به روز HP G8سخت افزار قوی و به روز HP G8

نسل هشتم سرورهای HP که آخرین و به روزترین نسل سرورهای این شرکت می باشد و توسط سازمان ها و شرکت های بزرگ که اطلاعات موجود بر روی سرورهای آن ها بسیار حساس می باشد و نیاز به امنیت و سرعت بالای سرور دارند، استفاده می گردد. اما در این میان برخی از شرکت ها به علت هزینه بالای این مدل از آن استفاده نمی کنند.

سرور داخل ایران و Response Time پایینسرور داخل ایران و Response Time پایین

باتوجه به موقعیت مکانی سرور ما و قرار داشتن آن در ایران و در نتیجه فاصله کم بازدیدکنندگان با سرور، زمان پاسخ دهی سرور نسبت به سرورهای خارجی تا 10برابر سریع تر می باشد.

پهنای باند وسیع بر روی سرورپهنای باند وسیع بر روی سرور

سرور ما از طریق یک لینک ارتباطی اصلی و یک لینک پشتیبان با سرعت STM1 به شرکت ارتباطات زیرساخت متصل می باشد که باعث می گردد محدودیتی در تعداد بازدیدکنندگان همزمان وجود نداشته باشد.

محافظت از طریق فایروال های سخت افزاری و نرم افزاریمحافظت از طریق فایروال های سخت افزاری و نرم افزاری

به منظور افزایش ضریب امنیت و قدرت جلوگیری از حملات هکرها و روبات ها به سرور، از فایروال های قدرتمند سخت افزاری در کنار فایروال های نرم افزاری به طور همزمان استفاده می گردد.

امکان ارائه SSL و IP اختصاصیامکان ارائه SSL و IP اختصاصی

با توجه به عدم محدودیت در ارائه IP اختصاصی از جانب ما، امکان نصب گواهی SSL بر روی فروشگاه شما، به راحتی فراهم گردیده است. داشتن IP لازمه صدور و نصب گواهی SSL می باشد.

استفاده از به روزترین نسخه های لینوکس CentOSاستفاده از به روزترین نسخه های لینوکس CentOS

لینوکس CentOS یکی از توزیع های Enterprise سیستم عامل لینوکس جهت راه اندازی سرورهای مهم و Heavy Duty می باشد که اکثر شرکت های بزرگ و مطرح صنعت فناوری اطلاعات در جهان برای راه اندازی سرورهای خود از آن استفاده می نمایند.

مانیتورینگ و تیونینگ دائممانیتورینگ و تیونینگ دائم

به علت تغییر دائم الگوریتم روبات هایی که سعی در حمله به سرور و یا سرقت اطلاعات روی سرورها را دارند، لازم است که سرورها دائما مانیتور شده و روش های جدید جلوگیری از روبات ها بر روی آن اعمال گردد. به همین خاظر مایتورینگ و تیونینگ دائم بر روی سرور ما صورت می پذیرد.

RAIDRAID سخت افزاری با حافظه بالا جهت امنیت اطلاعات و سرعت سرور سخت افزاری با حافظه بالا جهت امنیت اطلاعات و سرعت سرور

یک سیستم ذخیره سازی داده بر روی هارددیسک سرور با قابلیت اعتماد بالا می باشد. به این صورت که اطلاعات با روش های مختلفی بر روی چندین هارد مختلف ذخیره می گردد تا در صورت معیوب شدن یک هارد دیسک، اطلاعات حساس حفظ شده و از بین نرود. RAID انواع مختلفی دارد و به صورت نرم افزاری و سخت افزاری قابل تنظیم می باشد. برای حالت سخت افزاری نیاز به استفاده از تجهیزات خاص و پرهزینه می باشد. هرچه بافر این سخت افزار بیشتر باشد، سرعت خواندن و نوشتن اطلاعات نیز بالاتر می باشد.

نسخه پشتیبان هفتگی و ماهانهنسخه پشتیبان هفتگی و ماهانه

به منظور امنیت هرچه بیشتر و جلوگیری از اتلاف اطلاعات فروشگاه شما، بر اساس زمان بندی تعیین شده و خودکار، نسخه های پشتیبان از فروشگاه شما به صورت هفتگی و ماهانه تهیه و بر روی سرور ذخیره می گردد.

فعال بودن Gzفعال بودن Gz

GZ یک روش فشرده سازی صفحات وب به منظور افزایش سرعت بارگذاری و کاهش مصرف پهنای باند سرور می باشد، معمولا به علت بار زیادی که بر سرور اعمال می کند، در اکثر سرورها غیرفعال می باشد، اما در سرور ما این مورد فعال می باشد.

