آموزش ارسال مطلب سئو شده در سایت |

آموزش ارسال مطلب سئو شده در سایت

آموزش ارسال مطلب سئو شده در سایت

 

یکی از مهم ترین نکات در بهینه سازی سایت نوشتن مطالب بهینه و استاندارد طبق اصول سئو و تولید محتوا می باشد. برای نوشتن مطلب سئو شده در سایت نکاتی را باید رعایت کرد تا هم کاربران و بازدیدکنندگان بتوانند از مطالب سایت به خوبی استفاده کنند و هم گوگل و سایر موتورهای جستجو براحتی نوشته ها را ایندکس کنند و در نتایج جستجو به نمایش بگذارند. تولید محتوای خوب و با کیفیت کلید برخورداری از رتبه های بالا و صفحات اول در نتایج جستجو است برای رسیدن به این هدف نویسندگان و یا مدیران سایتها باید نکاتی را در نحوه نگارش نوشته ها رعایت کنند، در این مطلب از دکو وبـــ وب فیلم فارسی آموزش ارسال مطلب سئو شده در سایت با معرفی برترین نکات موثر در تولید محتوای استاندارد تهیه شده برای دانلود این مجموعه آموزشی با ما همراه باشید.

آموزش ارسال مطلب سئو شده یا تولید محتوا در سایت

این مجموعه شامل دو ویدئو می باشد که در فیلم اول به معرفی نکات تاثیرگذار در نگارش مطالب مانند انتخاب کلیدواژه مناسب، نحوه بهینه سازی تصاویر مورد استفاده در مطلب، ایجاد لینکهای داخلی و … می پردازیم، فایل پاورپوینت مورد استفاده فیلم آموزشی در بسته دانلودی موجود می باشد. در ویدیو دوم به صورت عملی مطلبی بهینه می نویسیم و نکات گفته شده در فیلم اول را رعایت می کنیم همچنین برخی نکات موثر دیگر نیز بیان می شود.

در قسمت دوم فیلم آموزش نوشتن مطلب سئو شده به صورت عملی پست یا نوشته ای را می نویسیم و به پر کردن فیلد افزونه سئو وردپرس yoast می پردازیم تا در نهایت مطلبی بنویسیم که تمام چراغ های سبز افزونه سئو وردپرس را دریافت کند که این امر به معنی رعایت تمام اصول سئو و بهینه سازی مطلب طبق معیارهای پلاگین محبوب wordpress seo می باشد.

با رعایت اصول مظرح شدهدر این مجموعه آموزشی و با طراحی قالب وردپرس استاندارد می توان به رتبه های برتر گوگل و موتورهای جستجو دست پیدا کرد. در صورت رضایت از آموزش برای تولید آموزشهای بیشتر این مطلب را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

:: با تشکر از سایت روناک

این مطلب را به اشتراک گذارید

نویسنده هیچ اطلاعات به پروفایل خود را اضافه کنید و در عین حال

پیام بگذارید

طراحی و پیاده سازی توسط دکو وب