counter create hit
درباره دکو وب

:: داده های گوگل سرچ کنسول برای اغلب روزهای ماه آوریل اشتباه است

 

داده های گوگل سرچ کنسول برای اغلب روزهای ماه آوریل اشتباه است

داده های گوگل سرچ کنسول برای اغلب روزهای ماه آوریل اشتباه است

گوگل به صاحبین وب سایت ها هشدار داده است که بسیاری از داده های گزارش شده ماه آوریل در گوگل سرچ کنسول اشتباه است. علت این مسئله از دست رفتن داده ها بیان شده است.

داده های از بین رفته متعلق به تاریخ 9 تا 25 آوریل هستند. علت این مشکل در روز 26 آوریل رفع شده است، اما داده های مرتبط با آن تاریخ همچنان بازیابی نشده اند. تنها داده ای که تحت تاثیر قرار نگرفته، گزارشات بخش Performance است.

به وضوح مشخص است که صاحبین وب سایت ها و مشتریان شرکت های سئو بایستی از این مسئله واقف باشند. متخصصین سئو بایستی در جریان باشند که در هنگام تهیه گزارش سئو برای مشتریانشان، در پاورقی ذکر کنند که داده های مرتبط با ماه آوریل دارای نقص هایی است.

علت بروز این مشکل در گردهمایی اخیر گوگل، باگ مرتبط با بخش ایندکس این موتور جستجو معرفی شده است. در حال حاضر اعلام شده که این باگ در انتهای ماه آوریل رفع شده است. داده های گزارش شده از این روز به بعد (26 آوریل) کاملا صحیح بوده، اما بعید است که داده های قبلی بازگردانی شوند.

مطلب مفیدی بود ؟

دسترسی آسان به این مطلب لینک کوتاه :
QR Code For:  داده های گوگل سرچ کنسول برای اغلب روزهای ماه آوریل اشتباه است

خبرنامه ایمیل خود را وارد کنید :
QR Code For:  روند تغییرات سئو در آینده

کلمات کلیدی


مهرداد محمدی
مهرداد محمدی
محمدی هستم مدیریت دکو وب متخصص در برنامه ریزی برای طراحی سایت و سئو وب سایت ۱۲ سال زندگی فریلنسری تجربه ای عالی برای من ایجاد کرده که تو بیش از چندین الگو فعالیت کنم . همیشه به یاد داشته باشید مه در دنیای خود زندگی خواهد کرد ولی در دنیای ما تجارت
By Decoweb Coمعرفی دکو وب به دوستان با ارسال ایمیل اضافه کردن به علاقه مندی ها