سازگاری نرم افزار و سرور جهت بهترین بازدهسازگاری نرم افزار و سرور جهت بهترین بازده

نرم افزارهای نصب شده بر روی سرور حداکثر سازگاری با نرم افزار فروشگاه ساز سبدخرید را داشته است. همچنین این نرم افزارها به منظور افزایش سرعت با نرم افزار سبدخرید، بهینه شده است.

عدم محدودیت در منابع سرورعدم محدودیت در منابع سرور

برخلاف هاستینگ های اشتراکی که برای استفاده از منابع سرور محدودیت تعیین می نمایند(در صورت استفاده بیش از حد مجاز سایت مسدود می گردد)، بر روی سرورهای ما هیچ گونه محدودیتی در استفاده از منابع وجود ندارد. این موضوع در زمانی که آمار بازدیدکنندگان فروشگاه شما بالا می رود، به کمک شما می آید تا فروشگاه شما در بالاترین بار ترافیکی بدون مشکل قطعی مورد استفاده قرار گیرد.

هارد دیسک پر سرعت SAS با سرعت 15Kهارد دیسک پر سرعت SAS با سرعت 15K

این گونه از هارددیسک ها با استفاده از تکنولوژی های خاص به منظور استفاده در سرورهای بزرگ ساخته شده است که سرعت بسیار بالایی (15هزار دور در دقیقه) دارد. هارددیسک به کار رفته در سرور ما نیز از همین نوع می باشد.

استفاده از فایل سیستم ext4 جهت سرعت هرچه بیشتراستفاده از فایل سیستم ext4 جهت سرعت هرچه بیشتر

جدیدترین “فایل سیستم” لینوکس می باشد که علاوه بر افزایش سرعت نوشتن و خواندن فایل ها و امنیت اطلاعات، امکان ذخیره فایل های بسیار حجیم را فراهم می کند.

نرم افزارهای تشخیص روبات و اسپمر و حملات DDosنرم افزارهای تشخیص روبات و اسپمر و حملات DDos

DDos حملاتی است که باعث خارج شدن سرور از سرویس می گردد، با استفاده از نرم افزارهای خاص نصب شده بر روی سرور ما، این حملات شناسایی شده و از آن جلوگیری می گردد.

منابع آزاد سرورمنابع آزاد سرور

با توجه به اختصاصی بودن سرور و تعداد پایین وب سایت های موجود در آن(فقط فروشگاه های راه اندازی شده با سبدخرید)، منابع سرور آزاد و دارای بار ترافیکی پایین بوده و در نتیجه امنیت و سرعت بارگذاری فروشگاه شما همواره در بالاترین حد ممکن خواهد بود.

آپ تایم 99.9%آپ تایم 99.9%

به علت نظارت همیشگی و تیونینگ دقیق سیستم، سرور شرکت رادفا همواره آنلاین بوده و قطعی و اختلال ندارد. احتمال %0.1 قطعی نیز به منظور به روزرسانی ها در نظر گرفته شده که در مواقع خاص نیاز به Reboot سرور می باشد.

امکانات پرتال جامع مشتریان

می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان و به آسانی، اطلاعات مورد نیاز خود را در هر لحظه مشاهده کنید، خدمات میزبانی وب خود را مدیریت نمایید، درخواست‌های خود را ثبت نمایید بدون اینکه مجبور به صرف زمان برای گرفتن پاسخ‌های خود باشید.


تمدید/تغییر پلنتمدید/تغییر پلن

شما قادر خواهید بود در هر زمان باتوجه به نیاز خود، پلن هاست خود را در لحظه و بدون نیاز به ما کاهش و یا افزایش دهید و یا پلن فعلی را تمدید نمایید. توجه داشته باشید در صورتی که مدتی از اعتبار  پلن فعلی شما باقی مانده و قصد ارتقا پلن داشته باشید، هزینه روزهای باقی مانده به صورت خودکار محاسبه شده و از هزینه نهایی کسر می‌گردد.

گزارش ترافیک این ماه - تاریخچه ترافیک مصرفیگزارش ترافیک این ماه – تاریخچه ترافیک مصرفی

در این بخش‌ها اطلاعات مربوط به ترافیک مصرفی نظیر ترافیک بازدید و مدیریت، ترافیک ایمیل، تعداد ایمیل ارسالی، تعداد ایمیل دریافتی و جمع مصرفی روزانه طی ماه جاری (میلادی) به تفکیک روز قابل مشاهده می‌باشد. همچنین اطلاعات مربوط به ترافیک مصرفی از ابتدای راه‌اندازی فروشگاه به تفکیک ماه(میلادی) نیز قابل مشاهده می‌باشد.

خرید IP اختصاصیخرید IP اختصاصی

IP اختصاصی جهت نصب گواهی SSL بر روی وب‌سایت و همچنین در برخی موارد افزایش اعتبار و رتبه سایت در موتورهای جستجو مورد استفاده قرار می‌گیرد.

برای خرید IP اختصاصی کافی‌ست یکی از پلن‌های موجود را انتخاب نمایید. پس از انتخاب پلن و صدور و پرداخت آنلاین فاکتور، سیستم به‌صورت خودکار IP اختصاصی را به فروشگاه شما اختصاص می‌دهد.

نصب گواهی SSLنصب گواهی SSL

با خرید و نصب گواهی SSL در وب سایت خود امنیت فروشگاهتان را از سرقت و استراق سمع اطلاعات خود در هنگام نقل و انتقال شبکه برای مشتریانتان تضمین نمایید.

با استفاده از این ویژگی پرتال به راحتی می توانید گواهی SSL را بر روی فروشگاه خود نصب نمایید.

مدیریت ایمیل - فوروارد ایمیلمدیریت ایمیل – فوروارد ایمیل

برای ایجاد یک آدرس ایمیل جدید و همچنین مدیریت ایمیل‌های ایجاد و یا تغییر رمز عبور آن ها، می‌توانید از این بخش استفاده نمایید.

در بخش فوروارد ایمیل می‌توانید مشخص نمایید ایمیل‌های ارسالی به یک ایمیل خاص، به ایمیل دیگری فوروارد شود. با این تغییر کلیه ایمیل‌های ارسالی به ایمیل مبدا به ایمیل مقصد فوروارد می‌شود.

پارک دامنه/حذف پارکپارک دامنه/حذف پارک

فرض کنید آدرس سایت شما(دامنه) www.test.com باشد. پس از مدتی تصمیم می‌گیرید که سایت شما با آدرس www.test.net  نیز قابل دسترس باشد. برای این کار شما ابتدا باید دامنه دوم (www.test.net) را به نام خود ثبت نمایید و سپس آن را به فضای هاست خود متصل کنید. یعنی یک فروشگاه و چند(ین) دامنه داشته باشید. به این کار پارک کردن دامنه می گویند.

برای این کار کافی است نام دامنه جدید را بدون http:// و www. در کادر مربوطه در این بخش از پرتال وارد نمایید و تغییرات را ذخیره نمایید.

تغییر دامنه اصلیتغییر دامنه اصلی

در این بخش می‌توانید در هر زمان که مایل باشید، دامنه اصلی فروشگاه را به راحتی تفییر دهید و از دامنه ای جدید برای فروشگاه اینترنتی خود استفاده نمایید.

همچنین کاربران نسخه آزمایشی می توانند از طریق این بخش در هر زمان در طول دوره آزمایشی و یا پس از تبدیل فروشگاه به نسخه دائم یا ماهیانه، دامنه فروشگاه ایجاد شده را به دامنه اصلی و نهایی مورد نظر تغییر دهند، بدون اینکه اطلاعات وارد شده در نسخه آزمایشی از بین برود یا تغییر کند.

نسخه پشتیباننسخه پشتیبان

با استفاده از این بخش می توانید از فروشگاه خود نسخه پشتیبان (backup) تهیه نمایید. توجه داشته باشید که سرور به‌صورت خودکار و منظم از تمامی وب‌سایت‌های موجود نسخه پشتیبان تهیه می‌نماید و در بازه‌های مشخص این نسخه‌های پشتیبان به‌روز می‌گردد و نسخه به‌روز با نسخه قدیمی جایگزین می‌شود، این بخش جهت تهیه نسخه پشتیبان از وب‌سایت توسط صاحب وب‌سایت در نظر گرفته شده است و توسط سرور جایگزین نمی‌گردد. با استفاده از این نسخه پشتیبان اطلاعات یک وب‌سایت می‌تواند به چندین ماه گذشته نیز بازگردانده شود که در نسخه پشتیبان خودکار سرور این امر امکان‌پذیر نمی‌باشد.

انتقال مالکیت سایتانتقال مالکیت سایت

در صورتی که می خواهید امتیاز فروشگاه اینترنتی خود را به شخص دیگری که در حساب کاربری وی در پرتال جامع مشتریان فعال است منتقل نمایید، پس از باز کردن امکان انتقال، یک کد یکتای ده رقمی توسط سیستم تولید می شود که با ارائه آن به شخص مورد نظر، انتقال وب سایت به حساب کاربری وی به سادگی امکانپذیر می باشد.

حذف وب سایتحذف وب سایت

در صورتی که بنا بر هر دلیلی بخواهید کل فروشگاه را حذف نمایید، در این بخش با انتخاب گزینه مربوط و چندین مرحله تایید، فروشگاه به‌صورت کامل از روی سرور حذف شده و تمامی اطلاعات موجود بر روی آن کاملا از بین رفته و وب سایت از کار خواهد افتاد!

دامنه هادامنه ها

لیست تمامی دامنه‌های شما همراه با اطلاعاتی نظیر تاریخ انقضا و وضعیت آن در این قسمت قابل مشاهده و مدیریت می‌باشد. چنانچه دامنه‌ای در حال انقضا باشد، با انتخاب گزینه “مشاهده و پرداخت” می‌توانید به‌صورت آنلاین اقدام به تمدید اعتبار آن نمایید.

سرویس‌های پشتیبانی تیکتسرویس‌های پشتیبانی تیکت

در این قسمت شما قادر خواهید بود وضعیت پشتیبانی سایت‌های خود را مشاهده نمایید. همچنین جهت ارتباط با واحد فنی به منظور ثبت درخواستها، مشکلات و …. تیکت ارسال نمایید و یا در صورت اتمام اعتبار اقدام به خرید سرویس پشتیبانی نمایید.

رتبه Alexaرتبه Alexa

در این بخش شما قادر خواهید بود تا تاریخچه وضعیت رتبه‌بندی فروشگاه (فروشگاه‌های) خود را در سایت Alexa با جزئیات بیشتری از رتبه‌بندی در بازه‌های مختلف زمانی نظیر رتبه جهانی، تغییر وضعیت رتبه جهانی نسبت به دوره قبلی، رتبه کشوری، تغییر وضعیت رتبه کشوری نسبت به دوره قبلی و کشور پربازدیدکننده فروشگاه خود را مشاهده نمایید.

فاکتورهافاکتورها

کلیه فاکتورهای صادره برای شما در این قسمت با جزئیاتی نظیر تاریخ صدور، مهلت پرداخت، مبلغ و وضعیت قابل مشاهده می‌باشد. در صورتی که مهلت پرداخت فاکتور به‌پایان نرسیده باشد، با کلیک بر روی گزینه مشاهده و پرداخت، امکان پرداخت فاکتور به‌صورت آنلاین فراهم می‌باشد.

ثبت فیش بانکیثبت فیش بانکی

در صورتی که بخواهید فاکتورهای صادر شده را از طریق فیش بانکی ثبت نمایید، می‌توانید از این قسمت استفاده نمایید. برای این منظور ابتدا سفارش را ثبت کرده و پس از صدور فاکتور، نسبت به پرداخت آن (غیر از پرداخت آنلاین) اقدام نمایید و در نهایت فیش بانکی را در این قسمت ثبت نمایید.

ایمیل های ارسالی سیستمایمیل های ارسالی سیستم

به علت اینکه به دلایل مختلف ممکن است ایمیل های ارسالی سیستم که در برخی مواقع بسیار مهم نیز هستند، مشاهده نشوند و یا به اشتباه حذف شده و یا در پوشه اسپم قرار بگیرند، کلیه ایمیل‌هایی که سیستم به‌صورت خودکار برای شما ارسال می‌نماید، در این بخش نیز آرشیو می‌گردد و قابل مشاهده و حذف می‌باشد.

مشخصات فردیمشخصات فردی

اطلاعات کاربری شما در این قسمت قابل مشاهده و در صورت نیاز قابل تغییر می‌باشد. لطفا توجه فرمایید که ایمیل و شماره موبایل وارد شده در این قسمت پل ارتباطی ما و شما از طریق ایمیل و پیامک می‌باشد.

ارسال پیامک به محض ورود به پرتال جامع مشتریانارسال پیامک به محض ورود به پرتال جامع مشتریان

با توجه به اهمیت امنیت در دسترسی به پرتال جامع مشتریان، این امکان در سیستم فراهم شده است که به صورت پیش فرض جهت امنیت هرچه بیشتر در هنگام ورود به پرتال جامع مشتریان، یک پیامک به شماره تلفن همراه ثبت شده در سیستم با جزئیاتی نظیر زمان و IP ورود کننده ارسال می گردد.
البته این قابلیت در صورت تمایل از طریق بخش پروفایل در پرتال جامع مشتریان، قابل غیر فعال نمودن می باشد.

http://blog.poopesh.com/wp-content/uploads/2014/10/%D8%A8%D9%86%D8%B1.png

نمایی از سیستم فروشگاه ساز دکوشاپ

:: برای مشاهده دمو سیستم مدیریت محتوا دکو شاپ با ما تماس بگیرید

  • شماره تماس : 09302409900 ( محمدی مدیر فروش )
  • شماره تماس : 03134368975 ( دفتر فروش اصفهان )
  • ایمیل : info@decoweb.ir
طراحی و پیاده سازی توسط دکو وب